AS Řím Itálie - AS Řím - Zprávy

Trápící se AS hostí rozjetou Fiorentinu

Dvěma zástupcům italské kopané se naposledy v Lize mistrů vůbec nedařilo a s prázdnou jel z Barcelony také AS Řím. Ten si nyní bude chtít spravit náladu po nepovedené a smolné porážce, jenže jeho sok nemá v plánu ztrácet body.

Podle kouče AS Řím Di Francesca rozhodčí nepískal fér

Trenér AS Řím Eusebio Di Francesco si po prohře 1:4 v Barceloně v úvodním čtvrtfinále Ligy mistrů stěžoval na rozhodčí. Nizozemský sudí Danny Makkelie podle osmačtyřicetiletého kouče upřel italskému celku v prvním poločase hned dvě penalty.

Barcelona nasázela hostům čtyři branky a k postupu má blíž

Barcelona si jednoznačně poradila s AS Řím a má nakročeno do další fáze. Hodně jí k tomu pomohly dvě vlastní branky hostí, ale také perfektní závěr pečetěný gólem Suáreze. Branka Edina Džeka hosty nevykoupila.

AS Řím se pokusí zastavit ofenzivní mašinérii, Barcelona opět plánuje debakl

Barcelona se musela v minulé sezoně před jedním italským sokem v této fázi sklonit, ale letos jí los přihrál mnohem méně zkušeného oponenta. Tým trenéra Valverdeho, který vítá uzdravené opory, vyzve na Camp Nou římské AS. To sice postoupilo z těžké skupiny, ale jeho herní projev mnoho příznivců nenachází.

Bologna ubránila bod proti AS Řím, to odjíždí zklamané

Bologna dokázala uhrát bod s favorizovaným AS. Domácí se dostali do vedení už po osmnácti minutách, kdy se parádně trefil Erick Pulgar. Giallorossi napnuli síly, ale stačilo to jen na Džekovo vyrovnání.

Není to tak, že bych Inter odmítl, prohlásil Nainggolan

Radja Nainggolan byl opakovaně spojován s odchodem z AS Řím, během letní přestávky měl mít zájem milánský Inter. Belgický reprezentant však vyloučil, že by nabídku Nerazzurri odmítl...

Bologna hostí souboj syna s otcem

Římanům se už třikrát v řadě povedlo udržet čisté konto a v boji o kýženou třetí příčku v lize na obranu hodně sází. Trochu ji pozlobit hodlá boloňský útočník Federico Di Francesco, jehož otec stojí právě na lavičce Vlků.

Alissonova cena je nevyčíslitelná, říká někdejší brankář Conti

Hodně rušno by v nadcházejících měsících mohlo být okolo osoby brankáře Alissona. Brazilský reprezentant má skvělou formu, v létě se může těšit na mistrovství světa a není vyloučeno, že po turnaji v Rusku odejde z AS Řím, zájem v Evropě o něho je...

FC Crotone - AS Řím 0:2

AS Řím zvládl roli favorita na půdě zachraňujícího se Crotone a po výhře 2:0 si upevnil třetí příčku v nejvyšší italské soutěži, před čtvrtým Interem Milán má v tuto chvíli čtyřbodový náskok. Oba dva své góly si rozdělil po jednom do každého z poločasů, dvoubrankový náskok pak udržel až do závěrečného hvizdu. Domácí FC tak nenavázal na minulý skalp Sampdorie (4:1) a nachází se na osmnácté sestupové pozici se čtyřiadvaceti body.

Schick prožívá v Římě těžké období. O odchodu však ani neuvažoval

Reprezentační útočník Patrik Schick od letního příchodu do AS Řím hlavně kvůli zraněním nenaplnil očekávání a v novém týmu stále čeká na premiérový ligový gól. Dvaadvacetiletý fotbalista přes těžké chvíle o odchodu vůbec neuvažoval a věří, že se dokáže v klubu z italské metropole prosadit.

Monchi si přeje v Lize mistrů "svou" Sevillu. Favorita vidí v Manchesteru City

Sportovní ředitel AS Řím Monchi má jasno o tom, kterého soupeře by rád pro čtvrtfinále Ligy mistrů, které se losuje v pátek. Prozradil také, koho považuje za největšího favorita na celkové vítězství.

Crotone po skalpu Sampdorie touží překonat také AS Řím

Crotone ještě v žádném případě nevzdává boj o záchranu a z jeho posledních výkonů je vidět, že s každým dalším kolem bude chtít zoufale další body. Římané však mají za sebou postup přes Šachtar Doněck a jejich sebevědomí neustále roste.

Kouč AS Řím by se rád ve finále Ligy mistrů potkal se Sevillou

Trenér Eusebio Di Francesco věří, že postup AS Řím přes Šachtar Doněck do čtvrtfinále Ligy mistrů je znamení. S koučem Sevilly a bývalým spoluhráčem Vincenzem Montellou se už dokonce domluvil, že se potkají ve finále.

Džeko jedinou trefou spasil Řím, Šachtar končí

Šachtar nedokázal v Římě ubránit těsné vedení a po změně stran inkasoval. O postupu domácích Římanů do další fáze před zaplněným stadionem rozhodl Edin Džeko. Šachtar musí mrzet několik neproměněných šancí.

Římané musí dohánět manko proti Šachtaru Doněck

Římské AS uvítá na Olympijském stadionu v Římě Šachtar Doněck, který má před odvetou lepší výchozí pozici. Giallorossi sice v minulém kole rychle vedli, jenže po změně stran přišel výpadek. Dokáže Šachtar v Římě udržet lepší skóre?