Bulhaři se pokusí zastavit smrtící útok Albionu

Skupina A eminentně zajímá českého fanouška a dalším důležitým zápasem v ní bude střet mezi domácí Anglií a Bulhary. Na londýnský stadion ve Wembley zavítá soupeř, který tam nad Angličany ještě nikdy nevyhrál.

Nominace Anglie na kvalifikaci

Nominace Anglie na kvalifikační zápasy o postup na ME 2020 proti Bulharsku a Kosovu:

Americké reprezentantky jsou po výhře nad Anglií ve finále MS

Američanky porazily v semifinále mistrovství světa Anglii 2:1 a v neděli budou ve Francii obhajovat zlato. Jedenáctou výhrou na MS navíc vylepšily rekord šampionátů, o který se dosud dělily s Norskem. Jejich finálovým soupeřem bude Nizozemsko, nebo Švédsko.

Třetí v Lize národů je Anglie, ovládla penaltové drama

Bezgólový, zato pořádně napínavý. Tak by se dal nazvat duel o třetí místo v Lize národů mezi Anglií a Švýcarskem, ve kterém nerozhodla ani základní část, ani prodloužení. Hráči z Ostrovů si svůj úspěch vybojovali v penaltovém rozstřelu, v šesté sérii vstřelil vítězný gól Dier.

O bronz z Ligy národů se utkají Angličané a Švýcaři

O bronzovou náplast se v neděli odpoledne utká Anglie se Švýcarskem, přičemž mírnějším favoritem budou ostrované. Reprezentace Albionu rozhodně nebude chtít zopakovat neúspěšné snažení o třetí místo ze světového šampionátu v Rusku, kde tým podlehl Belgii.

Southgate: Nemám zájem o práci v Chelsea

Chelsea s největší pravděpodobností opustí manažer Maurizio Sarri a londýnský celek se proto musí poohlížet po náhradě. Gareth Southgate, jenž vede Anglii, však Blues nepřevezme...

Nizozemci proti Anglii otočili a v prodloužení si zajistili finále

Reprezentanti Portugalska už znají jméno svého soupeře ve finále Ligy národů. Bude jim Nizozemsko, které uspělo ve čtvrtečním semifinále proti Anglii. Skóre sice otevřel z penalty Rashford, po pauze ale Oranjes srovnali a v prodloužení si zajistili postup.

Souboj dvou velmocí svede Nizozemsko s Angličany

Ve čtvrtek se do sebe pustí také zbylí dva účastníci Final Four Ligy národů, Anglie s Nizozemskem. A dá se očekávat, že to na Estádio D. Afonso Henriques v portugalském městě Guimarães bude hodně zajímavá podívaná.

Southgate vyřadil čtyři hráče

Trenér anglické reprezentace Gareth Southgate určil konečnou nominaci na závěrečný turnaj Ligy národů. Z původního týmu vypadli Kieran Trippier, Harry Winks, Nathan Redmond a James Ward-Prowse.

Loftus-Cheek si přetrhl achilovku, čeká ho operace a dlouhá pauza

Chelsea včera v Bostonu sehrála charitativní utkání s americkým celkem New England Revolution a na to nebude mít vůbec dobré vzpomínky Ruben Loftus-Cheek. Záložník londýnského klubu zápas nedohrál a zprávy od lékařů nejsou vůbec příznivé...

Nominace Anglie na Ligu národů

Nominace Anglie na finálový turnaj Ligy národů:

Podle Sterlinga by hráči v případě rasismu neměli opouštět hřiště

Podle křídelníka Manchesteru City Raheema Sterlinga by hráči neměli odcházet ze hřiště, pokud je fanoušci urážejí kvůli barvě pleti. Anglický reprezentant za lepší odpověď rasistům z tribun považuje vstřelenou branku nebo vítězství.

Anglický reprezentant Rose se kvůli rasismu těší na konec kariéry

Anglický reprezentant Danny Rose se už nemůže dočkat, až ukončí aktivní kariéru. Důvodem jsou rasistické nadávky, kterým obránce Tottenhamu naposledy čelil při utkání kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v Černé Hoře.

UEFA zahájila s Černou Horou disciplinární řízení kvůli rasismu

Kvalifikační zápas o postup na mistrovství Evropy mezi fotbalisty Černé Hory a Anglie poznamenalo rasistické chování domácích příznivců k některým hostujícím hráčům. Urážky směřovaly na obránce Dannyho Rose a útočníka Raheema Sterlinga. Evropská fotbalová unie (UEFA) zahájila proti Černohorcům disciplinární řízení.

Suverénní Anglie po Česku vyprovodila pěti góly i Černou Horu

Angličané rozdávají bohaté gólové příděly na potkání. Po České republice obdržel rovněž pětigólovou nadílku i národní tým Černé Hory, přestože se v úvodu utkání ujal překvapivého vedení. Albion však dokázal skóre otočit ještě do přestávky a v druhé půli suverénně strhnul zápas na svou stranu. Ve středu dění byl opět Raheem Sterling, jenž dva góly připravil a jeden sám vsítil, a stejně tak výtečně si počínal i Ross Barkley, pro změnu autor dvou branek a jedné asistence.