Sparta nechce zůstat pozadu, nového útočníka si vyhlédla v Jablonci

Fanoušci Sparty pořád čekají na velké letní posily. A teď to vypadá, že se brzy dočkají. Na Letnou má mít blízko z Jablonce ofenzivní univerzál Ebrima Singhateh (22). Tvrdí to alespoň server Footy-Africa, podle nějž je bývalý hráč Slavie dohodnutý s vicemistrem na podmínkách smlouvy a čeká se na doladění přestupu mezi kluby.
Singhateh se nedávno zviditelnil hlavně vyloučením ve finále poháru, kdy oslabil Jablonec a ten zápas prohrál 1:3. Trenér Luboš Kozel mu pak jasně řekl, že pokud předvede ještě jeden takový zkrat, tak v klubu skončí. Teď to vypadá, že balit bude v Jablonci i tak. A hráče by mělo čekat stěhování na prestižnější adresu, na pražskou Letnou.
Podle zmíněného zdroje by měl hráč být domluvený s vedením Sparty, nyní musí transfer doladit oba zainteresované kluby.
???????????????????????????????????? ✅
— Foday Manneh (@foday_manneh_) June 1, 2026
???????? Ebrima Singhateh is on the verge of completing a permanent move to Czech giants @ACSparta_CZ from FK Jablonec after agreeing on personal terms with the club.
???? Negotiations between the two clubs are understood to be progressing positively too. pic.twitter.com/BD5hnrjhTW
Hráč byl hodně vidět i v pozitivním směru, když se podle statistik LFA pokusil o 89 driblinků, což jej řadilo na 141. místo mezi hráči v deseti nejlepších evropských ligách. Mezi 141 hráči s alespoň stejným počtem driblinků měl ale jednoznačně nejvyšší úspěšnost, konkrétně 60,7 %.
Gambijský reprezentant v Jablonci působil od února, kdy opustil Karvinou. V jejím dresu se prezentoval skvěle a špatně si nevedl ani v severočeském klubu. I proto podle webu Footy-Africa stojí o jeho služby také třetiligový anglický Stockport County i ukrajinský prvoligový LNZ Čerkasy. Vypadá to však, že navrch by měla mít Sparta.
Transfer je o to pikantnější, že Singhateh byl v minulosti také hráčem pražské Slavie.
Komentáře (61)
Přidat komentářA nedají si říct a nedají...
Danek, Karabec, Sevcik, Rus.. zbytecny nakup
I proto podle webu Footy-Africa stojí o jeho služby také třetiligový anglický Stockport County i ukrajinský prvoligový LNZ Čerkasy. Vypadá to však, že navrch by měla mít Sparta.
Transfer je o to pikantnější, že Singhateh byl v minulosti také hráčem pražské Slavie
- to muselo být těžké ho přemluvit
- derby bude zas vyhrocenější, Praha bude hořet
Útočník co dá za sezonu 2 goly je velká posila, aha
Sparťanský Prekop 2.0
Za pul roku zpět v Jablonci na hostovacku
jako Hollý... aneb zjevně musíme posílat úplatky do Jablonce. Ostatně při přestupu Vojty jsme si taky připlatili - prostě takový úplateček pro kluby bývalého předsedy a teď toho současného.
Jako ten může jen překvapit
Ale tohle asi není úplně typ nákupů, který Sparťanští fans očekávají co
To je Kauf, to si můžeme nechat Millu
To se vážně Rosický s Priskem shodli, že tohle je dobrá posila, která Spartu posune?
posune z druheho mista na treti
Dobrej silvestrovského for
Jako furt je to míň divný než údajný zájem Slavie o Sejka, ale taky bych to nečekal.
Posílá pro béčko ne?
Článek na základě nějakýho srandaúčtu
Co se stalo s Rosou? Několikáté přestupové období a pořád to jde dolů. teď v létě to taky nevypadá, i když se to začne hýbat asi až později, ale.. Nemá na to?
Kde je Jirka Rosický když si potřebujeme zanadávat
Co odešel, je sparťanský scouting v háji
Někde s lahví vodky v parku
já si jako myslím, že právě naopak se prakticky za pár přestupáků obměnil celý tým krom asi 6-7 hráčů (Zelený, Haraslín, Sorensen, Ryneš, Vindhal a i Kuchta, který mezitím odešel, Panák podle mě teď končí). Za mě to chce náhradu za odcházejícího Kairinena, pokud odejde, jednoho levého beka (Ryneš nic extra a Zelený už je spíš stoper), pravého beka (tam je teď Suchomel s Kadeřábkem). ještě teda druhého gólmana. Fyzicky nabušené křídlo co bude rozbíhat zavřené obrany a čekat kolmice za obranu. Pak ještě posílit zdravotnický personál aby neměli půl jara 12 zraněných hráčů a bude to super.
