US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

US Lecce - Juventus FC 1:2

Juventus Turín porazil Lecce až brankou v samotném závěru, výhru 2:1 zařídil minutu před koncem Amauri. Ještě předtím rozvlnili síť Giovinco a Cacia. Juventus tedy dále ztrácí na vedoucí Inter Milán šest bodů.

Preview: US Lecce - Juventus FC

Nováček z Lecce na svém stadionu Via del Mare přivítá slavný Juventus Turín. Stará Dáma pokračuje v dobrých výkonech, které naposledy schytala Reggina výpraskem 4:0. Bodovalo i Lecce, to v celku překvapivě získalo bod ze hřiště Catanie.

Calcio Catania - US Lecce 1:1

Catania mohla v dnešním utkání atakovat třetí příčku, bohužel pro sebe však domácí nedokázali vyhrát. Po remíze 1:1 s Lecce si body rozdělili a posun na pomyslné stupně vítězů se nekonal.

Preview: Calcio Catania - US Lecce

Catania i Lecce mají po posledním utkání co napravovat, oba celky totiž dostaly od svých soupeřů nadílku v podobě tří gólů. Catania prohrála se Sampdorií, Lecce zase podlehlo římskému AS.

US Lecce - AS Řím 0:3

Fotbalisté AS Řím již zřejmě definitivně zažehnali krizi. V Lecce zvítězili rozdílem třídy 3:0 a připsali si na konto čtvrtý zápas za sebou bez porážky. Giallorossi jsou nyní patnáctí, vyměnili si místo právě s Lecce.

Preview: US Lecce - AS Řím

Důležitý zápas čeká na římské AS, které hraje s Lecce. Římané jsou zatím největším zklamáním letošní sezony, když jim patří až 17. příčka. Nutno ovšem podotknout, že mají zápas k dobru. Nováček z Lecce má jen o bod více a je 15. Pokud tedy chtějí Vlci stoupat tabulkou, musí bezpodmínečně vyhrát.

UC Sampdoria - US Lecce 3:2

Antonio Cassano oslavil svůj 200. start v Serii A brankou a podílel se tak na vítězství Sampdorie nad Lecce. Domácí si připsali velice důležité vítězství a v tabulce předskočili právě dnešního soupeře, kterému nepomohly ani dvě branky z kopačky Tiribocchiho.

Preview: UC Sampdoria - US Lecce

V utkání mezi Sampdorií a Lecce čeká jedno velké jubileum Antonia Cassana. Italský útočník se totiž chystá ke svému 200. startu v Serii A. Cassano by si určitě jako dárek přál vítězství, protože Sampdoria je jen těsně nad sestupem a na nedělního soupeře ztrácí dva body, tabulkový rozdíl jsou ovšem čtyři místa.

US Lecce - AC Milán 0:1

AC Milán ztratil tři body až ve třetí minutě nastavení, když se trefil Andrea Esposito. Rossoneri celý zápas bušili do obrany soupeře, což se jim povedlo deset minut před koncem díky trefě Ronaldinha. Remíza 1:1 znamená pro Milán ztrátu prvního místa, tam se posunul městský konkurent Inter.

Preview: US Lecce - AC Milán

Vedoucí celek Serie A, milánské AC, zajíždí na jih Itálie, kde se střetne s Lecce. Domácím zatím patří titul "remízového krále" a bod by brali určitě i v souboji s Milánem. Ten však drží osmi zápasovou šňůru bez porážky a z tohoto utkání chce získat za každou cenu tři body.

Teplice rozhodnou o Vaščákovi

Minimálně do ledna bude mimo hru slovenský reprezentant Blažej Vaščák. Ten v září zamířil z italského druholigového Lecce do Teplic, vzápětí se ale u něj objevily problémy s kolenem a nakonec zamířil na operační stůl. To ovšem příchod čtyřiadvacetiletého hráče notně komplikuje, protože Severočeši musejí na jeho přestup brzy využít opci.

Atalanta BC - US Lecce 0:0

Atalanta dokázala i přes vyloučení Jaime Valdese udržet bezbrankovou remízu s Lecce. Bergamasca se tak drží stále o bod před svým dnešním soupeřem a marně se snaží navázat na dobré výkony ze začátku sezóny.

Preview: Atalanta BC - US Lecce

Na svém stadiónu Atleti Azzurri D’Italia se pokusí Atalanta Bergamasca Calcio nají ztracenou formu proti nováčkovi z Lecce. Bergamaschi jsou nyní desátí, Salentini se nacházejí o dvě příčky pod nimi s tříbodovým deficitem.

US Lecce - Città di Palermo 1:1

Nováček z Lecce dlouho v domácí utkáním s Palermem vedl, jenže v závěru inkasoval červenou kartu a hostům se v poslední minutách nakonec podařilo vyrovnat. S remízou ale určitě nejsou po víkendových prohrách ani v jednom táboře spokojeni.

Preview: US Lecce - Città di Palermo

Vložené středeční kolo italské Serie A nám nabídne plnou porci zápasů a jeden z nich se odehraje na Stadio Via del Mare, tamní Lecce přivítá Palermo. Obě mužstva se musejí oklepávat z víkendových porážek, které utrpěla. Domácí nováček se může v případě výhry na svého soupeře dotáhnout, v opačném případě může klesnout až na sestupovou pozici.