Vašulín natrvalo opouští Plzeň. Útočník bude střílet góly za ligového nováčka Zbrojovku

První a hned velmi výraznou letní posilu hlásí Zbrojovka. Ofenzivu brněnského klubu povede v premiérovém ročníku při návratu mezi českou elitu útočník Daniel Vašulín (27), jenž naposledy působil v Plzni. Zkušený forvard, jenž si v minulé sezoně vyzkoušel i evropské poháry, podepsal s nováčkem Chance Ligy víceletou smlouvu.
"Od prvního jednání jsem cítil obrovský zájem a důvěru ze strany Zbrojovky. Rozhodující pro mě byl kontakt s lidmi z vedení klubu a s trenérem. Líbí se mi vize, kterou mi představili a cítím, že o mě měli velký zájem. Pokusím se jim důvěru splatit co nejlepšími výkony," uvedl Vašulín pro klubový web.
"Daniel je v ideálním fotbalovém věku. Dlouhodobě potvrzuje, že nejvyšší soutěž dobře zná a umí v ní střílet góly. Typologicky přesně odpovídá profilu fotbalisty, kterého jsme hledali. Zároveň má zkušenosti z evropských pohárů, takže věříme, že bude pro tým velkým přínosem," dodal na adresu první posily Zbrojovky její sportovní ředitel Martin Jiránek.
První posila odhalena ????????
— FC Zbrojovka Brno (@FCZbrojovkaBrno) June 3, 2026
???? https://t.co/TpYlbSMgmN pic.twitter.com/bgXzLtFsFb
Vašulín strávil první polovinu posledního ročníku v Olomouci, v jejímž dresu naskočil od pěti zápasů Konferenční ligy, načež se vrátil zpět do Plzně. Na západě Čech se však prosadit nedokázal, když odehrál bez vstřelené branky jen pět ligových duelů.
Nyní se pokusí prorazit v dresu ligového nováčka. Zbrojovka suverénně ovládla tabulku Chance Národní Ligy a s předstihem si zajistila přímý postup mezi českou elitu. Nejvyšší českou soutěž si tradiční brněnský celek zahraje znovu po třech letech.
Komentáře (49)
Přidat komentářat se dari
Vašulín more like Šašulín ... muhehehehehehehe
spíš jen Šulin
klasickej žalud
Čekal jsem že to začneme oznamovat zlehka třeba tím Zmrhalem a Ševčíkem
Pod Svědíkem bude dobrý.
Taky si mysllm.
Rozhodně lepší než když se v zimě spekulovalo že by přišel Jurecka
a co ten Cicilia? zbavíte se ho?
naštěstí ano, vyhozený peníze ten borec
Tak Svědík asi nějaké kladivo potřeboval a zná ho z dřívější spolupráce, ale dopadlo to přesně dle očekávání
zas bych nepřeháněl
Cicilia je král
Hlavne v hernách a bordelech
Na Plzeň nikdy neměl
Je to hráč pro týmy někde od 5. do 10. místa, kam by Brno pravděpodobně i mohlo patřit. Pro něj ideální úroveň
Tak přišel typově jako náhrada za Chorého. Potenciál tam asi byl, ale v Plzni ho nevyužil no.
spis takovy Poznar... ono kdyby hral 2 sezony v kuse, tak se asi vypracuje, ale Plzen nema cas ho 2 sezony rozehravat...
Nemohl prijit jako nahrada za Choreho, kdyz Choryho nejvetsi sila je zadovy postaveni a hra hlavou a Vasulin hlavou neumi hrat vubec a v zadovym je to na jeho velikost taky strasna bida.
Pak už toho moc nezjbejvá kromě nějaký pracovistosti, což bych čekal i od úplných průměráků.
Nikdy nebyl Ice T, nikdy nebyl Pimp C, nikdy nebyl Chuck D
Na začátek - rozjezd Zbrojovky v pořádku.
Horší Řezníček
Když dá 15 gólů, bude mi to stačit, nemusí hned 19 jako Řezníček
pro Zbrojovku asi dobrej
Cena?
Vyčištění plzeňské kanalizace koncentrovaným starobrnem
https://ibb.co/7dk135LG
Ten Svědík je chytrej jak zm... liška.
Spadnul mi kámen ze srdce.
To nevim proc. Zatim se v tom dost placate. Trener Hysky doposud to muzstvo nesladil. Visinsky, Ladra, Vydra, Princ Adu, Cerv, Doski.... jsou davno na svym stropu nebo za zenitem. System hry co meli treneri Bilek a Koubek byl pro typologii hracu vhodnej, ale to co hraje Hysky, tak na to je potreba muzstvo jako ma Slavie neboli 5 Šulců.....hodne stesti.
děkuju za názor a komentář, kterej absolutně nesouvisí s tim, jestli je Vašulín dobrej hráč pro Plzeň.
U jineho trenera by byl, protoze by pod nim nehral Vydra. Efektivita Vasulina je dana hernim stylem a ten je dnes uplne jinej nez byl za Bilka potazmo Koubka. Nikdy nedovolili tolik nevynucenych ztrat mice. Vasulin potrebuje aby nekdo podrzel balon coz je dnes v Plzni ten nejvetsi problem.
čili to neni dobrej hráč pro Plzeň
Pod timhle trenerem ne.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele