Vlahovič opustí Juventus jako volný hráč. Kam povedou další kroky srbského kanonýra?

Dušan Vlahović (26) je na odchodu z Juventusu. Podle italského novináře Nicola Schiry se vedení turínského klubu se srbským reprezentantem nedohodlo na prodloužení končící smlouvy, útočník si tak může hledat nové angažmá jako volný hráč.
Ve středu proběhlo další jednání mezi Vlahovičem a vedením Juventusu, které mělo definitivně vyřešit budoucnost srbského kanonýra. Schůzka však kýženou dohodu nepřinesla, proto po čtyřech a půl letech dojde na ukončení vzájemné spolupráce.
Rodák z Bělehradu za sebou nemá vydařenou sezonu. Kvůli vážnému svalovému zranění z konce listopadu chyběl více než čtyři měsíce, přesto ve 23 soutěžních zápasech desetkrát skóroval.
Dusan #Vlahovic has turned down #Juventus’ bid to extend the contract. So the striker will leave #Juve as a free agent. #transfers https://t.co/45Ky3qWA8D
— Nicolò Schira (@NicoSchira) June 3, 2026
Vlahovič do Juventusu přišel na začátku roku 2022 z Fiorentiny za více než 85 milionů eur, vysoká očekávání ale nikdy zcela nenaplnil. Během působení v Turíně nastoupil do 168 utkání ve všech soutěžích s bilancí 68 vstřelených gólů a 16 asistencí.
Srbského reprezentanta má podle deníku Gazzetta dello Sport na radaru několik evropských klubů. Vlahovič je spojován se zájmem Bayernu Mnichov, Chelsea, Newcastlu United či Barcelony. Situaci monitoruje také Neapol, kterou má převzít Massimiliano Allegri, pod nímž útočník nastupoval v Juventusu.
Komentáře (71)
Přidat komentářto by bylo
naštěstí je to kromě toho, že to je totální průměrák, taky nenažranej nevděčnej kokot z balkánu, protože ty idioti by ho jinak za těch 8m snad prodloužili...
Na vaše šťastie sú tu ešte Saudi pre takéto prípady
To je vul
nevadí, Arek dneska v rozhovoru říkal, že je připraven vrátit se k tréninku
https://www.gianlucadimarzio.com/news-calcio/juventus-milik-rivela-mi-e-capitato-spesso-di-interrompere-l-allenamento-e-andare-a-piangere-493044
"Oggi sono sorridente, riposato e pronto a giocare".
Bizarek krapet
tady už člověk neví, co je větší bizár...ale možná to, že je Milik náš nejlepší útočník
Co teď ? Kolo Muani ?
jo, Kolo měl top sezonu 1+1 v 30 zápasech...nemluvě o tom, že taky bere 8m+
myslím, že budeme ještě rádi za Davida...
Kola v Tottasu nepočítám.. vycházím z toho jak moc chce k nám uz dva roky.. v tom případě nemůže ten plat myslet vážně
Ten týpek bol v sezóne s prehľadom najhorší hráč Spurs. Tam nebolo nič.
Turecko
To uz je 4 a pol roka co nam ho Juve vyfukli?
To bol top prospekt do utoku a pamatam ze bol oznacovany ako treti najlepsi mlady talent po Mbappem a Haalandovi. Zda sa ze tie ocakavania velmi nenaplnil. Mohol by Juventus zobrat Jesusa aby sa uzavrel kruh.
Dakuj bohu za ten deň kedy vám ho vyfukli
70 milion down the drain
to víc...
tak down the throat
155m s platem cca
Tak snad se ho konečně dočkáte.
Koho media hypuji se nikdy neda brat vazne, u Vlahovice jsme se tu uz v te sezone ve Viole bavilo o jasnem flopu pri prestupu jinam. Ze na ten umely hype naleti i profici, co vedou milionove kluby, to je jen obrazem manazerskych pozic celkove.
Super chalan, vždy som si ho prial do United, škoda že to nevyšlo, tak možno aspoň Chelsea
"Novináři" s ním teda občas vysírají, ale tady jsem docela klidnej, protože jeho gáži nezaplatíme.
Daleko víc nervoznější jsem z toho Cambiasa, kterého k nám včera začali cpát.
Jo, do toho hvezdnyho kádru za miliardu by zapadl krásně. Taková hvězda.
Nic moc nepředvedl,kromě Saudů by po něm měl jít Liverpool a Bayern jinde si ho moc nepředstavuji...možná Atletico,ale na to nemá nasazení
jinak Juve by měl jit po Levandovském je sice o skoro 12 let starší,ale podle mě by s prstem v nose atakoval hranici 30g
Tak pokud chce Lewandowski pokračovat, tak asi buď Itálie nebo východ.
Neblázni, 30 branek už nedá, ale 20 by mohl. Itálie důchodcům svědčí, ale pořád se bavíme o tom, že mu táhne na 38 a nikdo z Itálie nehraje jako Barca.
