Valencia CF Španělsko - Valencia CF - Zprávy

Valencia si to znovu komplikuje, na Mallorce prohrála gólem Muriqiho

Zdá se, že si fanoušci Valencie až do závěrečného kola neoddychnou. Netopýři prohráli na Mallorce 0:1 a od sestupu je dvě kola před koncem dělí jen dva body. Jedinou branku vstřelil v 64. minutě útočník Vedat Muriqi.

Valencia se může na Mallorce definitivně zachránit

Jistotu setrvání v nejvyšší soutěži si může s definitivní platností zajistit Valencia. Los Che jsou po výhře s Realem Madrid blízko a pokud získají další tři body a sejdou se i další výsledky, může být hotovo. Bermellones zase mohou v případě úspěchu poskočit do první poloviny tabulky.

Vinícius nedostane za vyloučení trest, Valencie má uzavřenou část stadionu

Křídelník Realu Madrid Vinícius Júnior nedostane po vyloučení v nedělním utkání španělské fotbalové ligy ve Valencii, kde se stal terčem rasistických urážek, žádný zákaz startů. Rozhodla o tom disciplinární komise.

Valencia díky trefě mladíčka Diega Lópeze porazila Real Madrid

Real Madrid si podruhé v krátké době připisuje zklamání, tentokrát se týká LaLigy. Elitní španělská liga mu nachystala hořké zklamání, protože z Mestally si královský klub nedokázal odvézt ani jeden bod! Postaral se o to mladý domácí útočník Diego López, který se prosadil už ve 33. minutě.

Stadion Mestalla slaví sto let, Valencia přivítá Real Madrid

Dne 20. května 1923 byla Mestalla slavnostně otevřena přátelským zápasem mezi Valencií a Levante a o sto let později se na stejném místě představí Real Madrid. Valencii jde přitom o bytí a nebytí. Čtyři kola před koncem si Los Che zahrávají s prvoligovou příslušností a Real zrovna není soupeř, který by se porážel každý den.

Kluivert směrem k budoucnosti: Mám to tady rád, chci zůstat ve Valencii

Justin Kluivert hostuje z AS Řím ve Valencii a další budoucnost 24letého křídelníka zůstává otevřená. Dvojnásobný nizozemský reprezentant by ale chtěl zůstat na Mestalle...

Valencia to na Balaídos zvládla a polepšila si v boji o záchranu

Fotbalistům Los Che se zase může lépe dýchat. Valencia vyhrála na hřišti Celty Vigo 2:1 a s mírným náskokem se drží mimo sestupové příčky. Hotovo samozřejmě ještě není a ve zbývajících čtyřech kolech to bude boj. Na Estadio Balaídos spasil Netopýry Justin Kluivert a Pablo Marí.

Valencii teče do bot, dokáže se vzchopit ve Vigu?

Celkem pět zápasů zbývá Valencii na to, aby uhájila svojí prvoligovou příslušnost. Fanoušci Los Che stále nemají klidné spaní a trochu by to mohlo změnit 34. kolo, ve kterém Valencia zavítá na půdu trápící se Celty Vigo. Ani domácí nemají jistotu záchrany, přestože na třinácté příčce se jim dýchá o poznání lépe.

Derbi de la Comunitat skončilo k nespokojenosti obou remízou

Remíza 1:1 z derby mezi Valencií a Villarrealem je ztrátou pro oba celky. Domácí "Netopýři" si v boji o záchranu moc nepolepšili a "Žlutá ponorka" pro změnu tratila ve snaze zahrát si příští rok Ligu mistrů. Hosty poslal po hodině hry do vedení Jackson, ale o pár minut později vyrovnával Lino.

Valencia se pohybuje těsně nad propastí. Shodí ji do ní Villarreal?

Valencia prožívá hodně strastiplnou sezonu a ocitá se hodně blízko sestupovým pozicím. Aby do nich nespadla, potřebuje získávat body neustále. Ve středu večer by to ale mohl být problém, protože na stadionu Mestalla se ukáže Villarreal. A ten pořád nevzdává sen o tom, že se probojuje do Ligy mistrů.

Valencia v Cádizu nepochodila a zůstává v sestupovém ohrožení

Po dvou výhrách spadla Valencia zpátky nohama na zem, když v Cádizu nestačila na tamní celek 1:2. Šest kol před koncem soutěže tak zůstává v bezprostředním sestupovém ohrožení. To platí i pro Cádiz, byť si výhrou nad Los Che samozřejmě polepšil. Výhru domácích zařídili Escalante a Guardiola.

Cádiz potřebuje uspět, s Valencií se mu dlouhodobě daří

Valencii se daří vzdalovat se každým dalším kolem od pohromy, kterou by znamenal sestup. V neděli po obědě bude usilovat o třetí ligovou výhru v řadě, která by mu dodala ještě víc naděje. Ta naopak rapidně dochází domácímu Cádizu.

Baraja: Potřebný impuls nám dodalo kouzlo Mestally

Valencia byla zvyklá bojovat o pohárové pozice, mizerná práce jejího vedení se ovšem odrazila na výsledcích a tradičnímu španělskému klubu letos hrozí sestup z nejvyšší soutěže. Až na konci dubna se Netopýrům povedlo slepit dvě ligové výhry v řadě, po Elche včera udolali i Valladolid...

Valencia vydřela důležitou výhru nad Valladolidem

Až ve třetí minutě nastavení dokázala Valencia získat všechny body nad Realem Valladolid a zase se o něco více přiblížila záchraně. Los Che nezačali nejlépe a po prvním poločase dokonce prohrávali. Po změně stran ale nejprve vyrovnal Diakhaby a v nastavení rozjásal domácí fanoušky na stadionu Mestalla Javi Guerra.

Valencia ve své cestě za záchranou vyzve Valladolid

Barajova družina bude v rámci vloženého jednatřicátého kola hostit na svém domácím stadionu Mestalla Valladolid. Ten se v posledních zápasech vrátil na vítěznou vlnku, jinak je ale stále namočen do boje o záchranu. V současnosti je čtrnáctý a na sestupovou zónu, konkrétně právě na osmnáctou Valencii, má náskok pouhých pět bodů.