taky si říkám, že by jí víc slušela prohra.

Nuda, šeď, nakopávaná. S tímhle chce Sparta hrát o titul? S tímhle chce hrát v Evropě? No, potěš panbůh.

Barcelona taky nepřešla přes obraný blok chelsea kdykoliv potřebovala

Rarášek

Konečně na spartě,hrozně mi to chybělo Co na tom,že jsme nevyhráli.

ani jste neprohráli

Ale nevykládej, Kozele

Škoda chyběl kousek a měli jsem body na Julisce ,ale je pravda,že od 50 minuty jsme až moc zalezly a koledovali si o to,Ale Přeučil docela příslib.

Dukla ubohá, Sparta bezzubá...takže asi zasloužený

7kaka7

Nikdy se nehraje lehko proti soupeři který nevylezá z vlastní poloviny,ale to je prostě fotbal

aspon že maj toho španěla ,ten tam ukáže jak se zakopává míč

jo a jeste něco rozhodčí čekal až spartani vyrovnaj jinak by dukla vyhrála komouši

si naivní a ten zápas si asi neviděl

To je klasika kdyby vedle sparta tak se nastaví minutka takhle bezduvodně 5min ale co hlavne ze ztratili sraltani

goodbay

jasně a co třeba taková Plzeň, tam se to nevidí vid? Když vzpomenu na loňský zápas s Baníkem. Skore 2:3 a nastavila se jen minuta a nikomu to nebylo divný, jen na Spartu se bude pořád blít co?

co to meleš? vždyt ty žoldáci se pořád jen váleli a ten židovskej rozhodčí jim to žral to simulování

tebe měl fotr vychcat do kopřiv....

mám pravdu ty stupidní idiote

to pisu napstymu kkte

Přeučil je geniální fotbalista!

bude

ani náhodou

No docela mě překvapilo že hraje v útoku... v přípravce sem s nim hrál a vždycky byl DM/CM což tušim hrál ještě rok dva zpátky...

v druhy puli se akorat neustale valel a zdrzoval. U Gedeona to clovek pochopi, ale u takhle mladyho hrace je to smutny

nadpis je fajn

Rišan

Samozřejmě, že nastavení 5 minut byla pozornost Spartě, která přeci nemůže hned v 1. kole prohrát. Ovšem zaručit, že prodloužení také využije se nedalo. O to se musela "zasloužit" Dukla, jež v závěru jako nějaký divizní celek jen odkopávala míče, a to většinou na protihráče, vyrovnání si tak doslova vykoledovala.