Jakože Liverpool k Ekitikemu a Isakovi koupí další devítku?
Průběžně se budou střídat na marodce.
Hugo pokud vůbec bez limitů nastoupi do roka bude to zázrak a Isak nepřesvědčil a rýsuje se z něho věčný marod
Bayern? Proč proboha?
tak krom Harryho tam na příští sezonu nemají nikoho na hrot,loni usilovali o Woltemadeho problém je jen plat
Jo, Bayern určitě...
Slepice
Jeho největší problém je, že si myslí že je hvězda s chce být tak placen. Pokud by vzal polovinu platu kolik požaduje, spolkl ego a makal, tak bych ho jako back up do LFC bral, jako hráče na kterém bych to stavěl ne, ale první střídající útočník klidně, ale musel by nejdříve ubrat jak v platu, tak v egu.
A to ještě Iaquinta v posledním roce kariéry, když měl dva góly z dorazky.
To dava smysl. Skvele by zapadl do aktivniho stylu hry LFC. At to nemusi tahnout sam, pribral bych mu jeste super partaka na kridlo. Shodou okolnosti dalsi superstar, co bude kupodivu k mani, Rafael Leão. V utoku to bude vyrit jako kolem nedelniho obeda u Rimmeru
Dobra hlaska
Rashford za 11 mega liber do Barci, jim to fakt vyšlo, Laporta United naprosto sedřel z kůže
14g+14a za 11 mega liber, to ho mohl Liverpool koupit taky, to je přestup léta v poměru cena/výkon
Sázím na Atletico, což by se mi líbilo asi nejvíc. Takhle bych ho měl na očích naprosto minimálně.
já tipuju Neapol
Fenerbahce
Ty prachy co má teď už mu nikdo nedá, ale i tak by musel jít minimálně na polovinu ne?
Tam bere přes 200k/w snad jen KdB.
Přehlídl jsem, že si jde jako volný hráč pro podpisový bonus
Hrozný žebrák
Neapol mu ho může dát, včetně platu 8m
Maj lepšího, Hojlunda.
náhrada za Lukakua, Allegri ho bude chtít
Náhrada za Lukaka je a byl od začátku Hojlund, vrátí se jim Lucca, koupili Giovaneho. Potřebují udělat místo, Rasmus teď bude stát 17,5m ročně, Vlaho by vyšel na 15m. Snad tvůj tip vyjde.
Cef píše, že Hojlund bude stát dokonce 27m příští rok, protože má smlouvu jen na čtyři roky a ještě chtějí odepsat větší část amortizace.
Dobrej provar. Věřil jsem mu, tehdy
To není zas tak tragická bilance 168/68, čekal jsem to horší
Za 80+70 bych teda čekal víc, toto jsou čísla od 30m útočníka.
Ono se tam nepíše kolik toho spálil a zmastil. Takhle to vyzní trochu pozitivně.
Juventus director Chiellini: “I’m sad, I wanted Dusan to stay as he cares about out club… but wants higher salary”.
“At current salary conditions, he will NOT stay in Italy”.
420 táců týdně mu nestačí? A nebo teda nabízeli prodloužení smlouvy s menším platem a to se Dušánkovi nelíbilo?
420 táců týdně
To by snad patřil mezi deset nejlépe vydělávajících fotbalistů v Evropě.
Cisto z financnych dovodov skoda. Teraz sa budu musiet dat peniaze nielen na plat, ale aj na nakup.
Mne Dusan nevadil, goly daval. Ano, zavse bol neviditelny, v osobnych subojoch jak 50kilova teenka, ale mal aj nieco navyse, co parkrat za angazma ukazal. Takeho uz v kadri nemame.
Neva, dik Dusi a nech sa dari!
Prej kanonýra.
Mazec..taky jsem byl z tech, co mu věřili, několik let zpatky jeden z nejžádanějších útočníků Evropy
A jako ty čísla, co tu lítají, to je jako reálný?
420 plat a celkový náklady 155 míčů? To je kurva masakr.
Čvančara, Chorý
o jednoho babráka méně,vyhodil bych je všechny i s trenérem.Hlavně at odejde Locatelli,největší brzda a nejhorší středák v lize.
Prý řekl: Proč bych měl brát stejný plat jako David?
Na to něco je.
Len aby sme náhodou aj my s Palestrom takto nedopadli. Veľké peniaze a výsledok skoro žiaden. Pričom Atalanta zvyšuje cenu skoro každý druhý deň. Najprv to bolo 50 mil. eur, potom 55 mil. eur, aktuálne až 60 mil. eur
60 je úlet, ale i dřív bylo normální, že v rámci Itálie ty přestupy největších talentů doprovázely obří sumy.
On bude dominovat.
Za 1+3 to je přeháňka jak svina. Navíc ho za víc nikdy neprodáme.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele