Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Real Madrid porazil Real Sociedad 3:1

Real Madrid napodobil Barcelonu a také on ve 14. kole zvítězil, když před vlastními diváky na Santiago Bernabéu porazil v těžkém zápase Real Sociedad 3:1. Bílý balet bleskurychle prohrával, ale pak byl lepší a brankáře Gargalla překonal třikrát. Zidaneho parta se zároveň vítězně naladila na blížící se duel Ligy mistrů proti PSG.

Real Madrid se chce proti Realu Sociedad vítězně naladit na úterní duel s PSG

Real Madrid se lepší a v sobotu si na Santiago Bernabéu bude moci připsat další tři body, pokud porazí Real Sociedad. Ačkoliv jsou domácí velkým favoritem, čeká je soupeř, který je minulou sezonu na jejich půdě porazil. Forma Basků navíc není vůbec špatná a od Realu je dělí jen dva body. Pochopitelně Madrid má ještě jedno neodehrané utkání k dobru.

Leganés veze vydřený bod ze San Sebastiánu

Real Sociedad překvapivě získal z utkání s Leganésem jen bod, který je jednoznačně vítězstvím hostí. Remízu jim v závěru zajistil Youssef En-Nesyri.

Aguirreho čeká na lavičce Leganésu ostrá premiéra proti La Realu

Španělská elitní liga má na programu páteční předehrávku 13. kola, která zní na papíře jako jednoznačná záležitost. Real Sociedad se z třetí pozice dívá na svého soka z velké výšky, protože hosté z Leganésu jsou až na posledním místě.

Portu v poslední minutě rozhodl o výhře Realu Sociedad na hřišti Granady

Granada se na první příčku nevrátila, protože jí druhou domácí porážku v sezoně přichystal baskický Real Sociedad. Ve vyrovnané partii nakonec rozhodla větší efektivita a rýsující se remízu odmítl v poslední minutě utkání dvougólový Cristian Portugués.

Granada chce zpátky na první místo, San Sebastian zase body

Křehké prvenství ve španělské nejvyšší soutěži Granada neudržela, ovšem teď jí čeká další domácí utkání na stadionu Los Cármenes proti nevyzpytatelným Baskům. Real Sociedad se také pohybuje na hranici evropských pohárů a z Andalusie by si rád odvezl nějaké body, nejlépe však všechny tři. Granada se v případě vítězství vrátí na první místo.

Real Sociedad překvapivě zaváhal doma proti Levante

Nečekanou porážku utrpěl a šanci dotáhnout se na čelo nevyužil ve středečním vloženém kole Real Sociedad. Proti Levante se mu nepovedl první poločas, v němž skórovali Bardhi a Mayoral, Josého gól už poté ničemu nepomohl.

Real Sociedad chce udržet třetí místo proti Levante

Real Sociedad zatím udivuje fotbalovou veřejnost a patří mu před jedenáctým kolem LaLigy skvělá třetí příčka. O tu se ho pokusí připravit Levante, které se ve středu večer dostaví na stadion Anoeta. Současná forma mu ale moc nepřeje.

Real Sociedad vyhrál ve Vigu a je třetí

Hráči Realu Sociedad využili oslabení Celty Vigo a vyhráli na jejím hřišti 1:0. Rozhodující branku vstřelil švédský útočník Alexander Isak.

Real Sociedad jede do neoblíbeného Viga jako favorit

Real Sociedad v minulém kole zarazil dvě porážky předtím, než se z nich stane série, a znovu vyhrál. Klub ze San Sebastiánu okupuje čtvrtou příčku a rád by si ji pojistil v nedělním klání proti domácí Celtě. Všechny trumfy má v ruce on, protože Celtě se absolutně nedaří.

Real Sociedad doma obral Betis o body

Real Betis sice na půdě domácího Realu Sociedad San Sebastian dobře začal, když ho poslal do vedení Loren Morón, ale na zisk bodů mu to nestačilo. Díky trefám Garcíi, Josého a Portua domácí otočili utkání ve svůj prospěch a slaví tři body.

Real Sociedad i Betis dva zápasy v řadě nevyhrály, spolu se teď utkají na Anoetě

Zatím jen dvě výhry dokázal urvat Real Betis a to je pro ambiciózní celek hodně málo. Jeho soupeř je na tom lépe, nicméně před přestávkou dvě utkání prohrál a tak bude chtít Betis porazit. Real Sociedad se může v případě výhry dostat do první čtyřky.

Oyarzabal se z Realu Sociedad nikam nechystá. Spekulace sám odmítl

Útočník Realu Sociedad San Sebastian Mikel Oyarzabal nepředpokládá, že by měl v dohledné době baskický klub opustit. Spekulace na toto navíc sám smetl ze stolu.

San Sebastian doma tentokrát podlehl Getafe 1:2

Mikel Merino sice poslal rychlým gólem San Sebastian do vedení, jenomže další už Baskové nepřidali a po trefách Jaimeho Maty a Nemanjy Maksimoviće prohráli. Pro domácí je to už druhá porážka v řadě, která má za následek pád na pátou příčku ligové tabulky. Utkání výrazně ovlivnilo vyloučení Diega Llorenteho z 53. minuty.

Getafe se pokusí najít ztracenou formu proti La Realu

Getafe se dostalo do Evropské ligy a v ní se mu daří nad očekávání dobře. V LaLize je to ale horší a Getafe se nachází jen kousek od sestupové propasti. Real Sociedad se naopak vydal vstříc pohárovým příčkám a hodlá se na nich udržet co možná nejdéle.