Salernitana Calcio Itálie - Salernitana Calcio - Zprávy

Sassuolo nadělilo Salernitaně "bůra"

Velkým debaklem skončilo pro Salernitanu utkání na Mapei Stadium proti Sassuolu. Domácí zvítězili rozdílem pěti branek a mezi střelce se zapsalo hned pět různých hráčů. Neroverdi dvakrát skórovali v prvním poločase a další várka branek přišla po změně stran.

Sassuolo má doma se Salernitanou vynikající statistiky

Salernitana od třetího kola čeká na další výhru v ročníku a moc ráda by se dočkala na Mapei Stadium. Sassuolo sice jde do utkání v lepší momentální formě, ale oba kluby od sebe dělí jen pouhé dva body, takže i hosté mají o co hrát.

Lecce má první výhru, zaskočilo Salernitanu

V páteční předehrávce se potkaly dva celky, které spolu nikdy předtím v nejvyšší soutěži nehrály a z první výhry v sezoně se zaradovalo US Lecce. Hosté se ujali vedení již v prvním poločase a znovu pak po změně stran vítěznou brankou Gabriela Strefezzy.

Monza čeká na první výhru v duelu se Salernitanou

Páteční předehrávka Serie A proti sobě postaví dva týmy, které spolu v první lize ještě nikdy nehrály. Salernitana doma hostí nováčka z Lecce a moc ráda by ukončila sérii tří remíz v řadě. Lecce ještě letos ani jednou neochutnalo slast z výhry.

Juventus dvakrát dotáhl manko se Salernitanou. Ta se musí spokojit s bodem

Infarktový závěr málem stačil Juventusu na kompletní otočení výsledku se Salernitanou, jenže jeho vedoucí gól nebyl uznán. I tak jsme ale viděli čtyři góly, několik vyloučení a drama až do samého konce.

Salernitaně se v Turíně historicky nedaří. S novými posilami si ale věří

Juventus v Lize mistrů nestačil na PSG a náladu si bude chtít spravit při nejbližší možné příležitosti. Tou je domácí duel se Salernitanou a Juventus se na utkání může dívat s optimismem. Salernitana má totiž na půdě celku z Piemontu tristní bilanci.

Salernitana dělila body s Empoli

Čtyři branky a konečná remíza 2:2 se urodila na Stadio Arechi v zápase Salernitany s Empoli. Až do první vstřelené branky byli hosté lepší, ale poté byla na hřišti jen Salernitana a postupně výsledek otočila. I tak mělo konečné slovo Empoli a zápas skončil dělbou bodů.

Salernitana přivítá Empoli

Na Stadio Arechi se v pondělní podvečer utkají Salernitana Calcio a Empoli FC. Domácí chytli zajímavou sérii tří zápasů bez porážky, navíc s vysokou výhrou nad Sampdorií a proti Empoli hodlají v sérii pokračovat.

Bologna vedení neudržela, Salernitanu opět spasil Dia

Sportovní ředitel Salernitany Morgan De Sanctis o útočníka Boulayeho Diu hodně stál a byl ochoten za něj na poměry skromného týmu hodně zaplatit. A dobře věděl proč. Dia dal ve třech zápasech dvě branky a dnes díky tomu zachránil Salernitanu před porážkou.

Schovala si Salernitana "munici" i na zápas v Boloni?

Ve čtvrtek večer půjde do akce i Salernitana, která o víkendu šokovala vysokou výhrou 4:0 nad Sampdorií. Svěřenci trenéra Davida Nicoly se na to pokusí navázat na Renato Dall'Ara proti Boloni, jenž na svojí první výhru v této sezoně stále čeká.

Salernitana rozstřílela Sampdorii čtyřmi góly

Duel Salernitany se Sampdorií favorita neměl, ale jeho průběh byl jednoznačný. Domácí svého soupeře rozstříleli čtyřmi góly a připsali si první vítězství v nové sezoně. Salernitana si góly rozdělila rovnoměrně do obou poločasů a nešťastného brankáře Audera postupně překonali Dia, Bonazzoli, Vilhena a Botheim.

Salernitana proti Sampdorii o první výhru v sezoně

Prakticky stejně si vedou po dvou kolech celky Salernitany a Sampdorie. Oba mají na svém kontě bod za bezbrankovou remízu, oba také čekají nejen na první vítězství, ale i vstřelenou branku.

Gól nepadl. Udinese se rozešlo se Salernitanou smírně

Šancí dostatek, ale branka žádná. Udinese si rozdělilo body se Salernitanou a oba celky tak získávají svůj první bod v sezoně. Především pro Salernitanu je to málo, neboť celý druhý poločas hrála v početní převaze.

Udinese i Salernitana stojí o první body

V sobotu navečer se otevřou brány stadionu Dacia Arena v Udine a pro domácí Zebry to stejně jako pro Salernitanu bude šance na první body. Do nové sezony vstoupily oba týmy porážkou a rozhodně větší debakl zažil právě domácí tým.

Salernitana proti AS opět neúspěšně, hosty spasil Cristante

Římané se především v první půli snažili prolomit hluboký blok Salernitany a díky tečované ráně Cristanteho se jim to nakonec povedlo. A to byla taky jediná úspěšná rána za celý zápas.