Olympique Lyon Francie - Olympique Lyon - Zprávy

Barça přehrála Lyon

Barcelona předvedla proti Lyonu útočný koncert a vybudovala si už v prvním poločase čtyřgólový náskok. Zápas byl v té fázi prakticky rozhodnutý, hosté se však nepoložili, snížili a odměna za sympatický výkon v podobě dvou gólů byla naprosto zasloužená. Dál jde každopádně Barça řeči o krizi se zdají být minulostí.

Barca doufá v návrat ztracené formy

Barcelona je před středečním zápasem Ligy mistrů proti Lyonu pod tlakem a svěřenci kouče Guardioly nesmí zaváhat. Využije francouzský celek nevyrovnané formy Barcelony, nebo se Španělé vrátí do formy z podzimu?

Manchester před odvetou s Interem spoléhá na kouzlo Old Trafford

Hráči Manchesteru United spoléhají před středeční odvetou osmifinále Ligy mistrů proti Interu Milán na nedobytnost vlastního stadionu. Na Old Trafford neprohráli už 28 soutěžních zápasů za sebou a v evropských pohárech doma naposledy padli před čtyřmi lety.

Aulas: Barcelona je obrovský favorit

Lyon ve středu čeká odveta osmifinále Ligy mistrů na hřišti Barcelony. Francouzskému mistru vyšel úvodní poločas prvního zápasu, po přestávce soupeř vyrovnal. Podle prezidenta Lyonu Aulase je Barcelona jasným favoritem na postup.

Barcelona bez Puyola, Lyonu by v odvetě mohl chybět Benzema

Bez svých klíčových postav se budou muset obejít Barcelona a Lyon v odvetě osmifinále Ligy mistrů. Katalánský velkoklub jistě nastoupí bez kapitána Carlese Puyola, v sestavě francouzského mistra pak možná bude chybět Karim Benzema...

Lille OSC - Olympique Lyon 2:0

Lyon prohrál v Lille 2:0 a výrazně si zkomplikoval cestu za mistrovským titulem. PSG totiž nezaváhalo a na vedoucí tým se dotáhlo na rozdíl jednoho bodu. První poločas branku nepřinesl, až po hodině hry se trefil Vittek. Definitivní podobu dal výsledku minutu před koncem Bastos.

Lyon se před rekordní návštěvou představí v Lille

Vedoucí Lyon se v nabitém programu utká s Lille, které útočí na účast v pohárové Evropě.

Olympique Lyon - Stade Rennes 1:1

Lyon zřejmě nebyl po zápase Ligy mistrů z Barcelonou ve své kůži a v ligovém střetnutí s Rennes i přes nástup v plné sestavě pouze remizoval 1:1. Hosté však byli v mnoha pasážích lepším týmem, a ačkoli stav vyrovnali až v nastaveném čase, bod si ze hřiště Olympiqueu rozhodně zasloužili.

Preview: Olympique Lyon - Stade Rennes

Po těžkém střetnutí Ligy mistrů se španělskou Barcelonou čeká na vedoucí mužstvo Ligue 1 složitý zápas s nepříjemným Rennes. To disponuje stejně jako sedminásobný mistr nejlepší defenzívou ligy, ovšem forma mu trochu poklesla a po nepřesvědčivých výkonech spadlo ze třetí příčky až na sedmou.

Fred v Lyonu skončil. Míří do Fluminense

Brazilec Fred už není hráčem Lyonu, pětadvacetiletý útočník se včera s francouzským mistrem dohodl na ukončení smlouvy. Ta měla původně vypršet v létě, Fred se nyní jako volný hráč nejspíš upíše Fluminense.

Puel byl spokojen s první půlí. Guardiola s druhou

Barcelona vstoupila do osmifinále Ligy mistrů remízou na půdě Lyonu. Kataláncům nevyšel první poločas, ale po přestávce vyrovnali skóre. Právě za druhý poločas chválil své svěřence trenér Barcelony Pep Guardiola.

Skvělý poločas na Barcu nestačil

Utkání dvou rozdílných poločasů byl k vidění na Stade Gerland. V tom prvním nasadil domácí Lyon zběsilé tempo, Barcelonu často přehrával a díky Juninhovu excelentnímu přímému kopu si zajistil zasloužené vedení 1:0. Druhá pětačtyřicetiminutovka patřila Blaugranas, kteří využili docházejících sil soupeře a nakonec se jim podařilo (taktéž zaslouženě) vyrovnat.

Lyon i Barça jedou na vítězství

Dvojzápas plný branek a útočného fotbalu, to si od souboje mezi Lyonem a Barcelonou slibují fanoušci. Úvodní utkání se odehraje v Lyonu a i když je Barca stále favoritem, vzhledem k několika výpadkům z poslední doby a dobré formě Francouzů se zdají být šance Lyonu poměrně velké.

Lloris: Budeme hrát na vítězství

Lyon se v posledních týdnech rozjel a opět míří k zisku mistrovského titulu, zítra na něho ale čeká jiná velká výzva. Svou náruč v úterý znovu otevírá Liga mistrů a francouzský šampion v jejím osmifinále narazí na Barcelonu. Brankář Hugo Lloris ze soupeře má respekt, nikoliv ovšem strach...

Lyon získal díky výhře nad Nancy rozhodující náskok

Lyon hraje již v úterý osmifinále Ligy mistrů, takže šetřil některé klíčové osoby. Od začátku nehráli třeba Benzema, Juninho nebo Ederson. Přesto se mu podařilo na půdě v poslední době trápícího se Nancy, které v 50. minutě neproměnilo pokutový kop, zvítězit 2:0 a získat náskok šesti bodů na vedoucí pozici.