Plzeň chystá s Libercem megaobchod. Už nejde jen o N'Guessana, ve hře je pět jmen

Jednání mezi Viktorií Plzeň a Slovanem Liberec nabírají na obrátkách. Zatímco původně se řešil především možný přestup stopera Angeho N'Guessana (22), podle webu inFotbal.cz se debata rozšířila o několik dalších hráčů a na stole je jedna z největších tuzemských výměn posledních let.
Horké zboží, největší české kluby a miliony eur. Plzeň hraje v případě francouzského stopera N'Guessana o hodně a mohla by z něj udělat nejdražší nákup v historii klubu. Jednání ale nezůstala pouze u nadějného obránce.
Podle webu inFotbal.cz se nyní na schůzce šéfa Viktorie Adolfa Šádka s majitelem Slovanu Ondřejem Kaniou řešila také možnost zahrnutí dalších hráčů do transakce. Liberec měl projevit zájem o Toma Slončíka a Christopha Kabonga, Plzeň pak měla přijít s protinávrhem rozšířit obchod ještě o 20letého záložníka Toumaniho Diakiteho.
V některých variantách se navíc objevuje i jméno obránce Karla Spáčila. Že by ho ale Plzeň uvolnila není pravděpodobné. "Jeho služeb se Plzeň rozhodně nehodlá vzdát," tvrdí zdroj eFotbal.cz a naznačuje, že transfer tohoto hráče je spíš libereckým přáním.
Právě ochota všech stran přistoupit na přesun bude klíčová. Zatímco Kabongo by podle dřívějších zjištění webu eFotbal.cz rád zabojoval o místo v plzeňském kádru, Slončík by preferoval přesun do Hradce Králové, kde už v minulosti úspěšně hostoval a kde by si zahrál evropské poháry.
Jisté ale je, že přestupy mladých hráčů by mohly být libereckým jackpotem. Zatímco N'Guessan stihl od svého zářijového příchodu v dresu Slovanu odehrát pouhých 29 utkání, Diakite dokonce ještě o sedm méně. A do Liberce přitom nepřicházel z žádné věhlasné adresy, nýbrž z lotyšského Daugavpilsu.


Komentáře (92)
Přidat komentářa k nam Singhateh
Ofenzivní univerzál, který na sever Čech dorazil teprve v únoru z Karviné, na sebe svými výkony upozornil i v zahraničí. Stejný web zmiňuje mezi zájemci například anglický celek Stockport County ze třetí nejvyšší soutěže nebo ukrajinský prvoligový klub LNZ Čerkasy.
To měla Sparta velkou konkurenci, ještě, že ho zvládli přetáhnout takovm velkoklubum
bohuzel to vypada, ze top hrace bere Plzen a Slavie a my berem co zbyde
To je zase nějaká charita směrem k Jablonci, jak už to bylo i s Hollým
ses blazen, to nemuze.. dokazes si predstavit ten shitstorn, kdyby rekl, ze se nejede na titul?? rikaji to naprosto schvalne, jinak nemuzou
Předtím zářil právě v Karviné, kde nabral 4 branky a 3 asistenci v 38 duelech.
ještě chybí informace, že se jedná o talentovaného mladíka
počkej, fakt? Ten labil?
Rosický je úplně v hajzlu
WTF.
Tohle je fakt na facku, pokud je to real.
Tyvole, fakt že jo
Proč proboha?
Co čekáte se lemrou rosickým, hlavně že mu to vychází datově. s nim nikdy ničeho nedosáhnem,,,
pravdaozrude
Nejvic z toho jsem zvedavy jak to dopadne se Sloncikem, protoze v Hradci mu to perfektne sedlo a asi ani on by nechtel v ramci ligy jit jinam.
Já jsem prostě nepochopil, proč ho nehrajeme my
jsem přesvědčenej, že kamkoliv půjde, tam bude dobrej
tak vy nehrajete ani Panose, tak to moc prekvapeni neni bych rekl
to je bohužel pravda taky
Nevím no, pokud by to bylo 7m + ti tři hráči, tak je to asi okej. Ale zároveň by to ale znamenalo, že musíme prodat Krollise/Maška + Kayonda a k tomu ještě někde zázračně najít šestku na úrovni Diakiteho.
7m + tři hráči
Huh?
