1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg 1:1

Důležitý zápas o záchranu svého vítěze nakonec nepoznal, Vlci z Wolfsburgu se pouze rozešli smírně s konkurenční Mohučí po výsledku 1:1 a oba dva výběry tak stále jsou v přímém ohrožení sestupu. Hosté i přes bod klesli na patnáctou pozici se čtyřiadvaceti body, dostaly se přes ně vítězné Brémy. Domácí zvýšili svůj náskok na přímo sestupující Hamburk, jenž v tuto chvíli činí sedm bodů. Obě dvě branky byly k vidění v prvním poločase.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg

Důležité klání spolu sehrají hráči Wolfsburgu a Mohuče, v tuto chvíli totiž bojují o holé přežití. Vlkům se v tomto ročníku vůbec nedaří, nacházejí se na čtrnáctém místě se čtyřiadvaceti body a na svého pátečního rivala mají náskok pouhého jednoho bodu. Klid do další fáze jim tak dodá pouze tříbodový zisk, ovšem FSV je na tom velmi obdobně. Aktuální forma obou soupeřů není odlišná, nicméně Mohuč před týdnem přeci jen překvapila.

Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05 0:2

Hertha na domácí půdě nenavázala na týden starou výhru v Leverkusenu a doma překvapivě padla s Mainzem. Ten si připsal první venkovní výhru v ročníku a díky zisku tří bodů se vzdálil pozicím znamenajícím přímý sestup do 2. Bundesligy.

Preview: Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05

Hertha bojuje o poháry, Mohuč o záchranu. Oba dnešní soupeři mají na základě svého postavení v tabulce zcela jiné starosti, tři body by se ovšem hodily oběma. Favoritem bude už kvůli lepší výchozí pozici Hertha.

TSG Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 4:2

Hoffenheim doma vysoko porazil Mainz. V zápase si připsali dvě vstřelené branky hned tři hráči.

Preview: TSG Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05

Hoffenheim bude jasným favoritem v domácím zápase s Mainzem. Mainz se může v případě prohry propadnout na předposlední místo za Hamburk.

1. FSV Mainz 05 - Bayern Mnichov 0:2

Už málokdo pochybuje o tom, že by mnichovský Bayern někdo připravil o pátý mistrovský titul v řadě. Svěřenci Juppa Heynckese vedli před víkendem tabulku o 16 bodů a v případě vítězství na hřišti Mohuče by mohli svůj náskok ještě o 3 body zvýšit.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Bayern Mnichov

Jistí mistři. Už se nenajde asi nikdo, kdo by pochyboval o tom, že mnichovský Bayern získá šestý ligový titul v řadě. Jeho náskok v čele tabulky po 20 zápasech je 16 bodů. Historické maximum, takový odstup druhý od prvního v této části ligové soutěže nikdy neměl.

Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05 2:0

Leverkusen doma porazil Mainz, gólově se prosadil jamajský mladík Leon Bailey, který je předmětem zájmu evropských velkoklubů. Pro Mainz prohra znamená přiblížení se sestupovým pozicím.

Preview: Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05

Leverkusen bude jasným favoritem v souboji s Mainzem. Hlavní komplikací pro hosty bude v zápase absence brankáře Reného Adlera, který se již od října loňského roku zotavuje ze zranění.

1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart 3:2

Hráči Mainzu zvládli velmi důležitý souboj o záchranu s konkurenčním Stuttgartem a především díky skvělému závěru úvodní půle a první dvacetiminutovce druhého dějství zvítězili v poměru 3:2. V tabulce se tak odpoutali od šestnáctých Brém a na svého sobotního rivala se bodově dotáhli, s dvaceti body jim patří patnáctá pozice. VfB v tomto duelu vedl, nakonec mu nepomohla ani vstřelená branka v poslední minutě. V Bundeslize je čtrnáctý.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart

Na utkání o důležité záchranářské body se v sobotu odpoledne půjde v Mainzu. Na půdu patnáctého týmu tabulky zavítá Stuttgart, jemuž patří třináctá pozice...

Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05 3:2

Hannover dokázal udolati Mainz, přičemž ve 31. minutě nabral dvougólovou ztrátu. Mainz se po druhé prohře v řadě pohybuje pouhý bod od sestupového pásma.

De Jong další výraznou posilou Mainzu

Mainz během zimní přestávky získal druhou velkou posilu. Dres falckého klubu oblékne Nigel de Jong, který přichází jakožto volný hráč po odchodu z Galatasaraye, obě strany podepsaly kontrakt do konce sezóny...

Werder Brémy - 1. FSV Mainz 05 2:2

Brémy nad Mainzem vedly 2:0 a mohly se dostat ze sestupových pozic. Pak ale přišel zkrat a dva obdržené góly, které znamenají setrvání na šestnácté příčce.