US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

Preview: SS Lazio - US Lecce

Boj o třetí pozici a tudíž o Ligu mistrů pomalu vrcholí, stejně jako boj o záchranu v Serii A. Lazio Řím, které má na třetím místě tříbodový náskok, se v tomto kole představí proti Lecce, které ztrácí na záchranu pouhé dva body.

Calcio Catania - US Lecce 1:2

Nesmírně zajímavý výsledek se urodil na Sicílii, kde fotbalisté Lecce porazili místní Catanii. Po svěřence trenéra Serse Cosmiho jde o další bodový zisk, po kterém je už záchranná příčka na dosah. Lece přitom dokázalo otočit zápas až dvě minuty před koncem.

Preview: Calcio Catania - US Lecce

Na horkou sicilskou půdu zavítá stvrdit senzační výhru nad Římem US Lecce. Catania se chce ale znovu vrátit na vítěznou vlnu. V její prospěch bude hrát i fakt, že může hrát s naprostým klidem.

Římský ementál

Velmi děravá obrana stála římské AS velmi cenné body, domácí Lecce překvapilo velmi aktivní hrou a dokázalo hosty porazit o dvě branky. Výsledek přitom byl ještě pár minut před koncem o mnoho horší.

AS chce navázat na vysokou výhru

Minulý výsledek 5:2 v utkání proti Novaře by AS rádo zopakovalo i proti Lecce. S tímto týmem mají Giallorossi tradičně výborné vztahy. O tři body se pokusí i bez legendy Tottiho.

Masiello zatčen policií v Bari

Policie zatkla v jihoitalském městě Bari několik lidí včetně prvoligového hráče Andrey Masiella kvůli podezření ze zmanipulování výsledku v posledním ročníku Serie A. Podle italských médií je v centru pozornosti zápas mezi Bari a Lecce z loňského května.

US Lecce - AC Cesena 0:0

Lecce hrálo s Cesenou 0:0 a tento výsledek pro oba týmy nic neřeší. Lecce nadále okupuje osmnáctou pozici, Cesena zůstává poslední.

Preview: US Lecce - AC Cesena

Veledůležitý záchranářský souboj podstoupí týmy Lecce a Ceseny. Pro domácí je to ideální šance jak stáhnout pětibodovou ztrátu na sedmnáctou pozici. Cesena ale situaci nevzdává a stále věří v záchranářský zázrak.

Jeho budoucnost je v Udinese, hlásí Murielův agent

Luis Muriel v létě minulého roku odešel z Udinese na hostování do Lecce a v jeho dresu na sebe upoutal pozornost hned několika movitějších klubů. Jednadvacetiletý kolumbijský útočník ale podle svého agenta do velkoklubu jen tak nepřestoupí, svůj talent bude od léta rozvíjet na Stadio Friuli...

Novara Calcio - US Lecce 0:0

Lecce i Novara pouze remizují, vzájemný zápas nepřinesl ani gól. Výsledná remíza tak znamená, že oba týmy nadále zůstávají v sestupové zóně, ze které není snadného úniku.

Preview: Novara Calcio - US Lecce

Veledůležité utkání nabídne stadion Silvia Pioli, kde domácí nováček Novara přivítá Lecce, které je rovněž v sestupovém ohrožení. Pro Novaru je měření sil s osmnáctým týmem tabulky dost možná osudové. Pokud Novara prohraje, výrazně se jí vzdálí záchrana.

Lecce obralo o body Palermo

Dvě červené karty rozhodly o osudu utkání, které v mírně chaotickém duchu nabídlo pouze dvě branky. Protože se jednalo o zásah na každé straně, body se na Via del Mare dělily.

Zarazí Palermo sérii porážek?

Stadio Via del Mare bude svědkem napínavého duelu mezi Lecce, které by rádo pokračovalo v dobrých výsledcích a Palermem, kterému se na cestách nedaří.

AC Milán - US Lecce 2:0

Na čele italské soutěže zůstane i po tomto kole AC Milán. Čerstvý čtvrtfinalista Ligy mistrů si dnes poradil s Lecce 2:0 a zvýšil svůj náskok už na čtyři body. Rossoneri nasměroval k vítězství už v 7. minutě Nocerino a v 65. minutě pečetil výsledek krásnou brankou Ibrahimovič.

Preview: AC Milán - US Lecce

Po postupu do další fáze musí AC Milán přeorientovat síly na Serii A, kde bojuje o obhajobu Scudetta. Rossoneri přivítají Lecce a na první pohled by to měla být snadná práce. Jenže tomu tak rozhodně nebude, Lecce, ačkoliv hraje o záchranu, má poměrně solidní formu.