Pro mě je teď ideální sestava (pokud se počítá s odchodem Kairinena): Surovčík - Zelený, Sorensen, Ševinský(Uchenna), Kadeříbek - Vydra, Sochůrek (Eneme), Irwing- Haraslín, Kuchta, Mercado
Otázka co bude s Karabcem, Birmančevičem, Krasniqim, Ševčíkem, Holým a třeba Tucim. Pak má Sparta ještě předkupní právo na Šilera v Podbrezové, kterého chtějí kluby z BL a Rusa v Liberci, ale ten chce jít prej do Liberce. Úplně bych nezapomínal na Magnuse Andersena, který byl celou sezónu zraněný, ale ty první zápasy sezóny byl za mě nejlepší hráč na hřišti, tam je otázka jak na to bude.
Třeba proti Hradci byla zajímavý pokus s Rrahmanim na podhrotu až ofenzivním středu zálohy a zahrál to skvělě, ale myslím, že bude odejit. Kuol je přesně ten co to měl rozbíhat, což jako dělá, ale jeho finální řešení je na úrovni mladších dorostenců a asi bych se ho zbavil. Vojta nehrál vyloženě špatně, ale hrozně ho semlelo, že nedal gól respektive tolik mu jich odvolali. Grimaldo mi přijde jako maskot, aby si měl s kým Mercado pokecat.
Krasny 3-4 misto
Jojo letos jsme podle vaší letky měli být 5. a hovno
Snad to Rosa vidi stejne jako ty
Si počkejme jak bude Holeš běhat...Chorý po 20 minutách stojí na místě , Jurásek ten zas běhá mimo přihrávky ....to bude podívaná..nejspíš je to krásně zabalené, aby to šlo zavčas prodat?
Proč? Herně se to hodně zvedlo v druhé půlce jara a vidím tam zajímavé herní prvky. Potřebujeme přidat na herní agresivitě a pohybu u a uvnitř boxu. Neříkám, že budeme ligu válcovat, ale neustálé brečení co chytli někteří sparťani od sešívek je fakt otravné.
no chces prestup asi na 90% pozic, to je naprosto nerealny, ze se bude tolik nakupovat
tak na 90% pozic ne a nevím jaké mají plány třeba se Suchomelem, jen říkám, že bych si dokázal představit větší sílu na obou stranách obrany, jedno křídlo a náhradu za Kairinena (což bude problém sehnat). Druhý gólman se dá sehnat vždy.
tak ale my hledame hlavne jednicku k Surovcikovi.. Dubravka ma nabidky z Anglie a Saudsky Arabie, tak tam to asi nevyjde a Zadrazil me nepresvedcil
Toho se taky bojím, ale nevím proč jedničku. Surovčík chytal fakt dobře. Jediné s čím má problém, podle mě, jsou výběhy 1v1 a centry, ale to je o zkušenostech.
Dúbravku už bych nebral hele, stáří a drahost. Jakub a Peter jsou cajk ne? Jasně, chyby občas, to se stává, ale bude to lepší. Dúbravka už to nezachrání, naopak.
Ale toho Singateha... proč jako? K čemu?
Vojtu si nechat a dát mu šanci, vrátí se Birma, uvidíme co Rrahmani, ano, na podhrot proč ne, navíc se uzdraví Magnus, vrátí se Kara... nemusíme chytat tu jejich hysterii přece pořád - nakupovat nakupovat nakupovat... je to demence
tomu ze bude mit Birma moticaci a jeste se zvedne davam tak 10%, doufam ze se s nim nepocita
No tak to jej nakopeme do zadku, že jo, prostě bude muset makat.
já si právě myslím, že tu motivaci mít bude. Byl v top 5 lize, zjistil, že tak dobrej není, ale přitom změnil prostředí, tak bych se nedivil kdyby měl právě motivaci se pořádně ukázat.
Jako jo, ale jí bych se zbavil Petera i kdyby měli vzít Vaclíka, který by byl s rolí 2ky vpohodě. Souhlasím, taky to vidím poměrně dobře, jen posílit vybrané posty primárně. Singhateh je prý nejlepší driblér ligy a podle mě je to případná alternace za Haraslína la levé křídlo.
Vaclíka určitě, ale Singateha na lavičku nevím nevím no. Nemáme v merku nějaký kluky norský, dánský, skotský? Bílý teda?
Tak u nás se to vždycky drží pod pokličkou dokud nepřijdou. Jako podle mě se čeká jak dopadne komunikace s těma na hostování a vyhodnocení jestli budou pokračovat.
Ráno lahváč, večer basa. Jen asi netočí kuličku jako brácha.
Nic , co by, žije jen ze jména, jako manažer je příšernej a totálně slhává,,,
Milla v2
N
F
https://youtu.be/LFXXpggEfEw?si=TiQKsF83qSsbRqdg&t=27
Tradiční každoroční malá domů pro Jablonec, aby měl naplněný rozpočet na sezónu.
Wtf
Víš co Tome?,,,,
jo tak to je posila ja víno, 6 gólů v lize, 3 červené karty
new Milla
Tyvoe takovej hráč do Sparty?
To snad ani nemůžou myslet vážně, ne?
Jablonec a Karviná jedno jest.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele