Válka slibů v Realu: Pérez láká Mourinha, Riquelme zase Haalanda s Rodrim

04.06., 10:31
Aktuality
Enrique Riquelme by se rád stal prezidentem Realu Madrid. (© REUTERS)

Před prezidentskými volbami v Realu Madrid se oba kandidáti navzájem předhánějí v příslibech posil pro úspěšnou budoucnost. Současný šéf Florentino Pérez (79) slíbil, že v případě znovuzvolení přivede Ibrahimu Konatého a trenéra Josého Mourinha. Jeho rival Enrique Riquelme (37) láká voliče na Erlinga Haalanda a Rodriho. Volby jsou naplánovány na neděli.

Pérez naplno rozběhl předvolební kampaň na středeční tiskové konferenci, na níž zveřejnil video s Mourinhem v dresu Realu. Hvězdný portugalský trenér v něm řekl pouze "ano". Současný předseda navíc prohlásil, že je připraven přivést do Madridu francouzského obránce Konatého, kterému končí smlouva v Liverpoolu.

Jeho vyzyvatel Riquelme se nespokojil jen s volnými hráči. Oznámil, že hodlá podepsat hvězdného útočníka Haalanda, který má platný kontrakt v Manchesteru City. V rozhovoru pro stanici Antena 3 prohlásil, že norský kanonýr má zájem hrát za Real. Podobná situace je i u španělského záložníka a reprezentačního kapitána Rodriho.

"Má v City platnou smlouvu, to musíme respektovat. Nicméně jednat bychom měli začít už v pondělí," řekl. "Pokud se stanu prezidentem, bude hrát za Real Madrid," dodal Riquelme s tím, že novým sportovním ředitelem by se za jeho vedení stala někdejší ikona klubu Raúl.

Riquelme zašel ještě dál. Prohlásil, že pokud po případném zvolení nesplní ani jeden z těchto dvou slibů, uhradí všem členům Realu Madrid jejich členské příspěvky na následující sezonu. "Haaland má výstupní klauzuli a chce přijít do Madridu," zmínil kandidát na prezidenta nejslavnějšího španělského klubu.

Jeho sebevědomá slova však rychle narazila na realitu. Společné prohlášení vydali Haalandův otec Alfie a agentka Rafaela Pimenta, kteří jakoukoliv dohodu s Riquelmem popřeli. Norský kanonýr teprve loni prodloužil s klubem smlouvu, jež platí až do roku 2034. "Je to velmi zábavné, ale není to pravda. Oběma kandidátům přejeme v prezidentských volbách hodně štěstí," vzkázali.

Bilance Erlinga Haalanda v Manchesteru City. (©Livesport / Reuters)

Ještě tvrdší reakce následovala ze strany Manchesteru City. Anglický klub vydal oficiální stanovisko, v němž označil informace o možném přestupu za nepravdivé a zároveň odmítl tvrzení o existenci klauzule, která by podobný přesun umožňovala.

"Zprávy, které se objevily ze Španělska ohledně budoucnosti Erlinga Haalanda, jsou nepravdivé. Není žádná šance, že by k tomu došlo, a neexistuje žádná smluvní klauzule, která by to umožňovala. Zvažujeme právní kroky kvůli použití fotografií našeho hráče v tomto kontextu," uvedl klub.

Riquelmeho tah přitom mnohým připomněl události z roku 2000. Tehdy Florentino Pérez kandidoval proti úřadujícímu prezidentovi Lorenzu Sanzovi a před volbami oznámil, že pokud zvítězí, přivede z Barcelony Luíse Figa.

Portugalská hvězda tehdy spekulace veřejně odmítala a přestup se zdál být nereálný, především protože by se jednalo o transfer mezi dvěma největšími rivaly ve Španělsku. Pérez však volby vyhrál a 24. července 2000 skutečně Figův rekordní příchod, který dodnes patří mezi nejkontroverznější přesuny v historii fotbalu, dotáhl.

Současný prezident se ostatně během letošní kampaně také uchýlil k výraznému předvolebnímu slibu. Pérez fanouškům naznačil návrat trenéra Josého Mourinha, který vedl Real mezi lety 2010 až 2013 a podle informací ze Španělska i Portugalska by se mohl na Santiago Bernabéu vrátit po více než dekádě.

Autor: ČTK

Komentáře (163)

Přidat komentář
Univerzál

Tyjo, kolik by Haaland momentálně stál? Že by ho koupil zrovna Real, který je už roky známý tím, že bere hráče co možná nejlevněji, ideálně zadarmo?

Reagovat
ACSeRw!n

Haaland nikam nepujde, nic domluveneho neni. Riquelme ani nema sanci na to vyhrat, vse je jen divadlo pro media.

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Reagovat
pobody's nerfect

Jistě. Ale pokud bude další sezóna pod perezem zase špatná, bude mit zdarma munici a muze se připravovat na další volby.

Reagovat
Y.N.W.A

takže žádná naděje pro fanoušky Realu?

Reagovat
ACSeRw!n

proc ?

Reagovat
Raul=Real

Možno preto ze Perez je uz senilny stary dedo, čo nemôže viesť takýto kolos? A posledne roky robi len hanbu Realu a kope, plače vsade okolo seba?

Reagovat
Y.N.W.A

a hle, tak přeci jen ještě existují slepí fanoušci

Reagovat
romeo351

Reagovat
Langi

Tak 250-300 mega transfer + bere aktuálně kolik, 30 mega ročně a má to podepsaný na 8 let? Podle mě je uplně irelevantní se o tom bavit, pokud City není v pozici, kdy musí prodávat nebo Haaland netrucuje jako Mbappe

Reagovat
J0EL

Neohadzoval sa tam Riquelme s tym, ze ma vykupku?

Reagovat
Nezávislý nefanoušek

Tak to je pak tutovka, to těch 300mil liber přivezou 30. června na City v cashi

Reagovat
Well

Pošlou faxem potvrzení o odchozí platbě.

Reagovat
Stellantis

Tak třeba už je rozhoduto v právních věcech a Shitty musí vrátit všechny tituly, zaplatit bambilion liber, srovnat Etihad se zemí, místo akademie vysázet borovice, vyplatit fanouškům všechny lístky a sausages v historii a prodat Haalanda

Reagovat
xjert02

Reagovat
technecium

A zemi po stadionu posypat soli, aby tam už nikdy nešlo nic postavit ani vypěstovat. Úplný Kartago vibes

Reagovat
Stellantis

Reagovat
Beči

Reagovat
Beči

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Reagovat
Y.N.W.A

Jinak tohle je Real v kostce.... prostě je to jen o tom, jakého pokémona přivedou a na koho se fanoušci můžou těšit... že by se mělo nějak hrát, mít to nějakou koncepci a zapracovávat mladý odchovance do sestavy a neposílat je všechny pryč, o tom nic

Reagovat
Largo

Reagovat
Al Capone

Na nejuspesnejsi klub historie to neni spatny

Reagovat
Masi

Reagovat
Y.N.W.A

přesně tak - historie

Reagovat
CHONG

Reagovat
DreamTeam

Reagovat
Cracker10

Reagovat
Well

Reagovat
jirka-fcb

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Maximm9

Reagovat
j_mrazik

Nedávno vyhráli LM 3x za sebou, ne?

Reagovat
Front hell

Všechno už je historie .

Reagovat
Moshe Dajan

ale podvodem

Reagovat
Al Capone

Přesně, všechno je podvod, všechny tituly odebrat... fakt kde se vy dementi pořád množíte...

Reagovat
Laliga

to si pletieš, aleo vera posielala Barca

Reagovat
Laliga

5x za posledných 10 rokov, som zvedavý kedy sa tomu niekto priblíži PSG má na tom 8 rokov aktuálne, aké sú asi šance že to za to obdobie získajú ešte 3x? Myslím že to hovorí za všetko....

Reagovat
romeo351

Reagovat
Al Capone

Víš, že i včerejšek je už historie?

Reagovat
Y.N.W.A

přesně tak a na to narážím, v Realu to nevěděj a nekoukaj dopředu... to je vše

Reagovat
Al Capone

Vis vubec o jakym klubu se to bavime?

Reagovat
Y.N.W.A

O jednom z největších klubů historii. Možná největším. A o tom, jak se střílí do nohy, protože místo koncepce, ohrávání hráčů z Fabricy a přivádění hráčů, kteří zapadnou do týmu, bere bezcharakterní hráče, který uměj rozmrdat kabinu, který dokonce uměj vyštvat trenéra. Což je k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Ač Realu nefandím, tak jsem ho vždy respektoval. Miloval jsem Raula, Hierra, Casillase či Kroose.. stačí?

Reagovat
Al Capone

No tak teď se 2 roky a nedaří a udělaly se špatný rozhodnutí který jdou především za Perezem, ale zas z toho nedějme drama. Ještě 3 roky zpět byl Perez vyzdvihován jak neutrácí a má úspěchy. Samozřejmě změny musí přijít, ale nějaký kecy o žádné koncepci apod jsou zcestný.

Reagovat
Majk91

Reagovat
Mr.Mike

Tak Liverpool taky kdysi nebyval spatny

Reagovat
Y.N.W.A

je to tak, máš pravdu, bohužel loni v létě jsme se vydali lehce směrem Realu, doufám, že jsme se z toho poučili

Reagovat
Laliga

Smerem Realu? V Reale ten "senilny kalun" poskladal tým, ktorý za posledných 10 rokov vyhral LM 5x, až toto niekto zopakuje, tak sa ozvy vy ste vyhrali o jeden viac za 100 rokov, vy môžete o smere Realu len snívať kamarát

Reagovat
Y.N.W.A

Dobře

Reagovat
Bandita_Harry

O smere Realu fakt nikto nesníva strašne nesympatický tím a to nehovorím kvôli našej bilancii v LM, ale ako bývalý fanúšik Realu. Najlepšie rozhodnutie aké som spravil aj keby sme mali prehrať s vami finále ešte 5 krát.

Reagovat
Al Capone

Jaké rozhodnutí? Že jsi přestal fandit Realu? Pokud ano tak to znamená jen jedno, nikdy jsi mu pořádně nefandil.

Reagovat
fenixLFC

Barcelona detto. Sa hrozne ohanaju tym ze fans rozhoduju ale vo vysledku sa tito fans co nerozumeju fungovaniu nechaju opit slubom nakupu pokemonov bez ohladu na realitu alebo mozne dopady. Jak s kazdym populistom

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Igner Farnsworth

Vsak na to malem dojeli

Reagovat
Aldeano

To ale není primárně problém toho systému, ale konkrétních osob. Každý systém může někdo zneužít. Přijde mi tedy daleko lepší nezávislost a způsob vedení klubů jako je v Německu a Španělsku.

Kdo dojel na to, že si to mohl kupovat prakticky kdokoliv je například Portsmouth a Gaydamak. Syn obchodníka se zbraněmi v PL. Taky potom zavedli alespoň zpřísnění. Nebo problematický je 10 let spolumajitel Arsenalu, Putinův oligarcha, který jen pere peníze, Usmanov. Nemluvě o Chelsea.

Reagovat
EaP

Posledný pokémon, o ktorom sa hovorilo v súvislosti s voľbami bol v roku 2009 Zlatan Ibrahimovič ( ktorý došiel ). Prvým bol Beckham v roku 2003 ktorý ale nakoniec nevyšiel , ale dohoda na svete bola. A v 2007 pri voľbách stavil Laporta na Bčko s Guardiolom a La Masiou. Následne aj napriek tomu že sa vyhral trebl , Laporta 2010 prehral ( bolo tam obvinenie zo sprenevery a predčasné voľby ) a prezidentom sa stal Rossel. Ďalšie voľby prebehli na jar 2016 , kde sme pol roka pred vyhrali trebl a v zime MS klubov, čo zahralo do karát Bartovi a obhájil mandát. Neymar , Coutinho , Dembele , Griezz prišli mimo volebného obdobia a nemalo to nič spoločné s voľbami. V 2021 zase Laporta pri problémoch s registráciami vytiahol predĺženie zmluvy s Leom, lebo v tej dobe ho nebolo možné registrovať do sezóny 21/22. Tak kde máš pokémonov ?

Reagovat
M.Vaza

Teď jen čistě ze zvědavosti, jak zněla koncepce u vás při příchodu těch 3 pokemonu za 350+ mega v létě?

To že Real teď vede senilní klaun, nepopírám.

Reagovat
Y.N.W.A

to nevím a taky by mě to zajímalo, já to neschvaloval - a realita ukázala, že nákup pokémonů bez rozmyslu je cesta do pekel

Reagovat
Muffi

Současné vedení LFC na tom není o nic lépe, což skvěle demonstrují jejich prohlášení měnící se každého půl roku.

A k hovnu nejsou jen ti 3 pokémoni, platí to pomalu o všech jejich přestupech.

Reagovat
king23

Já už jsem fakt na ty kecy s odchovancema alergickej.

To vážně někoho dneska zajímá, jestli hráč X základní sestavy hrál před lety za dorost týmu, kterému fandím nebo úplně jiného týmu? Mě osobně je to třeba úplně u prdele a fakt by mě zajímala co je za tou obsesí toho, koho to nějak zajímá.

Reagovat
Y.N.W.A

Mourinha jako trenéra, Puskase, Kubalu a Raúla do základu! ....s tím nejde nevyhrát volby

Reagovat
Puskas

Zvolte je oba a budete mít všechny jmenované.

Reagovat
MoonKnight

Takže Pérez nemá soupeře, Riquelme je jen náhodný generátor slov

Reagovat
Busby babes

tenhle aspekt tohodle zpusobu vlastnictvi nebo kontroly klubu mi prisel vzdycky strasne skodlivej. Zajemci se proste jen predhani v tom, kdo naslibuje vic a pak tomuze dopadnout jak u Barcy na hrane krachu...

Reagovat
ACSeRw!n

furt lepsi tohle, nez jak to treba funguje v Nemecku

Reagovat
Busby babes

proc, me to naopak prijde jako asi nejlepsi z tech modelu...

Reagovat
fenixLFC

Jak sa to vezme. V nemecku fans nakonirc blokuju akukolvek moznost rozvoja a chrania len svoje vlastne pohodlie, nie zaujmy klubu.napr zapasy v zahranici nie su vitani pretoze preco by mali mat zaujem o fans z inych krajin, staci ze su tam oni. Co tam po budovani znacky. A akakolvek zmena sa az hystericky odmieta lebo "im siaha na ich zazite zvyky" alebo "to je len zaciatok vacsich zmien"

Reagovat
Busby babes

vsak to je podle me ale dobre. Tech zapasu je malo, platim permici a tak proc bych mel chtit aby klub hral ligove nebo poharove zapasy, co ma hrat doma, nekde jinde? Fotbalovy klub je daleko vic kulturni instituce nez normalni firma.

Reagovat
Stellantis

Reagovat
Alpha_Mule1

Reagovat
fenixLFC

Ja ale nevravim o zapasoch mimo domaci stadion pocas sezony, ale o priprave. Pretoze ked sa podielas na fungovani klubu tak chces aby bol co najlepsi a tymito krokmi ho len brzdis pre vlastny prospech.

Reagovat
Busby babes

ok, tak to jsem nezachytil, ze by bundelsigovi fans protestovali proti pripravnym zapasum v zahranici.

Jedine, co me napada byly protesty fans Bayernu proti treninkovym kempum v Kataru nebo tam nekde.

Reagovat
cologneFC

Neprotestujú. Každý klub hrá prípravné zápasy v zahraničí.

Reagovat
Aldeano

Reagovat
Busby babes

Reagovat
femixLFC

Ale jen proto, ze se to nepatri! Hajzli jedni pokrytecki!

Reagovat
fenixLFC

v rakusku a podobne. ale ked maju ist dalej alebo nebodaj do USA tak to zablokuju

Reagovat
cologneFC

Naozaj nie. Prečo by sme to robili? Naši boli už aj v Japonsku a aj v USA. Nemáme s tým problém.

Reagovat
NecpalanMajo

Reagovat
FUnk

Reagovat
Mr.Mike

Reagovat
ACSeRw!n

protoze to tam brani vetsim investicim a prodejum klubu, nemaji vuli se posunout

Reagovat
Y.N.W.A

za mě přesně naopak...

Reagovat
Aldeano

Škodlivej je ruský nebo americký oligarcha, kterému na klubu ani nezáleží.

Reagovat
SunFells

To si tam Pérez ty protikandidáty najímá sám ne?

Reagovat
romeo351

Reagovat
Raul=Real

Ak by mal vykupku napríklad 150M (čo môže kludne byť, že pri podpise nechcel nejaku astronomicku, aby mal zadne dvierka na odchod) tak je tento prestup úplne reálny, obzvlášť ked odišiel Pepek a s City vyhral čo sa dalo. Povedzme si uprimne, City asi jeho detsky sen nebolo, no Real to kludne mohol byť a nejake naznaky z jeho ust v minulosti tusim aj boli...

Nie som úplne jeho fanúšik, ale ak by to znamenalo že Kylian pôjde doľava a Pičius do Arábie, tak to Madridistas berú všetkými desiatimi

Reagovat
Godblesss

Mbappé, Vini i Bellingham zůstanou.. reálnější než Haaland by mi přišel ten Olise.

Reagovat
Raul=Real

Ak ma Haaland vykupku, tak je jeho príchod urcite realnejsi, ako Olise bez vykupky. Samozrejme pre Real by bol lepší Olise, to bez debaty.

Olise mozno o 2r pred koncom zmluvy...do vtedy snáď Piciusa vykopnu

Reagovat
Godblesss

Jsme o 4 moudřejší a čtu teda mnohem více rumours o Olisem

Reagovat
janinho

Oliseho Bayern nepusti ani za 200m a Olise nema najmensi dovod odchadzat z fungujuceho timu do klubu, kde momentalne nefunguje takmer nic.

Reagovat
DreamTeam

S Mbappem nalevo by to nikdy nefungovalo. To by se Erling s míčem nepotkal.

Reagovat
Laliga

To sa nepotkáva ani v City aj ti to uniklo

Reagovat
Kucka

No zrovna u Erlinga bych se dětskému snu hrát za City nedivil, když za ně hrál jeho táta.

Reagovat
Edgar Davids

Reagovat
Grahf

takže keby jeho foter hral za hornu dolnu, tak by to bol synátorov sen?

Reagovat
O.Giroud

Tak bavíme sa o tíme z Premier League, takže určite si viem predstaviť, že to bol jeden z jeho vysnenych klubov. A hlavne on mal tak 11-12 keď už tak chodili hráči ako Aguero.

Reagovat
Kucka

Reagovat
celeb

Reagovat
Mateo16

Keďže sa zaviazal aj notárom vykupka Haalanda skutočne existuje ale zrejme to budú aj utajove obchodné podmienky co môže City využiť na pravé kroky proti Riquelmemu

To kombo - Haaland, Rodri, Kloop je silná karta

Reagovat
Mateo16

A to video ktore vytiahol Flore s Mourinhom bolo vytvorené cez AI

Ďalšie sľuby Florentina by mali byť Guardiol, Calafiori, Joao Neves

Reagovat
J0EL

Preco by chcel Calafiori do horsieho?

Reagovat
Raul=Real

Calafiori, Konate, Dumfries... druhotriedni hráči nás určite vytiahnu z prdele

Reagovat
Bakary3

Calafioriho moc neznáš no

Nemluvím o potřebě levyho beka v reálu, ale on je fakt dobrý, což ty nevíš

Reagovat
Raul=Real

Nesledujem PL.

1700minut... nepatril do zakladu alebo zranenia?

Reagovat
Bakary3

Bohužel zranění, menší, drobný, ale opakovaný

Reagovat
O.Giroud

mali ste tam doteraz Mendyho, tak Calafiori by bol super náhrada no

Reagovat
MichaJel

Kolik článků o této šaškárně ještě plánujete vydat?

Je naprosto jasné, že vyhraje Perez.

Nemluvě o tom, že Riquelme vypisuje svými sliby "bianco šeky". Ale dělá to jen proto, protože sám ví, že nemá absolutně žádnou šanci vyhrát a má jedinečnou možnost se zviditelnit.

Reagovat
DreamTeam

Ještě 11

Reagovat
MichaJel

tak to je (když započítám i tento článek) pohoda

Reagovat
ACSeRw!n

over 9000

Reagovat
SunFells

TIL Real má na MS stejně zástupců jako Crystal Palace a Slavia.

Reagovat
SunFells

pardon, méně zástupců než Crystal Palace

Reagovat
Raul=Real

Nešir lži prosím ťa a zarataj Konateho a Dumfriesa

Reagovat
icemike

A Haalanda

Reagovat
Mönchengladbach

Reagovat
Golasso

Reagovat
Čenda

Reagovat
Visca el barca

To by se Atleti posrali kdyby jim máchal někdo s dresem hráče

Reagovat
Mateo16

BREAKING: Sources close to Enrique Riquelme say he plans to sell Vinicius Jr.

But he won’t say it publicly. @Rodra

Toto by bolo nieco najkrajšie

Reagovat
janinho

tym by si ma asi ziskal tvl. sice neviem kto by by takeho toxickeho chlapca kupil a este rok pred koncom zmluvy. to by asi nebol nejaky rekordny obchod...

neviem sice ako by to klapalo dvojici mbappe-haaland, ale ak by riquelme skutocne vedel presvedcit kloppa s haalandom a este aj predat vinca, tak ma moj virtualny hlas.

Reagovat
DreamTeam

Reagovat
sensei25

Pre konkurenciu je ideal ak tam zostane perez.Jebe mu kazdym rokom viac a viac.

Reagovat
eder

On ještě nezaklepal?

Reagovat
Laliga

Aspoň nekupuje Aloe vera

Reagovat
Kluivert9

Reagovat
Mateo16

Enrique Riquelme's Real Madrid candidacy involves:

- Raul Gonzalez as sporting director

- Fernando Hierro as La Fabrica director

- Iker Casillas in a top executive management position

@marca

Reagovat
Grahf

a trener gary neville

Reagovat
SunFells

Morientes gdě

Reagovat
Mateo16

Florentino Perez: "The player I'm going to offer 150M for next week is NOT Haaland.

He's also NOT a defender.

He is an INCREDIBLY EXCITING PLAYER.

You will find out next week."

A kurva

Reagovat
Mateo16

Florentino Perez: "MY SUPERSTAR DOES NOT PLAY IN THE PREMIER LEAGUE.

He is a TOTAL GALACTICO."

It's NOT Olise, NOT Haaland, NOT Kane, NOT Doku

Uz to musi byt iba niekto z dvojky Vitinha , Joao Neves

Reagovat
Well

Takze to bude Chorý.

Reagovat
Mateo16

Skôr nikto a Flore sľubuje nereálne veci aby vyhral voľby

Reagovat
j_mrazik

Takže těch 150 M bude v korunách?

Reagovat
sylarko

tipujem vitinhu, ale podla mna nebude chciet odist

Reagovat
SunFells

Spíš Neves. Tak či tak, oba jsou v rukách Mendese, stejně jako Mourinho.

Že Mourinho ještě dostal takový job je překvapivé že?

Reagovat
sylarko

ako fanusik barcy nechcem vidiet ani jedneho z nich v reale. ale radsej uz ten neves. neviem no

Reagovat
Ladas321

I kdyby chtěl PSG ho nepustí a Real má úplně rozbité vztahy s PSG. To už bych spíš věřil tomu, že ten druhy kandidát podepíše toho Haalanda než že Perez někoho vykoupí z PSG

Reagovat
Mateo16

S PSG su uz vzťahy opravené

Reagovat
Ladas321

Jen do té doby dokud se nezačnete zajímat o jejich hvězdy. To bylo i předtím všude jak má Perez dobré vztahy s Nasserem a pak přišla rekordní nabídka na Mbappeho a dobré vztahy nikde

Perez je starý lišák, nabídne rekordní prachy aby na tom mohl postavit kampaň, zná PSG a ví, že se to nepodaří, ale bude moci říkat, že ty prachy nabídl. Vlk se nají a koza zůstane celá.

Reagovat
Visca el barca

Reagovat
Kluivert9

stačil šroubovák...

Reagovat
Blazinho

Ten haaland neni tak nerealny jak si spousta lidi tady mysli ,ma vykupni klauzuli pry a je to kolem 150m liber takze absolutne dostupny je pro real pokud haaland bude chtit odejit z city.

Reagovat
Ladas321

Úplně zbytečný hráč za 150 mega, ale jako pokemon do voleb by byl asi dobrý.

Reagovat
Blazinho

Nevim no ,ale jedna vec je jasna jestli koupi haalanda musi Vini jit ...(pochybuji ze by sle Mbappe).

Reagovat
Raul=Real

Reagovat
Kinky7

Odkud máte tu informaci že má Haaland vykupku? Já jen že jedinou věc kterou jsem o tom našel je to že to Haaland sr dementoval

Reagovat
Blazinho

Spekuluje se o tom uz dlouho a ted se o tom jeste vice mluvi ze ma realease clause https://www.espn.com/soccer/story/_/id/48963240/manchester-city-threaten-legal-action-real-madrid-erling-haaland-comments-enrique-riquelme-election ,taky Riquelme se zminil ze uz mluvil s haalndem a rodrim a ze zajem je ,Tak treba Figu je dobry priklad kdy taky barcelona rikala ze nikam nepujde ale sel do realu.

Reagovat
sylarko

lenze figo stal 60m ci kolko. haland by stal minimalne 300m...to je kus rozdiel..

Reagovat
Blazinho

nj ale v te dobe bylo 60m jak dnes 150m ..

Reagovat
John Obi Mikel

Tak 150 a 300 je furt rozdíl

Reagovat
sylarko

to hej, ale jak pise kolega nizsie stale je to rozdiel 150 a 300

Reagovat
Kinky7

Aha. Takže protože Riquelme řekl že má vykupku tak to všichni berou za jasný fakt ok.

Reagovat
Blazinho

To neni jenom o tom co rekl Riqelme neni to poprve co slysim o klauzuli Haalanda,real byl Haalanduv cil a ted odesel Guardiola.Je mozne ze tuhle sezonu jeste neprestoupi ale vsadil bych ze nejpozdeji pristi uz prestoupi.Mozna ze se to fanouskum city nelibi ale myslim ze takova je realita.

Reagovat
Kinky7

Tak až to napíše lepší zdroj než Riquelme tak mi dej vědět

Reagovat
DelPiero137

Kandidat na prezidenta Realu ktory momentalne nema ziadne kompetencie (a sance na vyhru su nizke), hovoril s hracmi ineho klubu a ti mu povedali ze su nakloneny presunu? To je dost velky risk od tych hracov sa takto vyjadrovat.

Reagovat
Ladas321

Pochybuji o tom , že by někdo podepsal tak dlouhý kontrakt bez výkupní klauzule, to by musel být velký srdcař.

Reagovat
Csaplárova past

Perez je BIG BOSS ten Riquelme odejde jak zpraskany pes

Reagovat
DreamTeam

Prý vyhráli nakonec i přesto, že prohráli

Reagovat
EaP

Nakoniec to bude Usman Dembelelele

Reagovat
O.Giroud

Ja by som kúpil Oliseho, Hakimiho a Vitinhu a priviedol by som na hostovacku Kvaru s tým, že by PSG platilo 50% platu.

Reagovat
Raul=Real

Však ťa tie srandy prejdu

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele