Sevilla FC Španělsko - Sevilla FC - Expres Zprávy

10.03.201918:46

Vaclík kvůli zranění chybí Seville

Zraněný brankář Tomáš Vaclík nakonec chybí v sestavě Sevilly v probíhajícím zápase španělské ligy s Realem Sociedad. Český reprezentační gólman, který nedochytal čtvrteční úvodní osmifinále Evropské ligy se Slavií, není ani na lavičce. Vaclík v sobotu trénoval a nechyběl mezi 20 hráči, kteří se chystali na zápas se San Sebastianem. Podle trenéra Pabla Machína však ještě musel projít posledním vyšetřením. Nakonec český gólman do zápasu nezasáhne a jeho start ve čtvrteční odvetě Evropské ligy v Praze v Edenu je stále nejistý.

ČTK
10.03.201911:40

Vaclík nechybí v nominaci Sevilly

Zranění brankáře Sevilly Tomáše Vaclíka ze čtvrtečního úvodního osmifinále fotbalové Evropské ligy proti Slavii zřejmě není vážné. Český reprezentační gólman v sobotu trénoval a je v nominaci na dnešní večerní zápas španělské ligy se San Sebastianem. Podle trenéra Pabla Machína o jeho startu rozhodnou poslední vyšetření těsně před utkáním.

ČTK
08.03.201908:37

Machín: Můžeme v Praze zvítězit

Sevilla neudržela nadějně rozehraný zápas se Slavií a do Prahy pojede k osmifinálové odvetě EL s výsledkem 2:2. "Začali jsme zápas velmi dobře. Hned v první minutě jsme zapresovali a dali z toho rychlý gól. Bohužel jsme zase měli smůlu. Dva inkasované góly po smolných odrazech plus zranění brankáře. Tomáše čeká vyšetření. Naše šance jsme neproměnili. Jestliže se nedařilo nám, tak ani pomeznímu rozhodčímu. Jak mi řekli, Munirův gól byl regulérní. Nedá se nic dělat. V odvetě musíme dát gól, ale myslím, že je v našich silách v Praze zvítězit," prohlásil Pablo Machín.

ČTK
07.03.201920:48

Slavia veze ze Sevilly nadějnou remízu

Výsledek dnešního úvodního osmifinále EL: Sevilla - Slavia 2:2 (1. Ben Yedder, 28. El Haddadi - 25. Stoch, 39. Král).

07.03.201919:47

Vaclík musel střídat se zraněním

Slavia před poločasem srovnala na hřišti Sevilly na 2:2, domácí navíc přišli o Tomáše Vaclíka. Český reprezentant musel střídat se zraněným bokem, proto musel na trávník Juan Soriano.

07.03.201919:44

Slavia hraje v Seville nerozhodně

Poločasový výsledek dnešního osmifinále Evropské ligy: Sevilla - Slavia 2:2 (1. Ben Yedder, 28. El Haddadi - 25. Stoch, 39. Král).

07.03.201917:44

Sestavy: Sevilla - Slavia

Základní sestavy pro dnešní úvodní osmifinále Evropské ligy - Sevilla: Vaclík - Marcado, Kjaer, Gómez - Navas, Sanabria, Banega, Rog, Wöber - Ben Yedder, El Haddadi. Slavia: Kolář - Coufal, Deli, Kúdela, Bořil - Stoch, Král, Traoré, Souček, Zmrhal - Masopust.

07.03.201913:29

Muriel sní o setrvání ve Fiorentině

Luis Muriel se vrátil ze španělské Sevilly na hostování do Itálie a ve Florencii se mu náramně zalíbilo. Navíc se mu daří i na hřišti, takže sní o tom, že by si jej Fiorentina mohla nechat natrvalo. "Je skvělé tady být. Od začátku bylo mým cílem hrát dobře a přesvědčit Fiorentinu, aby mě získala na trvalý přestup," svěřil se kolumbijský útočník.

football-italia.net
01.03.201912:17

Silva se údajně vrátí do AC Milán

Sevilla si před sezónou vypůjčila Andrého Silvu z AC Milán, načež portugalský útočník po skvělém úvodu postupně ztrácel dech. Na základě toho se údajně andaluský celek rozhodl, že nevyužije předkupní právo a 23letého útočníka pošle zpátky na Apeninský poloostrov.

26.02.201922:49

Banega dostane nabídku na prodloužení

Sevilla je opakovaně spojována s možným odchodem Évera Banegy, nakonec by ale všechno mohlo být jinak. Podle posledních zpráv budou obě strany jednat o prodloužení spolupráce.

transfermarketweb.com
20.02.201919:29

Escudero má zraněný stehenní sval

Jenom několik minut se dnes zdržel na trávníku Sergio Escudero. Obránce Sevilly nedohrál duel s Laziem, po několika minutách si poranil stehenní sval a musel střídat.

marca.com
19.02.201921:37

Arsenal stále pošilhává po Banegovi

Arsenal podle španělského listu Mundo Deportivo stále nevzdal svou snahu o Argentince Evera Banegu ze Sevilly. Výše odstupného se odhaduje zhruba na 20 milionů eur.

14.02.201909:05

V Římě byli pobodáni čtyři lidé

V Římě byli ve středu v noci pobodáni nejméně čtyři lidé při střetu výtržníků před dnešním zápasem Evropské ligy mezi Laziem a Sevillou. Zranění jednoho z nich je podle italských médií vážné. Kolem půl desáté večer začaly nepokoje ve čtvrti Monti u restaurace, kde se scházejí fanoušci Lazia. Někteří z ultras, zahalení v kuklách, měli nože či obušky. S bodnými ranami skončili v nemocnici dva Španělé, ale i Angličan a Američan, kteří se zřejmě do bitky zapletli nešťastnou náhodou. Celkem se popralo na 40 lidí, než situaci uklidnili policisté i s pomocí slzného plynu. Na stadionu Lazia se při dnešním zápase očekává až 1800 španělských fanoušků, výkop je v 18:55.

ČTK
06.02.201917:47

Gonalons a Gnagnon začali trénovat

Maxime Gonalons a Joris Gnagnon ze španělské Sevilly už se připojili k mužstvu a začali po zranění trénovat. Gnagnon přišel kvůli svalovému zranění o pět zápasů, Gonalons chyběl dokonce od listopadu, kdy si přivodil zlomeninu levého kotníku.

lequipe.fr
06.02.201916:46

Chelsea sleduje Sarabiu

Výkony Padla Sarabii ze Sevilly zaujaly pozorovatele londýnské Chelsea. Šestadvacetiletý záložník je pro ostatní kluby zajímavý i tím, že ve stávající smlouvě má údajně výstupní klauzuli ve výši pouhých 18 milionů eur. Za fotbalistu, který do Sevilly přišel z Getafe před dvěma a půl lety a v aktuální sezoně zapsal 16 gólů a devět asistencí, je to pakatel.