31.03.201515:41

O osudu Černá Hora - Rusko nejdříve za týden

Nejprve 7. dubna padne rozhodnutí o osudu kvalifikačního zápasu mezi Černou Horou a Ruskem. Zápas se konal v pátek a už v první minutě byl na půlhodiny přerušen poté, co domácí fanoušci zasáhli světlicí brankáře soupeře Igora Akinfejeva. Protáhla se i poločasová přestávka a definitivně pak byl kvůli nepokojům v hledišti duel předčasně ukončen v 68. minutě.

sport-express.ru
30.03.201519:59

UEFA zahájila řízení s Černou Horou a Ruskem

Evropská fotbalová unie UEFA zahájila disciplinární řízení s Černou Horou a Ruskem, jejichž kvalifikační utkání zůstalo v pátek nedohráno. Obě země se budou zodpovídat za chování svých fanoušků, kteří házeli na hřiště předměty, domácí Černá Hora navíc za samotné nedohrání zápasu. Kdy se bude disciplinární komise osudem zápasu zabývat, dnes UEFA neoznámila.

ČTK
30.03.201515:14

Akinfejev začne zítra znovu trénovat

Igor Akinfejev se zítra znovu zapojí do tréninku. Brankář CSKA Moskva byl hned v první minutě pátečního kvalifikačního zápasu Ruska v Černé Hoře zasažen světlicí a duel byl na půlhodiny přerušen, Akinfejev byl z trávníku odnesen na nosítkách a následně přepraven do nemocnice. Vyšetření neodhalila žádné vážné zranění a Akinfejev následně odcestoval domů s týmem.

28.03.201522:08

Dzagojev si nezahraje čtyři týdny

Čtyři týdny bude moskevskému CSKA chybět Alan Dzagojev, ruský záložník si při plnění reprezentačních povinností poranil stehenní sval.

28.03.201513:43

Dzagojev si poranil stehenní sval

Zdravotní problémy si ze včerejšího nedohraného zápasu v Černé Hoře odnesl Alan Dzagojev, ruský záložník CSKA Moskva má zraněný stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření.

28.03.201513:15

Akinfejev je po zásahu světlicí v pořádku

Ruská reprezentace odcestovala z Černé Hory i s Igorem Akinfejevem. Brankář CSKA Moskva byl hned v první minutě včerejšího kvalifikačního zápasu zasažen světlicí a duel byl na půlhodiny přerušen, Akinfejev byl z trávníku odnesen na nosítkách a následně přepraven do nemocnice. "Chci poděkovat všem, kteří mě podporovali, cítím se dobře. Takové věci se ve fotbale bohužel občas mohou stát. Ale doufám, že v Černé Hoře a žádné další zemi se už něco takového nestane," sdělil Akinfejev. Zápas byl včera ve druhé půli předčasně ukončen a jeho další osud bude řešit UEFA.

teamtalk.com
19.01.201520:40

Tolstych zřejmě přijde o místo

Nového prezidenta zřejmě bude hledat Ruská fotbalová federace (RFU). Podle tamních médií bude odvolán z funkce dosavadní šéf Nikolaj Tolstych, který čelí kritice zejména tomu, že reprezentační trenér Fabio Capello nedostal už půl roku zaplaceno.

sport1.de
12.11.201413:26

Rusové mají problém zaplatit Capella

Fabio Capello dostává v Rusku ročně sedm milionů liber a je tak nejlépe placeným reprezentačním trenérem, tamní svaz má ale s jeho vysokou gáží problémy. "Nemáme na Capellův plat peníze. Je to špatné, ale když se podepisoval kontrakt, mělo se lépe promyslet, jak vše bude financováno," uvedl člen výkonné komise svazu Sergej Stěpašin.

bbc.co.uk
10.11.201413:29

Ruské reprezentaci nepomůže Denisov

Minimálně na dva týdny si od fotbalu odpočine Igor Denisov, záložník Dinama Moskva si z derby proti CSKA odnesl zraněnou nohu. 30letý fotbalista tak přijde o zápasy ruské reprezentace proti Rakousku a Maďarsku.

14.10.201415:08

Mutko není spokojený s týmem

Rusové v neděli doma jen remizovali 1:1 s Moldavskem a ministr sportu Vitalij Mutko nebyl rád. "Jsem si jistý, že se chlapci probojují na Euro 2016, ale s tou hrou a výsledkem jsem nebyl spokojen. Nebylo to přesvědčující, bylo to špatné," prohlásil.

football-italia.net
11.10.201422:34

Kombarov na tři týdny mimo hru

Spartaku Moskva bude tři týdny chybět Dmitrij Kombarov, ruský záložník si při plnění reprezentačních povinností poranil stehenní sval.

06.10.201413:44

Kokorin si přivodil svalové zranění

Předčasně skončil dnešní trénink ruské reprezentace pro Aleksandra Kokorina - útočník Dinama Moskva si poranil stehenní sval, podle prvních zpráv se nebude jednat o nic vážného.

02.10.201415:58

Rusko v kvalifikaci bez Kanunnikova

Rusku bude v kvalifikačních zápasech o postup na ME 2016 proti Švédsku a Moldavsku chybět Maksim Kanunnikov, útočník Rubinu Kazaň má zdravotní problémy.

05.09.201411:58

Fajzulin už trénuje individuálně

Individuálně se začal připravovat Viktor Fajzulin. Ruský záložník má problémy se stehenním svalem, které ohrožují jeho start v kvalifikačním zápase o postup na ME 2016 proti Lichtenštejnsku.

04.09.201413:58

Dzjuba se připojil k ruské reprezentaci

K ruské reprezentaci se připojil Artjom Dzjuba. Útočník Spartaku Moskva je v pořádku po viróze, kvůli níž vynechal včerejší přátelské utkání s Ázerbájdžánem.

04.09.201410:51

Keržakov nejlepším ruským kanonýrem

Aleksandr Keržakov včera dvěma góly přispěl k vítězství Ruka 4:0 nad Ázerbájdžánem a osamostatnil se v historickém žebříčku nejlepších střelců ruské reprezentace. Zkušený útočník Petrohradu je nyní na osmadvaceti brankách, až do včerejška měl stejný počet tref Vladimir Besčastnych.

soccerway.com
02.09.201422:10

Fajzulina limituje svalové zranění

Rusko začne kvalifikaci o postup na ME 2016 proti Lichtenštejnsku a chybět by mu mohl Viktor Fajzulin, záložník Zenitu Petrohrad si během tréninku přivodil svalové zranění.

21.07.201417:57

Wanderson by přijal nabídku hrát za Rusko

Brazilec Wanderson se zřejmě jen tak nepodívá do brazilského národního týmu a po dvouletém působení v ruském FK Krasnodar se nebrání možnosti reprezentovat jinou zemi. "Samozřejmě, pokud dostanu nabídku hrát za Rusko, tak ji přijmu," řekl 28letý útočník agentuře ITAR-TASS.

27.06.201412:48

Ignašević odehrál stý reprezentační zápas

Obránce Sergej Ignašević včera odehrál jubilejní stý zápas v ruské reprezentaci, v historických tabulkách země jsou před ním už jenom Oleg Blochin (112) a Viktor Onopko (113). Ignaševićovi jubileum zhořklo, Rusko jenom remizovalo 1:1 s Alžírskem a zůstaly mu uzavřeny brány osmifinále.

26.06.201423:51

Alžírsko uhrálo bod s Ruskem a postupuje

Výsledek dnešního utkání MS, skupina H: Alžírsko - Rusko 1:1 (60. Slimani - 6. Kokorin).