US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

Preview: US Lecce - ACF Fiorentina

V předposledním kole italské nejvyšší soutěže se Lecce střetne s Fiorentinou a s velkou pravděpodobností může jít o poslední vystoupení Lecce před domácím publikem v Serii A. Giallorossi jsou totiž momentálně poslední a záchrana je velkou utopií.

Bologna FC - US Lecce 2:1

Souboj o bytí a nebytí v Serii A mezi Bolognou a Lecce dlouho vypadal, že skončí nerozhodně, jenže v poslední minutě udeřil domácí Volpi a prakticky poslal Lecce do Serie B.

Preview: Bologna FC - US Lecce

Nic jiného než souboj na život a na smrt se v neděli na Stadio Renato Dall'Ara v Boloni nedá očekávat. Domácí celek se střetne s Lecce a oběma půjde o holé bytí a nebytí v Serii A. Momentálně se totiž nachází v sestupovém pásmu.

US Lecce - SSC Neapol 1:1

Lecce vytěžilo z domácího zápasu proti Neapoli pouze bod za remízu 1:1 a je i nadále v přímém ohrožení sestupu. Na jihu Itálie byl k vidění ofenzivní fotbal plný šancí.

Preview: US Lecce - SSC Neapol

Jihoitalské Lecce přivítá v rámci 35. kola fotbalisty Neapole. Lecce se probudilo na poslední chvíli a proti matné Neapoli si bude chtít připsat tři body. Hostům už prakticky o nic nejde, to ale neznamená, že by měli souboj s Lecce vypustit.

Juventus FC - US Lecce 2:2

Juventus předvedl pravděpodobně jeden z nejhorších výkonů sezony a druhé místo se mu pomalu vzdaluje. Staré dámě v souboji s předposledním Lecce nepomohly ani dvě branky Pavla Nedvěda, v posledních vteřinách hry totiž na 2:2 srovnal Castillo.

Preview: Juventus FC - US Lecce

Juventus bude chtít v zápase s Leccem umlčet vlnu kritiky, která se na něj snesla po čtyřech zápasech bez vítězství. Tato černá šňůra zapříčinila pád Staré Dámy na třetí pozici, dva body za AC Milán. Lecce pro změnu bojuje na opačném konci tabulky, je druhé od konce.

US Lecce - Calcio Catania 2:1

Lecce udělalo důležitý krok v boji o záchranu a v domácím prostředí zdolalo Catanii 2:1. Jihoitalský celek rozhodl utkání v prvním poločase, když vstřelil dvě branky, ve druhé půli už hosté pouze snížili, v 90. minutě byl navíc vyloučen Sciacca.

Preview: US Lecce - Calcio Catania

Lecce přivítá na domácí půdě Catanii a jediným cílem bude získat tři body. Svěřencům trenéra De Cania vážně hrozí sestup, a proto si nesmí dovolit ztratit další body, Catania bude hrát uvolněně, nemá totiž co ztratit.

AS Řím - US Lecce 3:2

AS Řím nakonec přeci jenom ulovilo tři body a přiblížilo se účasti v předkole Ligy mistrů. Na výhru proti Lecce se hodně nadřelo. Dvěma brankami se blýskl kapitán Francesco Totti. Hosté dohrávali od 72. minuty bez vyloučeného Ariattiho.

Preview: AS Řím - US Lecce

Římu se vzdaluje Liga mistrů a pokud o ní nechce přijít definitivně, musí porazit v domácím prostředí Lecce. Hosté jsou v úplně odlišné situaci, potřebují tři body k záchraně, do které mají zatím daleko.

US Lecce - UC Sampdoria 1:3

Hned tři pokutové kopy byly k vidění v duelu mezi Lecce a Sampdorií. Domácí výběr kopal jednu penaltu, hosté dvě. V dresu Sampdorie se blýskl Cassano, který obě "jedenáctky" proměnil a výrazně tak svému týmu pomohl k zisku tří bodů.

Preview: US Lecce - UC Sampdoria

V Janově letos září FC, ale druhý klub, Sampdoria, nemá příliš povedenou sezónu. Posledních osm kol dohraje v klidu ve středu tabulky, k pohárům i sestupu je daleko. To neplatí o týmu Lecce, to se špatnou formou v posledních týdnech propadlo na sestupové pozice.

AC Milán - US Lecce 2:0

AC Milán dokázal překonat tuhou defenzívu Lecce až v nastaveném čase, kdy se trefil rovnou dvakrát. Rossoneri si díky brankám Ronaldinha a Inzaghiho pojistili třetí místo před Janovem. Lecce zůstává na sestupové pozici.

Preview: AC Milán - US Lecce

AC Milán přivítá ve večerním utkání fotbalisty Lecce, kteří potřebují každý bod v boji o záchranu, bodovat bude chtít samozřejmě i Milán, aby si na třetí příčce udržel dostatečný náskok před dotírajícím Janovem.