Kdy bude pro Anglii lepší příležitost? Cítím se v nejlepší formě své kariéry, plesá Kane

07.06., 18:39
Aktuality
Kane rozhodl o výhře nad Novým Zélandem (© Reuters/Nathan Ray Seebeck)

Anglický kanonýr Harry Kane (32) se před nadcházejícím MS cítí v životní formě. Útočník Bayernu Mnichov bude kapitánem úřadujících vicemistrů Evropy na pátém vrcholném turnaji v řadě.

Kane se v sobotu postaral o jediný gól v přípravném utkání Angličanů proti Novému Zélandu. V sezoně už za klub i národní tým nastřílel dohromady 67 branek v 51 zápasech. V nejcennějším dresu zaznamenal celkově svůj 79. zásah. Země, která je v žebříčku FIFA o 81 míst níže, favorita na Floridě potrápila.

"Jsme tu především proto, abychom se připravili, ne kvůli výsledkům," uvedl Kane po závěrečném hvizdu.

"Obléknout dres Anglie je pro mě ta nejoblíbenější věc. Kapitánskou pásku nosím s hrdostí, snažím se být příkladem pro spoluhráče i fanoušky. Jsou na nás velká očekávání a já se prostě těším, jak to dopadne. Nikdy jsem se necítil tak dobře," pokračoval kanonýr Bavorů.

Angličané se představí ve skupině L. Na turnaji je postupně čeká Chorvatsko, Ghana a Panama. Šampionát zahájí 17. června duelem s Chorvatskem. Přestože Anglie čeká na velký triumf už šedesát let, patří mezi favority.

Na posledních čtyřech velkých turnajích se totiž pokaždé probojovala minimálně do čtvrtfinále. "Cítím se v nejlepší formě své kariéry. Těším se a nemůžu se dočkat začátku turnaje," uzavřel Kane.

Autor: TASR, Peter Žember

Komentáře (17)

Přidat komentář
fabec1222

Lepší příležitost bude, až bude v nejlepší formě kariéry i zbytek týmu, a ne jen jeden hráč

Reagovat
Jméno

Nedají to, Tuchel tu nominaci úplně posral

Reagovat
eder

Posrali si to Angličané sami už právě nominací Tuchela na pozici trenéra nároďáku...

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Y.Cabaye

A koho vynechal a byl by tam rozhodujícím faktorem?

Reagovat
bourbon

Barton, Gascoigne, Keane

Reagovat
Profesor Ikebara

Keane za Anglii?

Reagovat
Witcher

Asi ten druhej

Reagovat
bourbon

Keane je opravdu pičovina, nechal jsem se unést

Reagovat
Salfovic

Musí uspořádat MS doma a hacknout VAR.

Reagovat
Cotton

Celkem divné, že Anglie pořádala MS za 100 let jen jednou

Reagovat
kasparko

Nevyhrajou, ale beztak zase pristi MS a ME se z nich bude delat favorit na vitezstvi.

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
mojmira

Vyhrajou první zápas a zase bude It's coming home

Reagovat
arvncrtx

A po čtvrtfinále se na začátek popěvku doplní písmena "sh".

Reagovat
Modi6

Mám dojem, že to bude jako vždy. Doplatí na únavu a vypadnou, s jednou výjimkou, tak jako vždy, předčasně. Šanci měli v Kataru, tam ještě tak unavení být nemohli. A zase nic.

Reagovat
Ctenar

Nechápu, proč tam nebyl dál Southgate, rozhodně nevedl lepší generaci než byla 15 až 20 let předtím a došel do finále Eura a semifinále MS, který kouč Anglie dokázal víc, max ten kdo to vedl v 66.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele