Zahrát si za Bohemians? Klokani zakládají C-tým, bude v deváté lize a jen pro fanoušky

21.05., 17:56
Aktuality
Fanoušci Bohemians (© Bohemians Praha 1905)

Bohemians se těší v Chance Lize klidnému středu tabulky, B-tým Klokanů se drží ve třetí nejvyšší soutěži... A nově bude tradiční pražský celek mít mužstvo i v deváté lize. Klub na sociálních sítích oznámil, že se do nejnižší ligy chystá přihlásit "céčko", složené výhradně z fanoušků.

Bohemians se chystají přihlásit C-tým nikoliv kvůli sportovním účelům klubu, nýbrž pro fanoušky. V rámci zajímavého projektu se mohou příznivci Klokanů sami přihlásit o místo v kádru.

"Cílem tohoto unikátního projektu nebude postup co nejvýše, ale možnost nabídnout fanouškům Bohemians radost z fotbalu a hrdost nosit klokana na hrudi," zaznělo na sociálních sítích klubu 19. května. Více informací o projektu plánují Pražané zveřejnit v nejbližších dnech.

Pro zainteresované fanoušky klub vytvořil e-mailovou adresu c-tym@bohemians1905.cz. Podobný projekt funguje například v Německu, kde nastupují příznivci v barvách Hamburku.

Již v prvních 24 hodinách se měly ozvat desítky fanoušků, z hlediska zájmu lidí by tedy neměl být problém dotáhnout vytvoření "céčka" Klokanů do úspěšného konce.

Autor: Šimon Votava

Komentáře (33)

Přidat komentář
Pablos

a taky Tonda Panenka

Reagovat
smetos

fruko šulc

Reagovat
Witcher

Za kolik?

Reagovat
Igner Farnsworth

Vosum stovek plus dokopna, ta bejva drazsi

Reagovat
fantomas10

Pujde na to sazet?

Reagovat
Pablos

Reagovat
nezbedná klobáska

Reagovat
Pepesma

máš v plánu nastoupit?

Reagovat
$dolar$

Reagovat
Hawkus

Reagovat
ratusek

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Selänne

Reagovat
hory_udoli_reky

Reagovat
Čenda

Reagovat
Firkraag

Se domluvíme

Reagovat
nezbedná klobáska

Jen aby si pak nemusel do Polska..

Reagovat
Ctenar

Reagovat
ratusek

Reagovat
fantomas10

Reagovat
Firkraag

Reagovat
kilobyte

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
HalaMadrid_Flx

Reagovat
Mikyruv Knir

To je pekna akce Skoda, ze si to nemuzou dovolit vsechny prvoligove kluby z Prahy, takova Dukla by dala dohromady z fanousku maximalne obrannou ctyrku s golmanem.

Reagovat
ryzskej

Jen ať je přihlásí. Po 30 kolech by měli skóre 0:90 skrz kontumace.

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
nezbedná klobáska

Mohl by to zavést i Tvrdík jako odměnu pro příznivce z TS ❤

Reagovat
Witcher

Tam budou hrát Karviné ci

Reagovat
Čenda

treba to dopadne tragicky, ale ser to pes, tohle je moc hezky a libi se mi to.

Reagovat
Luka3enko

Prdel by byla kdyby dohnali béčko

Reagovat
inferno08

Náhodou docela super

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele