Chelsea FC Anglie - Chelsea FC - Zprávy

Chelsea v poslední minutě rozhodla

Crystal Palace v souboji londýnských celků prohrál v devátém kole Premier League s Chelsea 1:2. Domácí šli do vedení po gólu Odsonneho Edouarda, hosté však vývoj nejprve zásluhou Pierra-Emericka Aubameyanga vyrovnali a v poslední minutě rozhodl Conor Gallagher.

Malé londýnské derby – využije jej Potter jako odrazový můstek?

Program 9. kola anglické nejvyšší soutěže nabízí vedle North London derby také další souboj mezi londýnskými celky, na Selhurst Parku se totiž střetne domácí Crystal Palce s Chelsea. Klubový fotbal se na ostrovy vrací po dlouhé reprezentační přestávce, "Orli" hrají na domácím stadionu po více než měsíci.

Chelsea kvůli nevhodným zprávám ukončila smlouvu s obchodním ředitelem

Chelsea ukončila smlouvu s obchodním ředitelem Damianem Willoughbym, jenž působil v klubu teprve od začátku září. Londýnský celek vyhazov zdůvodnil tím, že Willoughby byl usvědčen z posílání nevhodných a obtěžujících zpráv.

Potter: Z výsledku jsme zklamaní, ale předvedli jsme dobrý výkon

Manažer Chelsea Graham Potter byl po domácí remíze 1:1 se Salcburkem zklamaný z výsledku, výkon týmu ale pochválil. Sedmačtyřicetiletý trenér si odbyl debut na lavičce "Blues" i v Lize mistrů, ani on ale nepomohl londýnskému celku k premiérové výhře v tomto ročníku milionářské soutěže.

Potterova premiéra na lavičce Chelsea vítězně neskončila

Premiéra na lavičce Chelsea Grahamu Potterovi nevyšla, domácí utkání v Lize mistrů proti rakouskému Red Bullu Salcburk skončilo remízou 1:1. Skóre otevřel na začátku druhé půle Sterling, v 75. minutě srovnal Okafor.

Potterova premiéra na lavičce Chelsea. Na Stamford Bridge dorazí nepříjemný Salzburg

Ve středu večer se v druhém kole základních skupin Ligy mistrů střetne londýnská Chelsea s rakouským Red Bullem Salzburg. Chelsea bude chtít co nejdříve zapomenout na prohru v Záhřebu, pomoct by jí v tom měl nový kormidelník na její lavičce, a to Graham Potter. Rakouský mistr by mohl naopak navázat na bodový zisk z utkání s AC Milán.

Odchodem z Chelsea jsem zdrcený, prohlásil odvolaný kouč Tuchel

Bývalý kouč Chelsea Thomas Tuchel prohlásil, že se v londýnském klubu cítil jako doma a odchodem je zdrcený. Německý trenér byl odvolán ve středu a nyní se ke konci u "Blues" poprvé veřejně vyjádřil.

Chelsea angažovala nového trenéra, stal se jím očekávaně Potter

Dlouho se Chelsea nemusela shánět po novém jméně na postu hlavního kouče. Stačilo jí jen několik málo hodin, aby zlákala na lavičku Grahama Pottera, musela ho každopádně vyplatit z konkurenčního Brightonu. V Londýně podepsal sedmačtyřicetiletý bývalý stratég švédského Östersundu či Swansea City smlouvu na pět let, nahradil tedy odvolaného Thomase Tuchela.

Chelsea se po porážce v Záhřebu rozloučila s manažerem Tuchelem

Chelsea včera neuspěla v Záhřebu, tamnímu Dinamu na úvod základní skupiny Ligy mistrů podlehla 0:1 a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Po příletu zpět do Londýna se nezaměstnaným stal manažer Thomas Tuchel, vedení s ním ukončilo spolupráci...

Chelsea tvrdě narazila na pevný balkánský blok a ztratila všechny tři body

Chorvatský mistr předvedl v prvním zápase základní skupiny velmi zodpovědný výkon a k velkému překvapení vyhrál na domácím hřišti s londýnskou Chelsea 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 13. minutě Mislav Oršić.

Chelsea odstartuje své působení v pohárové Evropě na horké chorvatské půdě

V úterý se naplno rozjede skupinová část Ligy mistrů a v 18:45 je na programu výkop prvního zápasu skupiny E mezi chorvatským Dinamem Záhřeb a londýnskou Chelsea. Zatímco anglický celek do základní skupiny postoupil prostřednictvím umístění v domácí soutěži, úřadující chorvatský mistr se musel do této fáze prokousat přes 3 kvalifikační předkola.

Chelsea v závěru zachraňovala další blamáž, výhru nad West Hamem trefil Havertz

Chelsea v šestém kole Premier League otočila vývoj utkání proti West Hamu a zvítězila 2:1. Kladiváři sice po asi hodině hry vstřelili úvodní gól, ale po odpovědi na druhé straně se v závěru pak prosadil i Kai Havertz, který urval tři body pro Chelsea. Zásah Maxwela Corneta z 90. minuty, který by zařídil remízu, totiž nebyl uznán. Tomáš Souček a Vladimír Coufal odehráli v dresu hostů celé utkání.

Batshuayi mizí z výplatní pásky Chelsea, vrátil se do Turecka

Michy Batshuayi loni střílel branky v turecké lize a do Istanbulu se nyní vrací. Belgický útočník nehrál důležitou roli v plánech Chelsea po hostování v Beşiktaşi přestoupil do konkurenčního Fenerbahçe, v pátek absolvoval zdravotní prohlídku a následně podepsal dvouletý kontrakt...

Londýnské derby na Stamford Bridge

Chelsea hostí v zápase šestého kola Premier League na Stamford Bridge West Ham United. Ani jeden z těchto londýnských celků nemůže zatím být spokojen, Blues jsou na desátém místě, Hammers dokonce až čtrnáctí.