Sparta si pojistila brankáře Surovčíka. Jsem rád, že tady můžu pokračovat, uvedl

Brankář Jakub Surovčík (23) prodloužil smlouvu v pražské Spartě. Slovenský reprezentant podepsal dlouhodobý kontrakt, Letenští o tom informovali na klubovém webu.
Surovčík přestoupil do Sparty v roce 2023 z Jablonce, dlouho ale čekal na větší šanci v A-týmu. Ta přišla na jaře po zranění brankářské jedničky Petera Vindahla. Surovčík ve druhé polovině sezony odchytal 14 ligových utkání, přidal i dva starty v Konferenční lize. Na začátku června se dočkal debutu ve slovenské reprezentaci.
Odchovanec Slavie prodloužil smlouvu necelý týden poté, co Sparta oznámila příchod Krisztiána Hegyie. Maďarský gólman přestoupil z West Hamu.
✍️ PODPIS | Jakub Surovčík spojil svou budoucnost se Spartou ????????
— AC Sparta Praha (@ACSparta_CZ) June 24, 2026
Třiadvacetiletý brankář na Letné podepsal nový dlouholetý kontrakt ????
Ať se ti daří, Suro! pic.twitter.com/UppMP57GN0
"Jsem rád, že ve mě Sparta vložila důvěru a můžu tady pokračovat. Každý zápas si tady velice užívám a věřím, že mě jich ještě hodně čeká. Těším se, co přinese budoucnost," zmínil Surovčík po podpisu.

Komentáře (4)
Přidat komentářJo,my taky. Ale snad dostane šanci, když přišel ten uherskej zázrak
Upřímně jsem za něj rád. Když se zranil Vindhal, tak jsem si říkal že je to v hajzlu po tom co Surovčík předvedl na Artisu a hlavně při finále v Olomouci. Ukázal, že je velmi dobrý gólman a dokonce si myslím, že za jaro neudělal vyloženou chybu. Velmi se zlepšil v rozehrávce a podle mě do našeho systému sedí, jako jeho největší slabiny považuju odhad a rozhodnost kdy vyběhnout a taky trochu problém s centry, ale to se podle mě zkušenostma zlepší. Počítám s ním jako s jedničkou, ale uvidíme a třeba ten Maďar bude ještě lepší.
Maďar přišel vykrýt post dvojky než se dá dohromady Vindahl. V zimě pak jeden z této trojice pravděpodobně kádr opustí
Vindhal skončí, jsem o tom přesvědčen, ale třeba zachytá Surovčík tak, že na něj přijde nesmyslná nabídka. Rosa měl o Vindhalovi pochyby už loni a podle mě už se na to. Shodnou s Priskem a šel by tak jako tak, ale zranil se.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele