Preview: Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05

Düsseldorf se utká s Mainzem a má příležitost odrazit se od sestupového pásma. Mainz se nachází v klidném středu tabulky a na sestup má náskok šesti bodů.

1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 1:2

Mohuč podala proti Dortmundu dobrý výkon. Jenomže na body to zkrátka při aktuální formě svěřenců Luciena Favreho nestačilo, takže BVB na špici tabulky nadále udržuje čtyřbodový náskok.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund

Dortmund bude zajíždět k zápasu na půdě Mainzu, jenž se nachází ve středu ligové tabulky. Hosté mají náskok čtyř bodů na druhý Mönchengladbach a cítí šanci sesadit suverénní Bayern z bundesligového trůnu po dlouhých šesti letech.

SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05 1:3

Hráči Mohuče přijeli do Freiburgu navázat na vítězství nad Brémami z minulého kola, které svými góly zařídili dva Jean-Philippové - záložník Gbamin a útočník Mateta. A povedlo se jim to dokonale, oba jmenovaní se tentokrát trefili už během úvodních dvaceti minut a nasměřovali svůj tým k dalšímu tříbodovému zisku.

Preview: SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05

Freiburg dokázal v minulém kole dokonale zaskočit Bayern Mnichov a z Allianz Areny přivezl na Schwarzwald-Stadion cenný bodík. Teď na něj jenom navázat v zápase s Mohučí, která naopak přibrzdila rozjetý Werder Brémy.

1. FSV Mainz 05 - Werder Brémy 2:1

Mohuč dokázala přibrzdit rozjeté Brémy a připisuje třetí výhru v sezoně. Naopak tým okolo Theodora Gebre Selassieho a Jiřího Pavlenky má na kontě stejný počet porážek.

1. FSV Mainz 05 - Bayern Mnichov 1:2

Bayern na hřišti Mohuče předvedl dominantní výkon a zaslouženě zvítězil 2:1. Domácí vytěžili z minima maximum a prolomili střeleckou mizérii z posledních zápasů, proti favoritovi však na body neměli nárok.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Bayern Mnichov

Bayern jede do Mohuče potvrdit svůj návrat na vítěznou vlnu. Čeká je tam však urputná obrana domácího celku, která v úvodu sezóny mnoho branek soupeřům nedovolila. To se změnilo až v minulém kole, ve kterém na hřišti Mönchengladbachu schytala debakl 0:4.

Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05 4:0

Gladbach potvrdil výbornou formu z úvodu sezóny a nyní si připsal na konto již své páté vítězství z osmi dosavadních utkání, v dohrávce tohoto kola si bez větších potíží poradil s Mohučí po výsledku 4:0. Díky tomu se prozatím prokousal na skvělé druhé místo tabulky se sedmnácti body o skóre před třetí Brémy. Hrdinou tohoto střetnutí se stal šestadvacetiletý záložník Jonas Hofmann, který se blýskl hattrickem.

Preview: Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05

Poslední utkání 8. kola Bundesligy se odehraje v Mönchengladbachu, kde domácí Borussii, 3. tým tabulky, vyzve Mohuč. Ta se letos zatím prezentuje nepříliš pohledným, zato poměrně účinným fotbalem. K průběžnému osmému místu ji totiž stačily jen 4 vstřelené góly.

1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC 0:0

Nepříliš zajímavé utkání se odehrálo v Opel Areně, kde na duel s domácím týmem FSV Mouč přijela berlínská Hertha. První šanci zápasu měli právě hosté ve dvacáté sedmé minutě.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC

Hertha bude zajíždět k vyrovnanému zápasu sedmého bundesligového kola na půdu Mainzu. Lepší formou se můžou pyšnit hosté, Mainzu však může pomoct výhoda domácího prostředí.

Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 1:0

Schalke 04 v Gelsenkirchenu nakonec udolalo soupeře z Mohuče rozdílem jedné jediné branky, o kterou se už v 11. minutě postaral mladý Rakušan Alessandro Schöpf.

1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg 0:0

Mainz hrál s Wolfsburgem bez branek. Oba týmy se nachází se shodným počtem osmi bodů na hranici postupu do evropských pohárů.

Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05 1:0

Prvního vítězství v lize se dočkali Farmaceuti. Leverusen doma udolal jedinou brankou Kaie Havertze Mohuč a poskočil na nesestupové pozice. Domácí celek byl výrazně lepší, ovšem v prvním poločase dokázal zazdít velké množství příležitostí.