Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Valladolid hrál s Realem Sociedad smírně

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Valladolidem a Realem Sociedad, přičemž domácí vedli, ale výsledek neudrželi. Valladolid se ujal vedení zásluhou Míchela, ovšem ve druhém poločase fatálně zaváhal brankář Masip, když propustil lehkou střelu Roberta Lópeze.

Baskům se ve Valladolidu nedaří, ale jsou jasnými favority

Real Valladolid se v minulé sezoně zachránil poměrně bez potíží a skončil na příjemné třinácté pozici. Tu by v nové sezoně rád ještě vylepšil, ale hned v prvním kole jej čeká těžký soupeř. Čerstvý účastník Evropské ligy ze San Sebastiánu.

David Silva nakonec podepsal smlouvu s Realem Sociedad

Real Sociedad překvapivě oznámil podpis Davida Silvy. Bývalý španělský reprezentant naposledy oblékal dres Manchesteru City a baskickému klubu se upsal na dva roky...

Ødegaard se popere o místo v Realu, Zidane s ním podle tisku počítá

Martin Ødegaard se za několik týdnů zřejmě konečně dočká šance v prvním týmu Realu Madrid. Jednadvacetiletý ofenzivní norský záložník dozrával díky několika hostováním a naposledy byl zapůjčen do Realu Sociedad. Ve hře bylo prodloužení angažmá v Baskicku, proti ovšem je trenér Bílého baletu Zinedine Zidane...

Atlético udrželo třetí místo, Real Sociedad je sedmý

Atlético Madrid v posledním domácím zápase remizovalo s Realem Sociedad 1:1 a udrželo třetí příčku, se Sevillou má stejný počet bodů a horší vzájemné zápasy, ty ovšem přinesly dvě remízy a při shodném skóre ze vzájemných duelů rozhoduje ve Španělský celkový rozdíl branek, který hraje pro tým z hlavního města.

Atlético i Real Sociedad potřebují body k zachování současných míst

Do konce LaLigy zbývá odehrát již jen jedno jediné kolo a my stále čekáme na několik zásadních odpovědí. Jednu z nich uzavře duel mezi Atléticem a Realem Sociedad. Domácí colchoneros bojují o konečnou třetí příčku, zatímco Real Sociedad hodlá ubránit alespoň šesté místo.

Sevilla veze ze San Sebastiánu bod za bezbrankovou remízu

Real Sociedad se dostal na průběžnou šestou příčku, protože Getafe své utkání prohrálo, zatímco La Real remizoval se Sevillou. Ani jeden z týmů se překvapivě netrefil, přesto to bylo zajímavé utkání.

Real Sociedad má jednu z posledních šancí na Evropu. Proti stojí rozjetá Sevilla

Baskický Real Sociedad ještě neřekl své poslední slovo k bitvě o evropské poháry a hodlá se o ně prát až do posledního kola. K tomu ale potřebuje jednu "drobnost" - porazit Sevillu. Tým, který se v poslední době opět dostal do parádní formy.

Real Sociedad díky střídajícím hráčům porazil domácí Villarreal

Ve Villarrealu smutní, domácí celek padl. Real Sociedad ho na jeho hřišti dokázal těsně porazit, když mu cestu k vítězství umetl střídající José. La Real díky třem bodům dál sní o Evropě a místech, kde se stále ještě nachází právě Villarreal.

Villarreal je ve formě, La Real naopak hrubě strádá

Villarrealu se koronavirová pauza náramně hodila do krámu a poté, co LaLiga znovu odstartovala, se jeho forma rapidně zlepšila. Pátý tým tabulky teď vesele pronásleduje Sevillu a další tři body bude chtít získat proti Realu Sociedad.

Real Sociedad nezvládl přestřelku s Granadou, doma prohrál 2:3

Nakonec to skutečně vypadá, že si Real Sociedad bude muset vydobýt Evropskou ligu skrze domácí pohár. Baskové doma překvapivě nestačili na Granadu, které po pětigólové přestřelce podlehli 2:3.

Real Sociedad má možnost posunout se na šesté místo, poradí si s Granadou?

Real Sociedad má ideální možnost posunout se na pohárovou šestou příčku, potřebuje ale porazit desátou Granadu. Hosté také mají ještě naději na evropské poháry a pokud by se jim podařilo na Anoetě zvítězit, situace kolem šestého místa by se ještě více zdramatizovala.

Levante hrálo s Realem Sociedad 1:1

Remíza 1:1 je pro Real Sociedad další ztrátou a zdá se, že čtvrté místo je definitivně pasé. Baskové budou ve zbývajících kolech ještě usilovat o Evropskou ligu a pochopitelně jejich vrcholem bude finále Copa del Rey proti Athleticu. Nad Levante hosté od 13. minuty vedli, ale domácí za tři minuty odpověděli a skóre už se nezměnilo.

Levante přivítá baskický Real Sociedad

Levante v domácím prostředí přivítá Real Sociedad a může si upevnit postavení ve středu ligové tabulky. O motivaci mají postaráno i hosté, kteří bojují o evropské poháry.

Real Sociedad přehrál Espanyol 2:1

Osud Espanyolu se pomalu naplňuje. Katalánci prohráli i na Anoetě a zůstávají s velkou ztrátou na posledním místě, přičemž k přežití jim pomůže snad už jen zázrak. Real Sociedad se po výhře 2:1 vrátil do bojů o evropské poháry.