Vy hlavně musíte prodat Ichu. Do té doby vás nikdo v profesionálním fotbale nemůže brát vážně
To už je snad hotový, jestli nám za něho Pardubky pošlou i nějaké peníze, tak lepší deal už v létě nikdo neudělá.
7m+tři hráči to samozřejmě nebude,to je totální nesmysl
Huh a kolik to teda bude?
To netuším. Každopádně tě můžu navnadit, že do Slovanu míří Schanělec z rezervy ACS. Naopak na odchodu Letenay směr SVK
Neskutečný, jaký máš info. Takový český Fabrizio
Lol
7 mio. mají možná tak celkovou hodnotu oba dohromady, když ještě přimhouřím oči
Vždyt psali, že hodnota těch dvou by byla cca 11.... tak to pak takovou píčovinu nenapsal...
Ten obchod dělají s Plzní, ne se Slavií. Šádek jim řekne, že za Slončíka s Kabongem chtějí 8 mega a doplatí Liberci 3. Nedivil bych se, kdyby těch 11 mega vzniklo nějakou podobnou kalkulací.
Vždyt ano, může být
někdě těch tvých predikovaných 20m musíš nahnat ...já tě jedinej chápu
Lidi doslova čtou ve článku 11m, ale stále si budou myslet, že to je 5.
Každopádně pokud odejde Diakite, tak prodeje za +-20 jsou už jasný. Zůstává otázka kolik a do jakých hráčů pošle Kania zpět.
však to radši z toho článku stáhli
Ještě že všechno co se píše na internetu je pravda
Přitom už Abraham Lincoln lidem zdůrazňoval, aby si každou informaci, co si na netu přečtou, ověřili i z dalších zdrojů.
Tomáš Google Masaryk to doporučoval... měl v tom nějaké akcie či co
Jen jdete do obchodu se Sádkem ten vám to vysvětlí jak se věci mají a dostanete tak 2-3
7 sotva
Navíc Spáčila nám nedaj. A Kabonga bychom určitě brali na křídlo, takže by se nikdo prodávat nemusel
Jestli to domlouvá Šádek s Kaniou, tak je celkem jasný, jak tenhle deal dopadne
já myslim, že Kania cejtí šanci a bude z toho tentokrát chtít vyjít jako šéfko
Jako vítěz.
Tak se už narodil
Strnadovi se to kupuje, po tom scamu s akciemi GSC
jojo, bez toho to byl chudák
Ne asi
Tak Viktorku koupil "za svý", neni součástí CSG ani nijak navázaná, takže už měl pár šestáků našetřeno už před vstupem na burzu
To není scam. Prostě z toho vytřískal, co nejvíc. Jasně IPO přecenili, ale i přes to se po těch akciích zaprášilo. Nyní jsou tak na reálné hodnotě no. Spekulanti rozprodali a ti co to chtějí držet déle, tak nakoupili výhodněji než bylo IPO. IPO stejně nebylo pro retail. Potenciál růstu tam je.
porostou, to je jasny
tak hlavne tam byl problem v tom,ze nerekl vsechny informace pred vstupem na burzu...
potencial je vsude vzdycky...duvera ale jen jedna
většinou, když něco kupuješ, měl by sis udělat ty sám prověrku...
takze neni problem v tom,ze ta firma lze a uvadi spatne info, ale chybu dela clovek, co to kupuje...a to jeste vlastne ten clovek nema sanci nijak zjistit...
nekdo by tomu rikal podvod, ale tak...zajimava logika
Asi tak
jak si jako můžeš asi tak zjistit, že jsou tam hrozící spory, prověřování policie apod. které měli povinnost zveřejnit a lhali v tom prospektu
Já nemyslel chybu drobného investora... ale spíš to je průser těch všech článků co IPO zařizovali... Jestli to Strnad udělal vědomě nebo ne, přece nám musí fungovat takové DD analýzy, že by se na to mělo přijít...
jj, to mas pravdu
Při vstupu každá firma trochu lže a zkresluje, nakonec se to vždy provalí a najdou se i nějaký vedlejší věci a nepodložený spekulace - a to je pak správná doba nakoupit
Proc Kania prodava hrace sve prime konkurenci a ne do zahranici....?
Protoze zatim to neni prima konkurence. Za par let mozna
Tvuj pochopitelny a chybny pohled fanouska
Jestli si Sparta nechá toho N ´Guessanda utéct, tak jsou to úplný dementi…
Sry, d navíc… D jako dementi
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele