AC Monza Brianza Itálie - AC Monza Brianza - Zprávy

Monza doma zkusí přechytračit věhlasnou obranu Lazia

Monza první duel s Laziem nezvládla podle představ a také doma ji v odvetném utkání čeká dost práce. Setká se totiž s výtečnou obranou Sarriho týmu, který ale pochopitelně nezapomíná ani na útok. A za sebou má navíc zvládnuté derby.

Monza bere s Cremonese pouze bod

Nováček z Monzy si brousil zuby na první polovinu tabulky, ovšem po remíze 1:1 s Cremonese si zatím může nechat zajít chuť. Po hodině hry to totiž byli hosté, kdo se ujal vedení, ale o osm minut později přispěchala Monza s vyrovnávací brankou.

Monza proti Cremonese usiluje o body, které by ji mohly posunout k záchraně

Monza patří k příjemným překvapením letošní sezony Serie A, což bude chtít potvrdit v záchranářském souboji s dalším nováčkem. Cremonese ale místo snu zažívá hororovou noční můru a záchrana by v jeho případě byla obrovským překvapením.

Hellas si rozdělil body s Monzou

Hellas v utkání s Monzou sice vedl, ale hosté s odpovědí neotáleli a o čtyři minuty později překonali brankáře Montipa. Remíza 1:1 je vzhledem k dění na hřišti nakonec spravedlivá.

Hellas chce po třech zaváháních opět tři body proti Monze

Hellas po dlouhé době opět uvítá na své půdě Monzu a doufá v úspěch, protože se stále nachází v bezprostředním ohrožení sestupu. Monza naopak jakožto nováček udivuje vyspělým fotbalem i mentalitou.

Izzo hrdinou Monzy, rozhodl gólem o výhře nad Empoli

Monza zvládla domácí duel s Empoli lépe a díky dvěma brankám slaví tři body. Aktivnější domácí měli ještě několik dalších šancí na skórování, ale jeho útočníkům scházelo víc přesnosti. A kromě toho se vyznamenali i oba brankáři.

Monza hostí Empoli v souboji dvou týmů hledajících formu

Monza eviduje už druhou soutěžní porážku po sobě a rozhodně nestojí o tenhle typ hattricku. Jenže Empoli už několikrát ukázalo, že když má den, umí zastavit prakticky kohokoli. Oba kluby navíc dělí v tabulce jen velmi málo.

Salernitana zabrala po přestávce, malátnou Monzu zaslouženě skolila o tři góly

Po třech porážkách v řadě Salernitana konečně zabrala. Obecně neprožívá povedené období, alespoň však svůj aktuální bodový zisk z posledních sedmi zápasů, včetně tohoto, rozšířila na číslo šest, a vzdálila se na jistější odstup od sestupového pásma. Monza absolutně nezvládla druhý poločas, předvedla jeden z nejmizernějších výkonů v této sezóně a zaslouženě padla.

Monza chce zpět na vítěznou vlnu, proti bude Salernitana

Do boje o záchranu je namočená Salernitana a proti Monze by se jí hodilo získat tři body. Hosté jsou v o poznání klidnějších vodách a teprve minulý týden přišli o slušnou sérii neporazitelnosti. První vzájemný duel v letošní sezoně ovládla jasně Monza.

AC Milán znovu vyhrál 1:0, výhru v Monze zařídil Messias

Třetí soutěžní výhru v řadě zapsal AC Milán, a zdá se, že je definitivně z výsledkové krize venku. Rossoneri zvítězili na půdě nebezpečné, a nutno podotknout, že dobře hrající Monze 1:0, když jedinou branku vstřelil už v prvním poločase Junior Messias. I přes veškeré další šance to byl jediný zásah. Zlatan Ibrahimović do zápasu opět nezasáhl.

Monza přivítá v zajímavém duelu AC Milán

Jestli je AC Milán z krize venku může ukázat sobotní zápas na půdě Monzy. Nováček se rozehrál ke skvělým výkonům a v Serii A neprohrál už osm zápasů v řadě. Proti němu teď bude stát obhájce titulu a tým, který doufá, že v týdnu zahájil novou vítěznou sérii. Utkání je o to zajímavější, že klub Monzy vede staré otřepané duo Berlusconi - Galliani, tedy dvojice která se proslavila velkými úspěchy v AC Milán.

Monza dál válí, tři body jí v Boloni vystřelil Giulio Donati

Nováček z Monzy natáhl sérii bez porážky už na osm zápasů a nadále stoupá tabulkou vzhůru. Na tři body mu tentokrát stačila jediná trefa Giulia Donatiho, hráče, který podle původních prognóz ani neměl hrát.

Souboj dvou někdejších fotbalistů okoření duel Bologně s Monzou

Bologna vyhrála dva poslední duely za sebou a v neděli odpoledne bude chtít využít domácího prostředí k završení hattricku. Do regionu Emilia-Romagna ale zavítá nebezpečný soupeř. Monza dokázala obrat o body i větší jména.

Monza v nastavení urvala bod se Sampdorií

Trenér Dejan Stanković prožil možná nejhorší zklamání v trenérské kariéře. Jeho svěřenci totiž sahali v Monze po nečekaných třech bodech, jenže v deváté minutě dlouhého nastavení domácí zahrávali penaltu a úspěšný střelec Pessina srovnal na konečných 2:2.

Ofenzivně se trápící Doria se pokusí o zázrak proti nabuzené Monze

Monzu čeká náročný úkol, protože bude chtít napodobit svůj poslední úspěch a nesmí soupeře podcenit. Což by bylo velmi snadné, když porazíte Juventus a dalším soupeřem je Sampdoria hrající o záchranu.