Singhateh se po půlroce znovu stěhuje, Gambijec vyměnil Jablonec za Spartu

04.06., 19:44
Aktuality
Singhateh je první letní posilou Sparty. (© AC Sparta Praha)

Pražská Sparta představila první letní posilu. Na Letnou z Jablonce dorazil někdejší fotbalista konkurenční Slavie Ebrima Singhateh (22). Ofenzivní univerzál podepsal s českým vicemistrem víceletou smlouvu.

Sparta v Singhatehovi získala skvělého technika, který umí zahrát na obou křídlech i ve středu útoku. V minulém ročníku byl gambijský reprezentant nejlepším driblérem napříč deseti nejlepšími ligami v Evropě. Z 89 soubojů jeden na jednoho jich zvládl úspěšně přes 60 procent a nechal za sebou i největší jména světového fotbalu.

Singhateh si v Česku vyzkouší šestý klub. V létě roku 2022 ho z estonského Paide přivedla Slavia, přes jejíž B-tým se dostal do Vlašimi. Ligovou premiéru si odbyl v Olomouci, mezi zajímavá ligová jména se ale dostal až po přestupu do Karviné.

Do Jablonce přestoupil teprve v únoru, už po čtyřech měsících se ale stěhuje na další štaci. Závěr jeho působení poznamenalo vyloučení ve finále domácího poháru, které severočeský klub prohrál s Karvinou 1:3.

Singhateh ve čtvrtek obdržel od disciplinární komise trest na čtyři utkání, z nichž první vynechal ještě před koncem sezony. Za Spartu tak nebude moci nastoupit ve třech zápasech.

Autor:

Komentáře (61)

Přidat komentář
Igner Farnsworth

Reagovat
doshcz

horsi jak Kuol s Grimaldem nebude ale i tak muze jen prekvapit

Reagovat
Igner Farnsworth

TRVCD

Reagovat
hory_udoli_reky

PRVCD

Reagovat
Salfovic

VSJBČ

Reagovat
arvncrtx

To jako fakt v Jablonci není nikdo lepší?

Reagovat
T0M

Z Jablonce nikdo dobry neprisel, snad jen Lafata

Reagovat
kilobyte

+ Čvančara a Zelený

Reagovat
r.mrazik

plus Holub, Hubschmann...Fukal?

Reagovat
Messy<3

Luboš Loučka tam-zpět-tam-zpět!!!

Reagovat
r.mrazik

Reagovat
kilobyte

To už jdeš dost hluboko do análu.

Holub měl dobrý čísla, ale po 2 letech šel hostovat do Kladna. Bylo mu 28. To není úplně směr, který čekáš od vydařené posily. Hübschmann šel do Jablonce hostovat ze Sparty. Fukal se určitě povedl.

Reagovat
luismiksak

tvl do análu. Radsi jen par let zpátky.

Reagovat
Melda

Anál? Chorý už je ve střehu.

Reagovat
Selänne

Týpek, co neměl jistý místo ani v Jablonci. Jinak jsem zvědavej, kterej z těhle tří nakonec bude větší meme - Hollý, Martinec, Singateh...

Křetinský by se na to mohl konečně vysrat a přestat nás takhle trápit. Už to není ani vtipný.

Reagovat
kilobyte

Na třetí ligu dobrý.

Reagovat
Salfovic

Co to je za místnost

Reagovat
noustres

Chybí provázky visící k zápěstí loutky.

Reagovat
Salfovic

Tak nějak. Tam bych se bál, abych nedopadl jak Marsellus Wallace. A podle výrazu tváře, měl Singhateh totožné obavy.

Reagovat
Bakary3

Ho fotej někde ve skladu

Reagovat
ACSeRw!n

AI slop

Reagovat
HorajzmAmmann

Moc nechápu tu kritiku. Do rotace fajn hráč a asi lepší než Kuol, Grimaldo a spol ne?

Jeden z nejlepsich driblerů v lize… Na základ asi ne, ale na lavičku dobrý i pro Spartu. Myslím, ze z nej udělá Priske dělo.

Reagovat
doshcz

nas styl by mu mel sedet a na stridani Haraslina to muze byt dobry.. moc neverim ale snad se chytne

Reagovat
HorajzmAmmann

V pohodě. Ja jako věřil i Hollemu a byl to pruser, ale Ja mám tyhle křídla co umí 1v1 hrozně rád … tech hráčů co vezmou balon a jdou bezhlavě do vápna moc není.

Nejlepší hráči do driblinku letos Sinyavskij, Ayaosi a právě Singhateh

Reagovat
$dolar$

No nevim, jestli je nahradnik v Jablonci a Karviny dobrej na Spartu..

Reagovat
HorajzmAmmann

Kdyz byl zdravotně OK tak hrál většinou základ v obou týmech.

Reagovat
$dolar$

Ani ne.

Reagovat
HorajzmAmmann

Letos jo, a nechtěj abych ti to počítal vole…

Reagovat
Selänne

"Na základ asi ne"... Týpek se nedokázal prosadit do základu Jablonce, ten určitě bude tlačit na Haraslína, no.

Driblér je to na papíře dobrej, ale Karviná ani Jablonec nehráli do zatažený obrany, kde tě každej automaticky zdvojuje a místo nemáš prakticky žádný. Když už chtěli dribléra, měli jsme teda sáhnout po Aléguém, kterýho aspoň velmi dobře využiješ v Evropě. Navíc, kde se bere ta jistota, že bude lepší než tebou zmíněný hráči? Já v to teda nevěřím ani trochu.

Tyhle low cost pokusy stojej většinou úplně za hovno. Nicméně chápu, že nám Jablonec dluží a Rosu každej utáhne na vařený nudli. Jeho konkrétně bych polil studenou vodou, protože poslední dvě přestupový léta byly naprosto tragický. A letos to odšpuntoval tímhle...

Reagovat
r.mrazik

vsak hral zaklad, kdyz nebyl zraneny...

Reagovat
Selänne

V základu tam za celý jaro nastoupil všehovšudy dvakrát. To byl jako celý jaro zraněnej?

Reagovat
kilobyte

Stejnou vizitku měl Sor, když přestupoval do Slavie.

Reagovat
Selänne

To byl taky ale nejrychlejší hráč v historii naší ligy. Do ligy moc použitelnej nebyl, ale v Evropě to trhal neskutečně. Vsadím se, že Singhateh v zimě odejde na hostování zpátky do Jablonce nebo půjde do Dukly s bilancí 1+0. Cokoliv jinýho mě osobně překvapí.

Reagovat
HorajzmAmmann

Ok uvidíme Osobně mám rad hráče na lavičku, kteří přinesou do hry v 70. minutě nějaký pohyb, rychlost.

To je taky důležitý. Tuhle funkci u nás mel třeba občas Azevedo, Sor, teď třeba Owusu a přijde mi to úplně super.

Ale vlastně Chapu i obavy fans Sparty, ze chtějí něco jiného…

Reagovat
ACSeRw!n

prave ze ne

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Trener_co_trenuje

Slavia a Karvina

Sparta a Jablonec.....

A porad se najde nekdo kdo veri v regulernost souteze.

Reagovat
Moshe Dajan

Proske z něho udělá raketu

Reagovat
monty25

On ale nejde do Opavy.

Reagovat
Messy<3

Tak mu kupte aspoň kámoše Alegueho, ten by v nepříznivých stavech něco vymyslel, na rozdíl od tohohle startovacího joudy, teď ho vyprovokujou i bývalý spoluhráči z Jablonce

Reagovat
luismiksak

A Kanakimanu prosím!

Reagovat
Deki

Roso, už se na to vyser - díl č. 126

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Wednesdayite

Sparta nakupuje v Jablonci, Zlín v Olympique Lyon.

Reagovat
Pablos

?

Reagovat
Wednesdayite

Máš to v krátce. :)

Prince Mbatshi Mukuba - dvacetiletý stoper, údajně na doporučení Pavla Šulce.

Reagovat
inferno08

Těším se na souboj prince mukuba s princem aduem.

Reagovat
Wednesdayite

Reagovat
xaus

A vítaz toho súboja sa stane králom ????

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
Wednesdayite

Jinak letošní posilování Zlína se mi zatím líbí...

...zbavil se přestárlých a kopyt (Kalibiška, Pešek, Koubek), přivedl šikovné mlaďasy (Šmiga, Gaži, dnes podepsali i Davida Grygeru (syn Zdeňka). K tomu talenty (Hellebrand, Petruta, Kolář) i hráči, kteří si svoje vždycky odvedou (Dostál, Cupák, Fukala, Bartošák). Skládá se to zajímavě.

Reagovat
Pablos

Jj snad spadnou

Reagovat
Wednesdayite

Když to naženou na podzim jako vloni, tak ne.

Reagovat
Lukáš_6

Jako skoro pokaždé posledních 10 let ?

Reagovat
Blind Ref

Reagovat
Figi

No jsem na nej hodne zvedav jestli se ve Sparte srovna, nebo bude porad stejnej. Sice patri podle dat mezi top driblery v Evrope, ale taky patri snad do top pet v Evrope mezi nejvetsi spalovace sanci.. To co dokazal v zapasech zazdit bylo az moc.. Navic hraje hodne sobecky a nerad spoluhracum nahrava.. Ale kdyz nekdo nenahraje jemu, tak to je potom zle.. Pak mu staci zahrat tvrde do tela a necha se lehce vyprovokovat k nejakemu oplaceni a cervene karte. Neni to hrac, ktery rad prosedi zapasy na lavicce. To se pak radsi nekam po tajnu z klubu vytrati, nebo zapasy a treninky odchodi.

Reagovat
icefish

To je krásnej prototyp popisu hráče, kteryho bych do týmu nechtěl z principu

Reagovat
luismiksak

Tohle přece ne... to je nějaký deal pro Míru Peltu? Nebo jak to máme chápat?

Vždyť tam hrát nebude.

Reagovat
Lukáš_6

Snižují se dluhy Jablonce vůči Spartě. Proto kazdej rok nejaky kopyto dojde . Viz Martinec, holly a ted tenhle magor co nikde nevydrží déle nez pul roku . Viz olomouc , karvina , jablonec

Reagovat
luismiksak

Ale proč brát magora? To uz bych bral radsi Nebylu.

Reagovat
Mass

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele