Salernitana Calcio Itálie - Salernitana Calcio - Zprávy

Salernitana kvůli koronaviru v týmu nebude hrát proti Udinese

Kvůli výskytu koronaviru v týmu dnes Salernitana nenastoupí k zápasu 19. kola italské ligy na hřišti Udinese. Pozitivní test na covid-19 měl jeden hráč a dva členové realizačního týmu. Nováček soutěže proto nemohl k utkání odcestovat.

Salernitana je zase pro smích. Inter jí dal pět branek

Inter naplnil roli favorita a pohrál si se Salernitanou jako kočka s myší. Tým, který teď bojuje o samotnou existenci v první lize z hlediska regulí, dostal od hostů z Milána doma potupnou pětku.

Salernitana se topí v problémech. Dočká se proti lídrovi zázraku?

Co by mohlo být jednoznačnější, než duel mezi prvním a posledním týmem tabulky? Přesto se domácí Salernitana v pátek večer pokusí o zázrak. Nic jiného ji proti lídrovi Serie A z Milána na body asi stačit nebude. Nerazzurri jsou totiž ve skvělé formě.

Salernitana nenašla nového majitele a hrozí jí vyřazení ze Serie A

Poslednímu celku italské ligy Salernitaně hrozí vyřazení ze soutěže. Klub, který měl do nedávna stejného vlastníka jako Lazio Řím, což pravidla nedovolují, totiž stále nenašel nového majitele.

Fiorentina deklasovala Salernitanu čtyřmi góly

V jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání mezi Fiorentinou a Salernitanou. Domácí zvítězili 4:0, když se znovu mohli spolehnout na střelecké schopnosti Dušana Vlahoviće. Srb se prosadil dvakrát a brankami ho doplnili ještě Giacomo Bonaventura a Youssef Maleh.

Fialky potvrzují roli favorita proti nešťastné Salernitaně

Fiorentina v posledních dvou kolech bodovala naplno a zase se zapojila do honby za příčkami znamenajícími pohárové umístění. Tentokrát jí los nadělil velmi přívětivého soupeře, s nímž by tým kolem Vlahoviće neměl mít potíže - Salernitanu.

AC Milán porazil Salernitanu a minimálně do večera se posunul do čela Serie A

Italská nejvyšší soutěž má minimálně do večera nového lídra! AC Milán porazil díky gólům Kessiého a Saelemaekerse Salernitanu 2:0 a v tabulce vystřídal na prvním místě Neapol. Oba góly Rossoneri padly už v prvním poločase, během úvodních dvaceti minut.

AC Milán může do čela, na San Siru přivítá nováčka Salernitanu

Velkou šanci posunout se do čela Serie A bude mít AC Milán. Rossoneri přivítají na San Siru nováčka Salernitanu a jednoznačně cílí na tři body. Vypořádat se ale musí s náročným programem i soupeřem, který nemá vůbec co ztratit.

Juventus splnil v Salernu povinnost

Fotbalisté Juventusu tentokrát žádné překvapení nedopustili a na půdě nováčka zapsali očekávané tři body. Stará dáma si zajistila vedení už v prvním poločase prostřednictvím Paula Dybaly a dvacet minut před koncem pečetil výsledek Álvaro Morata. V nastaveném čase neproměnil pokutový kop již zmiňovaný Dybala.

Salernitana bije na poplach. Juventus má sám co zlepšovat

Juventus už prohrál dva duely v řadě a udělá cokoli, aby se z toho nestal negativní hattrick. Vložené kolo přichází v době, kdy musí řešit taky nepopulární problémy mimo hřiště, takže případná výhra nad Salernitanou by byla vítaným zdrojem osvěžení.

Cagliari v předehrávce kola remizovalo se Salernitanou

Cagliari bylo opravdu blízko důležitému vítězství, ale nakonec má pouze bod. Prakticky celý zápas nepustilo Salernitanu do jediné šance a když se dostalo čtvrthodinu před koncem do vedení, vypadalo to skutečně nadějně. Stadion v Cagliari ale zmrazil pozdní brankou v 90. minutě Federico Bonazzoli.

Cagliari hostí v boji dvou posledních týmů Salernitanu

Serie A začne již v pátek večerním duelem na Sardinii, kam se dostaví Salernitana. Oba týmy hrají ve 14. kole o všechno, protože je to ideální šance odlepit se ode dna.

Námořníci připlouvají z Kampánie se třemi body

Sampdoria konečně zabrala a v přímém záchranářském souboji porazila Salernitanu 2:0. Duel na Stadio Arechi se lámal ke konci prvního poločasu, v té době totiž Námořnici vstřelili dva slepené góly, jmenovitě si dal vlastní branku Di Tacchio a po něm zvýšil Candreva.

Salerno hostí souboj uvnitř sestupového pásma

Je to už dvacet let od doby, kdy se Salernitaně naposledy povedlo porazit Sampdorii. Další šanci má nováček ligy v neděli odpoledne, kdy se janovský celek na Stadio Arechi v Salernu představí.

Lazio splnilo roli favorita a Salernitanu porazilo o tři góly

Na páté místo tabulky poskočilo Lazio. Římský celek doma splnil povinnost a nováčka Salernitanu porazil o tři góly. Náskok vytvořili do poločasu Ciro Immobile s Pedrem a po změně stran dal výsledku konečnou podobu Luis Alberto.