Své paní nesmím říct, že jsem dostal červenou, vtipkoval Rada po záchraně Dukly

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Související články
Zobrazit jen nejnovější
Zobrazit všechny

Loučící se trenér Rada: Tři zápasy stop a pokuta 20 tisíc korun
05.06.2025, 17:32

Hradec Králové získal další posilu, z pražské Dukly přivedl univerzála Ludvíčka
04.06.2025, 16:57

Dukla angažovala Haška, v klubu se stal sportovním ředitelem. Ve funkci nahradil Staňka
03.06.2025, 22:48

Dukla bude příští sezonu v Chance Lize bez Rady. Zkušený trenér po třech letech končí
02.06.2025, 10:06

Dukla uspěla v penaltovém rozstřelu a proti Vyškovu si zajistila setrvání v Chance Lize
01.06.2025, 17:54

Paukner při koupě Dukly značně prodělal. Investory podle něj odradily Berbrovy praktiky
29.05.2025, 23:37

Rada si stěžoval na VAR: Jestli o gólu rozhoduje třináct centimetrů, jsme někde jinde
28.05.2025, 21:50
Komentáře (67)
Přidat komentářNa samote u lesa
Kámo, tak jestli tenhle mamrd skončí u nás, tak už tam nebudu chodit ani na tu klobásu.
mluví se o tom?
Asi nic moc ofiko, takže je to takový "trust me bro". Dělám v médiích a kluci ze Sportu říkali, že tohle info zaslechli.
Pokud to říkali kluci ze Sportu, tak bych byl klidný.
Největší kokot v českém fotbale
Zároveň srdcař a férový chlap, kokote.
Férový v čem?
Řekl někdy něco, proti názorům, za kterými si dle mého pohledu vždy stál? Chápu, že to není žádný sluníčkář, a ve svých činech a názorech nikdy neoplýval volnomyšlenkářstvím ( ač někdy je k užitku a někdy zas ke škodě)... působil vždy na přímo, jak to šlo či nešlo
Že si stojí za svýma dementníma názorama, to z něj nedělá férového chlapa
Chlubí se tím, že na spoluhráče v noci otevřel okno a stáhnul mu deku ze zad, protože věděl, že trpí na záda.
Tohle je nefér zmrdovina jenom udělat a on se tím ještě chlubí a nepřijde mu to ani blbý.
Proč to dělal?
Konkurence na postu, nebo to udělal půlce týmu a vsadil si proti nim?
Konkurence. https://x.com/OndrejNovacek/status/1494660949801844743
Ty brdo, on to bude asi opravdu dobrej idiot
Samozřejmě že řekl, říká ro pořád. Včera měl opět plnou hubu boje proti neslušnému chování. Zrovna on. A sebereflexe samozřejmě nulová.
K tomu furt kecy o staré škole jakože já jsem tvrdý chlap, kterého nic nezlomí. Přitom furt brečí kvůli nedostatku respektu a jak mu strašně ublížili tím trestem.
Takže ano, je to pokrytec. A buran a sráč.
bej tvrdohlavej na truc, úzkostlivě odmítat jakejkoliv jinej pohled a vždy bejt ukřivděnej, když si někdo dovolí říct něco jinýho, přestože to je fakt
....prosím pojmy jako "sluníčkář" a "volnomyšlenkářství" k tomu nepřidávat...
Tak například si stal za tím, že nadávat někomu do cikánů je v pohodě a normální.
Kdyz ale někdo vcera nadával jemu, tak se mohl posrat
Nebo si stěžoval, že novináři hodnotil jeho práci trenéra, a sám práci novinářů hodnotil neustále
Přesně proto, že skrze svoji subjektivní optiku mnoho lidí vidí Radu jako dobrýho chlapa (zatimco zbytek, včetně mě, vidí jenom omezenýho burana), tak pak ve volbách slaví úspěchy třeba férovej Andrej a podobní.
Je prostě nemožný jako společnost se na něčem shodnout, když jsou naše perspektivy tak jiný.
Cholerický uřvaný buran nic víc
Srdcař ano, trenér dobrej, ale férový vůbec... naopak přes svý ego neschopnej připustit si jinej názor, tvrdohlavý odmítání všeho novýho, věčně ukřivděnej (proč jsou všichni proti mě, když já to dělám nejlíp?) a svý buranství schovávat za "já jsem stará škola"
Ty ho neznáš osobně. Ty nevíš jaký je člověk. Ty ho znáš v mediální a fotbalové bublině. Tak poprosím oddělovat dvě různé věci. Ten chlap je férový. Je spoustu lidí co neuznají svoji chybu, nedá se s nemi dohadat, ale v životě by ti kudlu do zad nebodli. Petr žije fotbalem, hodně ho prožívá, je emotivní. Ale rozhodně není zákeřný, ani zlý. Některé jeho slova byly kontroverzní nebo třeba nepochopené, či zvláštní, mnohdy neměl pravdu. Ale je to člověk co má koule a neboji se říct to co si myslí na plnou hubu. Není to ta vychovaná lůza co nemá kritické myšlení a nechá se kýmkoliv zmanipulovat nebo zastrašit. Je to na delší povídání, nicméně je to skvělý chlap.
souhlasím, že ho neznám, nikde jsem neřekl, že je zákeřný a zlý... jen, že je věčně ublížený a neumí to uznat... taky jsem neřekl, že je vychovaná lůza, co nemá kritický mylšení, proboha
...jen bych nedával rovnítko mezi "drží si svůj názor, byť se mýlí = je férový, nenechá se zastrašit"
“ Ale je to člověk co má koule a neboji se říct to co si myslí na plnou hubu”
Říká se tomu chovat se jako hovado, pokud takhle vyřváváš na veřejnosti
Jistě. Za to ty budeš volit to co ti kdo slibi, a budeš říkat jen to co je přípustné
Měj úctu ke stáří!
proč si na sebe tak ostrej?
Dneškem skončil trenérskej komunismus
On ho ještě někdo angažuje. Tipoval bych Artis nebo Dynamo.
drž hubu
Diskuze pod články s tímhle komančem bude chybět
PAN trenér!
Frajer, doufám že dostane ještě nějaký slušný angažmá, třeba Žižkov.
Určitě se najdou fanoušci Viktorky, co Radu nechtějí, ale já bych ho bral. Moc lepších trenérů k mání podle mě nebude.
uz by se mohl naucit ovládat se v 66 letech
Někdy je lepší autenticita, než předpoklad "ovládání".
jj, takovych autentickych jsou plny veznice
A v Paříži plné ulice.
Radu rovnat na úroveň temné strany Paříže či věznic, to chce velkou dávku fantazie.
Mají stejné uvažování. Prostě jsou zvyklý se tak chovat, tak se tak chovají a je jim jedno, že to není dobré chování.
To je jako říct, mám sice hodnýho milýho šéfa, ale protekčnímu mladýmu dává 80 táců a tomu s 30 let praxe 25 táců. To víš, ale je hodnej a slušně mluví na kameru. Je to jak v Alence, ta mrcha co řvala a byla zlá jen ukazovala na ulhanou bílou krávu, kterou všichni zbožňovali.
Co?
Navíc člověk, který toho nemá moc za sebou. Proti tomu budu já pořád bojovat.
S timhle bez uz do hajzlu, porad chtit nejaky respekt automaticky od mladsich. Respekt si treba ziskat, stari neznamena automaticky nic
Tak on konkrétně Josla dobře zná, vždyť ho trénoval v Jihlavě. Tím spíš mi to od Josla přijde blbější, že mu takhle nadává.
Nebo právě proto mu nadával, že ho zná a ví co je zač. A podívej se, zafungovalo to. Rada se nechal vyprovokovat a vyloučit.
Že by se Josl takhle obětoval pro tým?
Jako nebudu na tom lépe, ale když si vezmu co dělá a jak vypadá T. Cruise o čtyři roky mladší, tak bych Radovi tipoval tak 70
Nemůžeš porovnávat s T. Cruisem, to pak z toho vyjde blbě každej
Dělá to, že chodí na plastiky. Už teď vypadá směšně, "těším" se na něj za 10 let, to bude neskutečná karikatura.
Tak to ja radsi v tom veku vypadat jak Rada, nez jako Cruise..
rada je magor, kterej patri na lavicku psychiatra. Ale ty jeho kauzicky jsou vtipny ...
Typek se domaha ohleduplnosti, kterou sam nema a cele to obhajuje tim, ze je prece starej.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele