Vašulín natrvalo opouští Plzeň. Útočník bude střílet góly za ligového nováčka Zbrojovku

03.06., 09:26
Aktuality
Daniel Vašulín přestoupil do Zbrojovky Brno. (© FC Zbrojovka Brno)

První a hned velmi výraznou letní posilu hlásí Zbrojovka. Ofenzivu brněnského klubu povede v premiérovém ročníku při návratu mezi českou elitu útočník Daniel Vašulín (27), jenž naposledy působil v Plzni. Zkušený forvard, jenž si v minulé sezoně vyzkoušel i evropské poháry, podepsal s nováčkem Chance Ligy víceletou smlouvu.

"Od prvního jednání jsem cítil obrovský zájem a důvěru ze strany Zbrojovky. Rozhodující pro mě byl kontakt s lidmi z vedení klubu a s trenérem. Líbí se mi vize, kterou mi představili a cítím, že o mě měli velký zájem. Pokusím se jim důvěru splatit co nejlepšími výkony," uvedl Vašulín pro klubový web.

"Daniel je v ideálním fotbalovém věku. Dlouhodobě potvrzuje, že nejvyšší soutěž dobře zná a umí v ní střílet góly. Typologicky přesně odpovídá profilu fotbalisty, kterého jsme hledali. Zároveň má zkušenosti z evropských pohárů, takže věříme, že bude pro tým velkým přínosem," dodal na adresu první posily Zbrojovky její sportovní ředitel Martin Jiránek.

Vašulín strávil první polovinu posledního ročníku v Olomouci, v jejímž dresu naskočil od pěti zápasů Konferenční ligy, načež se vrátil zpět do Plzně. Na západě Čech se však prosadit nedokázal, když odehrál bez vstřelené branky jen pět ligových duelů.

Nyní se pokusí prorazit v dresu ligového nováčka. Zbrojovka suverénně ovládla tabulku Chance Národní Ligy a s předstihem si zajistila přímý postup mezi českou elitu. Nejvyšší českou soutěž si tradiční brněnský celek zahraje znovu po třech letech.

Autor: Livesport.cz

Komentáře (49)

Přidat komentář
Hlahart

Reagovat
Bex5

at se dari

Reagovat
Tomáš Pešír

Vašulín more like Šašulín ... muhehehehehehehe

Reagovat
Boris Ščerbina

spíš jen Šulin

Reagovat
Hany45

klasickej žalud

Reagovat
Ronaldo.com

Reagovat
Kepy_FCB

Reagovat
ratusek

Reagovat
Dontlookatme

Reagovat
misinho7

lets go

Reagovat
Greny

Čekal jsem že to začneme oznamovat zlehka třeba tím Zmrhalem a Ševčíkem

Reagovat
Blasphemer

Pod Svědíkem bude dobrý.

Reagovat
frankiefcb

Reagovat
Mrcix

Taky si mysllm.

Reagovat
Greny

taky si myslím, že je to přesně typ útočníka jaký má Svedik rád.

Rozhodně lepší než když se v zimě spekulovalo že by přišel Jurecka

Reagovat
ratusek

a co ten Cicilia? zbavíte se ho?

Reagovat
soukup

naštěstí ano, vyhozený peníze ten borec

Reagovat
ratusek

Tak Svědík asi nějaké kladivo potřeboval a zná ho z dřívější spolupráce, ale dopadlo to přesně dle očekávání

Reagovat
Hlahart

zas bych nepřeháněl

Reagovat
Moshe Dajan

Cicilia je král

Reagovat
Lukáš_6

Hlavne v hernách a bordelech

Reagovat
Sosi

Na Plzeň nikdy neměl

Reagovat
Marv

Je to hráč pro týmy někde od 5. do 10. místa, kam by Brno pravděpodobně i mohlo patřit. Pro něj ideální úroveň

Reagovat
smazaný uživatel

Tak přišel typově jako náhrada za Chorého. Potenciál tam asi byl, ale v Plzni ho nevyužil no.

Reagovat
Sosi

spis takovy Poznar... ono kdyby hral 2 sezony v kuse, tak se asi vypracuje, ale Plzen nema cas ho 2 sezony rozehravat...

Reagovat
meno

Reagovat
$dolar$

Nemohl prijit jako nahrada za Choreho, kdyz Choryho nejvetsi sila je zadovy postaveni a hra hlavou a Vasulin hlavou neumi hrat vubec a v zadovym je to na jeho velikost taky strasna bida.

Reagovat
Blasphemer

V tomhle byl bohužel naprosto tragickej, přestože podle jeho tělesné dispozice by čekal člověk opak. Bohužel to nedokázal ani vykompenzovat ničím jiným, v zakončení to žádný zabiják nebyl a pohybově taky špatný.

Reagovat
Mass

Pak už toho moc nezjbejvá kromě nějaký pracovistosti, což bych čekal i od úplných průměráků.

Reagovat
$dolar$

Reagovat
mupi23

Nikdy nebyl Ice T, nikdy nebyl Pimp C, nikdy nebyl Chuck D

Reagovat
Trener_co_trenuje

Na začátek - rozjezd Zbrojovky v pořádku.

Reagovat
Sigma Olomouc

tam mu to sedne

Reagovat
Pablos

Horší Řezníček

Reagovat
soukup

Když dá 15 gólů, bude mi to stačit, nemusí hned 19 jako Řezníček

Reagovat
ratusek

Reagovat
Bex5

Reagovat
ladyboy arsenal

pro Zbrojovku asi dobrej

Reagovat
Houfi

Cena?

Reagovat
Pepe1911

Vyčištění plzeňské kanalizace koncentrovaným starobrnem

Reagovat
Mass

Reagovat
Mass
Reagovat
Pepe1911

Ten Svědík je chytrej jak zm... liška.

Reagovat
Infeld Prácheňský

Spadnul mi kámen ze srdce.

Reagovat
Trener_co_trenuje

To nevim proc. Zatim se v tom dost placate. Trener Hysky doposud to muzstvo nesladil. Visinsky, Ladra, Vydra, Princ Adu, Cerv, Doski.... jsou davno na svym stropu nebo za zenitem. System hry co meli treneri Bilek a Koubek byl pro typologii hracu vhodnej, ale to co hraje Hysky, tak na to je potreba muzstvo jako ma Slavie neboli 5 Šulců.....hodne stesti.

Reagovat
Infeld Prácheňský

děkuju za názor a komentář, kterej absolutně nesouvisí s tim, jestli je Vašulín dobrej hráč pro Plzeň.

Reagovat
Trener_co_trenuje

U jineho trenera by byl, protoze by pod nim nehral Vydra. Efektivita Vasulina je dana hernim stylem a ten je dnes uplne jinej nez byl za Bilka potazmo Koubka. Nikdy nedovolili tolik nevynucenych ztrat mice. Vasulin potrebuje aby nekdo podrzel balon coz je dnes v Plzni ten nejvetsi problem.

Reagovat
Infeld Prácheňský

čili to neni dobrej hráč pro Plzeň

Reagovat
Trener_co_trenuje

Pod timhle trenerem ne.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele