AS Řím Itálie - AS Řím - Zprávy

Římané jen remizovali s Wolfsbergerem

Favorizovaný Řím nezvládl svoji misi a v Rakousku selhal. Ne tak fatálně jako Borussia Mönchengladbach, ale přesto vnímá remízu 1:1 jako ztrátu. Vlci z Věčného města šli do vedení díky brance Spinazzoly, ale po změně stran nadchl domácí fanoušky nádhernou střelou Leindl.

Souboj dvou Vlků. Do Grazu zavítá římské AS

Wolfsberger hned v prvním kole šokoval snad každého člověka, co se jen trochu zajímá o fotbal. Ve čtvrtek večer se pokusí dokázat, že jeho vysoké vítězství nad Borussií nebyla náhoda. Do Rakouska však přijede zkušené mužstvo z Říma, které nic jiného než tři body nebere.

Římané těsně porazili bojující Lecce

Žádná velká hitparáda, ale úkol splněn. Asi tak by se dalo stručně charakterizovat utkání na stadionu Via del Mare, které svedlo dohromady domácí Lecce a římské AS. To nakonec spasil opět střelec Edin Džeko, přičemž Aleksandar Kolarov tentokrát neproměnil nařízený pokutový kop.

Lecce překvapilo SPAL, teď si brousí zuby na AS Řím

Římané nezvládli vložené kolo s Atalantou a klesli na šestou příčku. Po první porážce v sezoně se budou chtít co nejdřív zotavit a ideálním lékem by pro ně mohla být návštěva Lecce. Nováčkovi první ligy se proti "Vlkům" nikdy moc nedařilo.

Atalanta vyloupila bezkrevný Řím

Série dobrých výsledků AS Řím skončila nečekaně na jeho domácí půdě. Postarala se o to lépe připravená a bojovnější Atalanta, která o svém vítězství rozhodla v závěru druhé půle. Rozhodujícími prvky byly trefy Duvána Zapaty a Martena de Roona.

AS se veze na vítězné vlně. Srazit ho chce Atalanta

Tým trenéra Paula Fonsecy jde výkonnostně dlouhodobě nahoru, a jak na tom opravdu je, to by mohla určit velká zkouška. Tu představuje Atalanta Bergamo, která se ve středu večer dostaví na Stadio Olimpico a která má ty nejvyšší ambice.

Džeko v nastavení vyhrál Římanům souboj s Boloňou

Boloňa je známá jako bojující tým, ale dnes bojovnost ukázali spíš Římané. Po první spací půli vstoupili Vlci do druhé půle lépe a vedli díky výstavní brance Aleksandara Kolarova. V 54. minutě sice srovnal z penalty úspěšný střelec Nicola Sansone, jenže v posledních vteřinách nastavení se prosadil kanonýr Edin Džeko.

Boloňa se doma pokusí zastavit římskou mašinu

Boloňa ještě v sezoně ani jednou neprohrála a aktuálně se usadila na skvělé druhé příčce. Tým motivovaný pohnutým osudem trenéra Mihajloviće bude v neděli odpoledne čelit velmi náročné výzvě, protože na Stadio Renato Dall'Ara dorazí AS Řím.

AS Řím nadělil čtyři branky Başakşehiru a vede skupinu

Římané si po nevýrazné první půli pohlídali výsledek a po změně stran přidali. V síti hostujícího brankáře Merta Günoka skončily čtyři branky, o něž se rovným dílem podělili Džeko, Zaniolo a Kluivert, přičemž v prvním poločase se do vlastní brány trefil obránce Júnior Caiçara.

Římany na vzestupu hodlá zastavit Başakşehir

Římského trenéra Paula Fonsecu čeká premiéra v poháru, kterou by rád zvládl stejně jako poslední ligový zápas. Soupeřem mu ve čtvrtek večer bude Istanbul Başakşehir, který poslední dobou sází na velká jména. A rád by s nimi došel co nejdál.

AS Řím zaznamenal tři body proti Sassuolu

AS Řím předvedl parádní první poločas, ve kterém nasázel bezbrannému Sassuolu čtyři branky. Po změně stran však ubral a dal soupeři dostatek prostoru pro dramatickou zápletku. Víc než dvě branky ale De Zerbiho svěřenci vstřelit nedokázali.

Sassuolo usiluje o historickou první výhru nad AS Řím

Římané se po reprezentační pauze vrací na Olimpico s jediným cílem - s novým trenérem konečně poprvé vyhrát. Zraněnými decimovaný kádr ale vyzkouší soupeř, který je hodně nevyzpytatelný. Sassuolo navíc v minulém kole uštědřilo Sampdorii hrozivý debakl.

Ünder nejméně pět týdnů nebude k dispozici AS Řím

AS Řím se musí minimálně na pět týdnů obejít bez Cengize Ündera. Turecký ofenzivní hráč laboruje se zraněným stehenním svalem, který si pochroumal na reprezentačním srazu...

Mchitarjan myslí jen na AS Řím, další budoucnost vyřeší po sezoně

Na nové prostředí si pomalu začíná zvykat Henrik Mchitarjan. Ofenzivní arménský reprezentant zklamal v Arsenalu a hlavní město Anglie nedávno vyměnil za to v Itálii, když odešel hostovat do AS Řím. V následujících týdnech a měsících se pak hodlá soustředit výhradně na své výkony...