AS Řím Itálie - AS Řím - Zprávy

Trápící se Vitesse musí zdolat těžkou překážku – vyhrát na Olimpicu

Vitesse jede do Věčného města k utkání s domácím AS a ví, že minule na slavnějšího soka po herní stránce mělo. Domácí Vlci si sice přivezli z Nizozemska výhru, ale budou muset pořádně zabrat, pokud chtějí předvést lepší hru.

Udinese v nastavení přišlo o výhru nad AS Řím

AS Řím po dalším nekoukatelném výkonu zachránil brankář Patrício a taky nastavený čas, v němž kapitán Pellegrini zúročil penaltu. Udinese může smutnit, protože si dnes rozhodně zasloužilo víc.

Udinese se pokusí doma prolomit smůlu s AS Řím

Udinese zvládlo už ve třech posledních duelech neprohrát a myslí na protáhnutí téhle bilance proti AS Řím. S ním ale jednak nemá zrovna dobrou zkušenost a jednak se jeho soupeř taky pomalu dostává do formy, jakou si jeho ambiciózní trenér představuje.

Římané utrpěli výhru v Arnhemu a odveta je otevřená

Vitesse předvedlo doma skvělý výkon a hodně bojovalo, jenže na zkušené AS to nestačilo. Italy v mnoha situacích zachránil brankář Rui Patrício a tak jim nakonec stačila jediná branka. O tu se před koncem první půle postaral Sérgio Oliveira.

Vitesse poprvé v historii účastníkem vyřazovacích klání. Přivítá AS Řím

Vitesse v posledních týdnech trochu poškodilo svůj obraz a jméno tohoto nizozemského klubu bylo vláčeno médii spíš kvůli negativním momentům z minulého utkání. Už ve čtvrtek se ale pokusí napravit reputaci solidním výsledkem v Konferenční lize. Navštíví ho ambiciózní AS Řím.

AS Řím díky brance Abrahama těsně poráží Atalantu

Římanům se povedlo v letošním ročníku něco, co už hodně dlouho ne. Porazili Atalantu i ve druhém utkání, navíc ještě doma, kde jim to dlouhodobě dělá problémy. Atraktivní zápas plný emocí rozhodl jedinou brankou domácí snajpr Tammy Abraham.

AS Řím a Atalanta zvou k ofenzivnímu představení

Římané jdou do boje s Atalantou a jedním velkým tabu. Na domácí půdě Stadio Olimpico se jim totiž nepovedlo Atalantu porazit už osm let! Současná Atalanta se navíc evidentně vrací do svých lepších dní a její ofenziva se probouzí k životu.

Spezia v nastavení smolně prohrála s AS Řím

Statečná Spezia se velmi dlouho bránila římskému AS i přesto, že hrála celý druhý poločas v početním oslabení, ale nakonec jí to na body nestačilo. V nastaveném čase totiž sudí postřehl faul ve vápně a nařízenou penaltu proměnil Tammy Abraham.

Trápící se AS chce vyloupit La Spezii, ta má ale pro strach uděláno

Spezia chce přerušit sérii dvou porážek v řadě proti favoritovi, s nímž má ale dlouhodobě dobré výsledky. Na stadionu Alberto Picco se v neděli odpoledne ukáže ambiciózní AS Řím, kterému se ale poslední dobou nedaří.

Mourinho po vyloučení nesmí ve dvou zápasech na lavičku AS Řím

Trenér AS Řím José Mourinho přijde o příští dva zápasy v italské fotbalové lize a své svěřence bude smět sledovat jen z tribuny. Disciplinární komise portugalského kouče potrestala za vyloučení v sobotním duelu s Hellasem Verona. Vzhledem k tomu, že jde v jeho případě o opakované provinění, musí zaplatit i pokutu 20.000 eur.

AS Řím díky dravému mládí ukopalo s Hellasem bod

AS Řím jen remizoval s Hellasem Verona a to ještě může být za dělbu bodů rád. Hellas totiž sehrál naprosto parádní první půli, po níž odcházel do šaten za stavu 2:0. Jenže po změně stran vrhl trenér Mourinho do hry dva mladíky, kteří jeho týmu zachránili aspoň remízu.

Abraham táhne Římany za výhrou, proti je nevyzpytatelný Hellas

Římané se pokouší najít ztracenou formu, která jim v posledních týdnech uniká. A není pro ně dobrou zprávou, že Hellas se tlačí na pohárové příčky. Celek z Verony chce za každou cenu vylepšit špatnou bilanci ve Věčném městě.

Sassuolu chybělo pár minut k vítězství nad AS Řím, nakonec bere bod

Sassuolo sice prohrálo první půli, ale celkovou bitvu nevzdalo a bere aspoň bod. V utkání plném zvratů a emocí obralo o dva body AS Řím, které tak pokračuje v dalších bídných výkonech a poháry se mu stále víc vzdalují.

Sassuolo čelí Římanům, s nimiž se abnormálně trápí

AS Řím po dvou špatných výsledcích a negativním klimatu v kabině potřebuje znova vyhrát a těžko by k tomu hledalo vhodnějšího kandidáta. Proti žádnému jinému soupeři v lize nemá Sassuolo historicky tak špatnou bilanci jako právě proti římským Vlkům.

Mourinhovi se návrat na San Siro nepovedl, AS prohrálo s Interem o dvě branky

Duel dvou velkých vah, který je však poslední dobou spíš jednostrannou záležitostí, vyhrál podle očekávání Inter. Ubránit čisté konto proti nepřesně hrajícímu AS mu nedělalo moc potíží a díky trefám Edina Džeka s Alexisem Sánchezem postupuje do další fáze Coppa Italia.