19.06.
Konferenční liga - los 2. předkola
Los 2. předkola Konferenční ligy (první utkání 25. července, odvety 1. srpna):
Mladá Boleslav - Transinvest (Lit.),
Baník Ostrava - Kalev (Est.)/Urartu (Arm.),
Slovan Bratislava/Struga (Sev. Mak.) - Dinamo Minsk/Pjunik Jerevan,
Klaksvík (Faer. ost.)/Differdange (Luc.) - Ordabasy Šymkent (Kaz.)/Petrocub (Mold.),
Víkingur Reykjavík/Shamrock Rovers (Ir.) - Banja Luka (Bos.)/Egnatia (Alb.),
Virtus (San Mar.)/FCSB - Flora Tallinn/Celje,
Ludogorec Razgrad/Dinamo Batumi (Gruz.) - The New Saints (Wal.)/Dečič (Č. Hora),
Ballkani (Kos.)/Santa Coloma (And.) - Hamrun Spartans (Malta)/Lincoln Red Imps (Gibr.),
Go Ahead Eagles (Niz.) - Brann (Nor.),
Omonia Nikósie - Kutaisi (Gruz.)/Tirana,
Tikves (Mak.)/Breidablik (Isl.) - Drita (Kos.),
Osijek - Šiauliai (Lit.)/Levadia (Est.),
Olimpija Lublaň - Žitomir,
AEK Atény - Velež Mostar/Escaldes (And.),
Strassen (Luc.)/Kuopio (Fin.) - Tromsö,
Valur (Isl.)/Vllaznia (Alb.) - St. Mirren,
Sumqayit (Ázerb.) - Fehérvár,
Ilves Tampere - Austria Vídeň,
CSKA 1948 Sofia - Malisheva (Kos.)/Budučnost Podgorica,
Šeriff Tiraspol/Zira (Ázerb.) - Dunajská Streda,
Botev Plovdiv/Maribor - Craiova,
St Patrick's (Ir.) - FC Vaduz,
FC Kodaň - Magpies (Gib.)/Derry (Ir.),
Basaksehir Istanbul - Isloč (Běl.)/La Fiorita (San Mar.),
Legia Varšava - Caernarfon (Wal.)/Crusaders (Sev. Ir.),
Dnipro - Puskás Akadémie,
Vaasa (Fin)/Žalgiris (Lit.) - Elfsborg (Švéd.)/Pafos (Kypr),
Djurgarden - Niederkorn (Luc.),
Gent - Víkingur (Faer. o.)/Liepaja (Lot.),
Escaldes (And.)/Dudelange (Luc.) - Häcken (Švéd.),
Beer Ševa - Černo More Varna,
Hajduk Split - HB Tórshavn (Faer. os.),
Zrinjski Mostar - Bravo (Slovin.)/Nomads FC (Wal.),
FC Riga - Slask Vratislav,
Vitória Guimaraes - Floriana (Mal.)/Tre Penne (San Mar.),
Stjarnan (Isl.)/Linfield (Sev. Ir.) - Bala Town (Wal.)/Paide (Est.),
Auda (Lot.)/B36 Tórshavn (Faer. o.) - Cliftonville (Sev. Ir.),
St. Gallen - Ružomberok/Tobol (Kaz.),
Noah (Arm.)/Tetovo (Mak.) - Sliema Wanderers (Mal.),
FC Curych - Shelbourne (Ir.)/St. Joseph's (Gib.),
Bröndby Kodaň - Llapi (Kos.)/Wisla Krakov,
Kluž - Neman Grodno (Běl.),
Zimbru Kišiněv - Ararat-Armenia,
Radnički 1923 - Mornar (Č. Hora)/Dinamo Tbilisi,
Aktobe (Kaz.)/FK Sarajevo - Spartak Trnava,
Maccabi Haifa - Sabah (Áz.),
Paksi (Maď.)/Hunedoara (Rum.) - AEK Larnaka,
Iberia 1999 Tbilisi - Marsa (Mal.)/Partizani (Alb.),
Torpedo (Běl.)/Milsami (Mold.) - Astana.
ČTK
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele