Fortuna Düsseldorf Německo - Fortuna Düsseldorf - Zprávy

Freiburg si jede pro body na trávník posledního Düsseldorfu

Fortuna Düsseldorf podle očekávání bojuje o záchranu a zatím je na samotném dně bundesligové tabulky. Nyní má šanci posunout se v ideálním případě až na patnáctou pozici, potřebuje k tomu ovšem nutně porazit Freiburg.

Werder Brémy - Fortuna Düsseldorf 3:1

V předehrávce 14. kola Bundesligy potvrdil úlohu favorita domácí Werder, který po remízovém prvním poločase převrhl misky vah na svou stranu zhruba dvacet minut před závěrečným hvizdem a ve zbývajícím průběhu se prosadil ještě jednou. Na tříbodový zisk proto dosáhl po více než měsíci a půl, v tabulce se prozatím posunul na sedmé místo s jednadvaceti body. Naopak Fortuna zůstává poslední osmnáctá s devíti body.

Werder chce po měsíci a půl vyhrát, proti bude Düsseldorf

Zpět na vítěznou vlnu se chce vrátit Werder a v předehrávce čtrnáctého kola k tomu má ideální příležitost. Do Brém zavítá nováček z Düsseldorfu, který je na posledním místě tabulky...

Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05 0:1

V předehrávce 13. kola nejvyšší německé Bundesligy Mainz dokázal vydřít těsné vítězství nad domácí Fortunou Düsseldorf. Jediným gólem se o tříbodovou radost hostí postaral mladý útočník Jean-Philippe Mateta.

Preview: Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05

Düsseldorf se utká s Mainzem a má příležitost odrazit se od sestupového pásma. Mainz se nachází v klidném středu tabulky a na sestup má náskok šesti bodů.

Bayern Mnichov - Fortuna Düsseldorf 3:3

Bayern Mnichov pouze remizoval s nováčkem z Düsseldorfu 3:3 a jeho situace už je skutečně vážná. Hostům se podařilo vyrovnat až v nastaveném čase druhé půle.

Preview: Bayern Mnichov - Fortuna Düsseldorf

Bayern je jasným favoritem zápasu s Düsseldorfem. Mnichovský celek se nachází nezvykle až na pátém místě a body tedy skutečně potřebuje.

Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC 4:1

Hertha BSC po dobrém vstupu do sezóny zaznamenala výsledkový propad. Na hřišti předposledního Düsseldorfu měla ideální možnost tento trend zvrátit, místo povinných tří bodů se však do Berlína překvapivě vrací s prázdnou.

Preview: Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC

Fortuna Düsseldorf se pokusí proti Herthě uhrát druhou letošní výhru. Hosté naopak hodlají za každou cenu odčinit zaváhání proti Lipsku.

Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf 3:0

Borussia Mönchengladbach si nedělala žádné problémy a její sílu okusila poslední Fortuna Düsseldorf. Svěřenci Dietera Heckinga tak poskočili na druhou příčku za vedoucí Borussii Dortmund, přičemž před třetím Bayernem jsou pouze zásluhou lepšího skóre.

Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg 0:3

Düsseldorf vysoko prohrál s Wolfsburgem a dostává se do těžkých existenčních problémů. Vítězný gól padl chvíli před koncem první půle z penalty.

Preview: Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg

Poslední Düsseldorf přivítá Wolfsburg, jenž se drží ve středu tabulky. Týmy však od sebe dělí pouhé čtyři body.

Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf 7:1

Frankfurt doslova rozdrtil nováčka z Düsseldorfu. Domácí zvítězili rozdílem šesti gólů, pěti góly se navíc prezentoval novopočený nejlepší střelec soutěže Luka Jović.

Preview: Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf

Düsseldorf zavítá po reprezentační přestávce na půdu Frankfurtu, kde bude outsiderem. Zatímco domácí bojují o evropské poháry, hlavním cílem hostů je udržet se.

Fortuna Düsseldorf - Schalke 04 0:2

Souboj Fortuny Düsseldorf se Schalke měl jasného favorita. Na jedné straně domácí, kteří jsou letos v Bundeslize nováčky, na té druhé druhý tým poslední sezony. Do utkání ale aktivněji vstoupili domácí, kteří již ve čtvrté minutě mohli jít do vedení po šanci Ramana.