Salernitana Calcio Itálie - Salernitana Calcio - Zprávy

Salernitana touží po odplatě za poslední demolici od Atalanty

Salernitana po dlouhé době okusila pachuť porážky a na zklamání z minulého kola se pokusí reagovat před vlastními fanoušky. Do Salerna ale v sobotu odpoledne zavítá velmi silný soupeř, který sám potřebuje body. Atalanta totiž hodlá hrát Ligu mistrů.

Empoli je prakticky zachráněno, Salernitanu porazilo 2:1

Na stadionu Carla Castellaniho se hrálo o lepší umístění v tabulce i přiblížení se vytoužené záchraně. Serii A si i v příští sezoně zahraje Empoli, které porazilo Salernitanu 2:1 a na sestupové pozice má náskok jedenácti bodů.

Empoli přivítá Salernitanu, oba soupeře dělí jen skóre

Empoli se v domácím prostředí střetne se Salernitanou a cítí velkou šanci na záchranu. Minulé kolo slavilo Empoli skoro podobně jako Neapol, protože zvládlo po dlouhé době znovu zvítězit. Salernitana jen remizovala a proto má stejný počet bodů jako její hostitel.

Divočina v Salernu, domácí remizovali s Fiorentinou 3:3

Úchvatnou šestigólovou nadílku viděli diváci na stadionu Arechi v Salernu. Domácí Salernitana třikrát neudržela vedení a nakonec s Fiorentinou remizovala 3:3. Hlavní hrdinou zápasu byl Boulay Dia, autor hattricku.

Minule Salernitana zastavila Neapol. Poradí si i s Fiorentinou?

Salernitana se naposledy vytáhla a když nic jiného, tak se do dějin této sezony zapíše jako tým, který zkazil mistrovskou oslavu Neapole. Pořád má ale svých problémů dost a ani s dalším kolem potíže nezmizí. Naopak, Fiorentina se rozstřílela a teď lační po dalších bodech.

Neapol ještě slavit nemůže, doma totiž jenom remizovala se Salernitanou

Už mohlo být hotovo a Neapol mohla po dnešku slavit svůj třetí mistrovský titul v historii. Bude si ale muset počkat, protože doma nezvládla souboj se Salernitanou. Jakkoliv byli Partenopei lepší, v koncovce se trápili a hosté z jedné z mála šancí vyrovnali na 1:1.

Neapol dělí od titulu dva kroky. Jeden může udělat proti Salernitaně

Neapol už prakticky sahá na titul a dokonce by o novém králi Serie A mohlo být jasno právě o tomto víkendu. Neapoli hraje do karet prakticky všechno a povedlo se jí shodit ze zad jeden těžký balvan.

Salernitana si snadno poradila se Sassuolem

Salernitana doma zcela zaskočila Sassuolo a po hladké výhře 3:0 se přibližuje záchraně. V prvním poločase překonali brankáře Consigliho Pirola s Diou a po změně stran završil třígólové vítězství Coulibaly.

Salernitana se naučila neprohrávat. Zlomí ji pokořitel Juventusu?

Salernitana pomalu postupuje vstříc záchraně a opouští zrádné vody sestupové propasti. V sobotu odpoledne bude chtít využít domácího prostředí, aby oplatila svému soupeři poslední hrozivý debakl. Do Salerna míří Dionisiho Sassuolo.

Utkání Turína se Salernitanou vítěze nepoznalo

Body se v neděli odpoledne dělily v Turíně, kde domácí "Býci" přivítali Salernitanu. Pro hostující mužstvo je bod ziskem, zatímco pro domácí spíše ztrátou. Byli to hosté, kdo v prvním poločase jako první udeřil a až po změně stran zařídil konečný stav 1:1 vyrovnávací brankou Antonio Sanabria.

Salernitana vyhlíží šestou remízu, proti je domácí Turín

Tradiční italský nedělní čas od tří hodin odpoledne se tentokrát bude týkat jen jednoho utkání. V Turíně se proti sobě postaví domácí Býci a návštěva ze Salerna. Turín naposledy opět prohrál a bude to chtít napravit, jenže Salernitana se v nedávné době naučila pravidelně bodovat.

Inter znovu klopýtl a ze Salerna veze jen bod

Další komplikaci v boji o Ligu mistrů zaznamenal Inter, který veze ze hřiště Salernitany jen bod. Nerazzurri přitom dlouho vedli, ale do kolen je srazil v devadesáté minutě jejich bývalý hráč Antonio Candreva.

AS, Lazio a Salernitana čelí vyšetřování kvůli možným podvodům při přestupech

Italské úřady prověřují kluby AS Řím, Lazio a Salernitanu kvůli podezření z falšování účetnictví a nadhodnocování přestupních částek. Dvě na sobě nezávislá vyšetřování se podle agentury ANSA zabývají ve jmenovaných klubech přestupy 18 hráčů a zahrnují čtyři sezony.

Salernitana potřebuje zpevnit obranu proti neoblíbenému Interu

Salernitana by hodně potřebovala chytit nový dech a zabrat, jenže v pátečním utkání ji čeká velmi náročný soupeř. V roli zásadního favorita totiž do Salerna přijede milánský Inter. Ten sice má za sebou o utkání navíc, ale proti Salernitaně se mu obvykle daří nad očekávání.

Spezia i Salernitana získaly v boji o záchranu bod

Remíza 1:1 ze vzájemného utkání udržela jak Spezii, tak i Salernitanu nadále mimo sestupové příčky, ale boj o záchranu tím pro ně v žádném případě nekončí. Skóre otevřel před koncem prvního poločasu vlastní gól Mattia Caldary a ve druhém dějství srovnal stav Eldor Šomudorov.