Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

Preview: Dijon FCO - Montpellier HSC

Montpellier se před reprezentační přestávkou pokusí vylepšit svou nedobrou pozici v tabulce. Vždyť i soupeř z Dijonu je na tom o bod lépe.

Montpellier dokončil příchod Sessègnona

Stéphane Sessègnon se nakonec přeci jen stal novou akvizicí Montpellieru. Ten o beninského záložníka, který byl po odchodu z WBA volným hráčem, dlouho usiloval, nakonec se obě strany dohodly na dvouleté spolupráci...

Montpellier HSC - FC Metz 0:1

Překvapivě silný start nováčka z Mét pokračuje! Svěřenci Philippe Hinschbergera už se letos stihli postarat o řadu překvapení a dnešek nebyl výjimkou - těsná výhra 1:0 na půdě favorizovaného Montpellieru znamená posun na průběžnou šestou příčku, zatímco Montpellier je patnáctý.

Preview: Montpellier HSC - FC Metz

Montpellier i Mety sehráli v uplynulém vloženém kole možná svůj nejhorší zápas sezóny, takže odčinit své výkony je pro ně jednoznačnou prioritou. Rozdíl mezi oběma týmy je sice čtyřbodový, na druhou stranu v tabulce je dělí jen čtyři příčky. Celkově by to mohla být vyrovnaná podívaná dvou celků ze středu pole.

Olympique Lyon - Montpellier HSC 5:1

Olympique Lyon si nedělal problémy a i bez Alexandre Lacazetta smetl Montpellier 5:1. Pravda, domácím ledacos usnadnil Morgan Poaty, který se nechal vyloučit už v 8. minutě.

Preview: Olympique Lyon - Montpellier HSC

Ne že by Lyon vyloženě zklamal, ovšem na půdě Marseille v nedělním šlágru ani nijak nezazářil. Ve vloženém kole nyní přivítá o dost přívětivějšího protivníka, kterého z posledních čtyř případů porazil hned třikrát. Les Gones proti Montpellieru zároveň nehodlají opakovat minulou domácí porážku s Bordeaux, nutně potřebují tři body k odpoutání se ze středu tabulky.

Montpellier HSC - OGC Nice 1:1

Montpellierské prokletí úvodu sezony stále trvá - Les Pailladins šli doma proti Nice i popáté do vedení, opět ale výsledek neudrželi a mají na kontě pouze šest bodů. Co hůře, o vyrovnání se postaral jejich vlastní odchovanec Younes Belhanda pouhých pět minut před koncem..

Preview: Montpellier HSC - OGC Nice

S Nice aby se pomalu začalo počítat mezi regulérní elitu francouzské ligy. Ambiciózní klub prozatím v tomto ročníku ztratil jenom dva body a nyní hodlá dobrou ligovou formu po domácím nezdaru v Evropské lize potvrdit také na půdě Montpellieru, jenž nevyhrál od prvního kola. V loňské sezóně Les Aiglons nad tímto soupeřem vyhráli v obou případech.

EA Guingamp - Montpellier HSC 1:1

Guingamp pouze remizoval s Montpellierem a promarnil tak možnost mít stejně bodů, jako vedoucí celek tabulky Monaco. MHSC má nyní bodů na kontě pět.

Preview: EA Guingamp - Montpellier HSC

Takovýhle vstup do sezóny si Guingamp možná nepředstavoval ani v těch nejlepších snech. Spolu s Monakem je totiž na samotném čele tabulky, a to navíc dokázal skolit Marseille nebo remizovat právě na půdě knížecího klubu. Uvidíme proti Montpellieru, jestli reprezentační přestávka nebyla domácím na škodu.

Nice hlásí další velký úlovek do ofenzívy v Younèsi Belhandovi

Svého času velký oblíbenec francouzských davů a šampion Ligue 1 s Montpellierem Younès Belhanda se vrací na místo činu. Sice ne přímo do klubu, kde rozdával radost v letech 2009-2013, ale opět se jedná o mančaft s nenápadně velkými ambicemi. Marockého špílmachra si jen těsně po Mariovi Balotellim do Nice stáhl Lucien Favre...

Montpellier HSC - Stade Rennes 1:1

Montpellier se proti Rennes ujal vedení, ale nakonec remizoval. Oba týmy tedy budou mít na kontě po třech odehraných kolech čtyři body.

Preview: Montpellier HSC - Stade Rennes

Jak Rennes, tak MHSC v nové sezoně jednou prohrály a jednou vyhrály, takže mají na kontě stejný počet bodů. To se ale může záhy změnit.

AS Saint-Étienne - Montpellier HSC 3:1

ASSE o gól prohrávalo, ale nakonec skóre otočilo a bere první ligové body. MHSC na dobrý výkon proti Angers nenavázalo.

Preview: AS Saint-Étienne - Montpellier HSC

ASSE v nejlepším utkání prvního kola nové sezony Ligue 1 těsně nestačilo na Girondins Bordeaux. Na Montpellier si ale obhájce šesté příčky věří.