Pohroma pro Slavii i Nigérii. Defenzivní pilíř Ogbu si zřejmě přetrhl achillovku

06.06., 23:32
Aktuality
Igoh Ogbu (© ANDRZEJ IWANCZUK / NurPhoto via AFP)

Obránce Slavie Praha Igoh Ogbu se vážně zranil při dnešním tréninku s národním týmem Nigérie na přípravný zápas s Portugalskem. Podle informací webu allnigeriasoccer.com má šestadvacetiletý fotbalista zřejmě přetrženou Achillovu šlachu na levé noze. Přesný rozsah zranění potvrdí až další vyšetření.

Za Slavii odehrál Ogbu v uplynulém ročníku v české lize 17 zápasů a k obhajobě mistrovské trofeje přispěl Pražanům jedním gólem. Od konce klubové sezony absolvoval s reprezentací tři zápasy.

Autor: ČTK

Komentáře (67)

Přidat komentář
Svobodník Kouba

Takže N ́guessan jde do Slávie, po tomhle už určitě

Reagovat
Freedo

Za 6 a za rok za 25

Reagovat
arvncrtx

A po téhle zprávě půjde tak za 8 mega + bonusy.

Reagovat
hory_udoli_reky

Jsi si tím jistý?

Sir 27:28: "Pyšný je plný posměchu a urážek, pomsta už na něj číhá jako lev."

Jer 51:11: "Ostřete šípy, uchopte štíty! Hospodin probouzí ducha médských králů, neboť se chystá zničit Babylon. Ano, toto je Hospodinova pomsta, pomsta za jeho chrám!"

Řím 12:19: "Nemstěte se sami, milovaní, ale dejte místo Božímu hněvu - je přece psáno: "Má je pomsta, já zjednám odplatu, praví Hospodin.""

Reagovat
Kocour Klapuška

Ban

Reagovat
hory_udoli_reky

Proč chceš dávat ban?

Reagovat
Transfermarkt_2

BAN

Reagovat
BAN

Žl 37:13: "Hospodin se mu ale směje - vidí, že přichází jeho den!"

Př 5:21: "Hospodin vidí všechny lidské cesty, každý jejich krok pozorně sleduje."

Př 15:11: "Hospodin vidí do hrobu i říše záhuby - do srdce člověka tím spíš!"

Reagovat
kbtk23

Protoze jsi na diskuznim foru o fotbale a tyhle tvoje ubohe sracky tady nemaji co delat a nejsou k tematu ? Nebo jsi fakt takovy debil, ze ti to nedochazi ?

Reagovat
penaltovy_puntik

Reagovat
hory_udoli_reky

Ale já ti píšu dobrou zprávu.

Reagovat
kbtk23

Ne, ty jsi proste trotl co ma IQ 70.

Reagovat
hory_udoli_reky

Co tohle tohle, je to lepší?:

2 Mak 11:13: "Protože však nebyl hloupý, přemýšlel o porážce, kterou utrpěl, a došlo mu, že Hebrejové jsou nepřemožitelní, jelikož jejich spojencem je mocný Bůh."

Reagovat
hory_udoli_reky

Sir 22:14: "Co tíží víc než olovo? Hlupák - co jiného!"

Reagovat
Transfermarkt_2

BAN

Reagovat
hory_udoli_reky

Žl 66:1-2: "Zpívaný žalm pro předního zpěváka. Ať volá radostně k Bohu celý svět, o jeho slavném jménu zpívejte, jeho chválu slavně hlásejte!"

Reagovat
hory_udoli_reky

Jan 3:16: "Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v něj věří, nezahynul, ale měl věčný život."

Reagovat
kbtk23

BAN

Reagovat
hory_udoli_reky

Cos proved, že potřebuješ BAN?

Reagovat
hory_udoli_reky

Tobě to nedochází?

Reagovat
hory_udoli_reky

To je divný, že ti to nedochází, takže chceš poslat víc citátů?

Reagovat
Transfermarkt_2

Reagovat
hory_udoli_reky

Gal 5:3: "Každému, kdo se chce dát obřezat, znovu potvrzuji, že je povinen dodržovat celý Zákon."

Reagovat
Mr.Mike

Reagovat
hory_udoli_reky

Dt 7:23: "Hospodin, tvůj Bůh, ti je vydá, a budou žít v naprosté hrůze, dokud nebudou vyhlazeni."

Reagovat
assat666

Tvl jdi do pr.....A sešívaní kašpárci taky!

Reagovat
hory_udoli_reky

Př 1:26-33: "Vašemu neštěstí já nyní zasměji se i hrůze, jež vás přepadne. Bavit se budu, až jako bouře zachvátí vás hrůza, až jako vichr udeří vaše neštěstí, až soužením a tísní budete sevřeni. Až mě pak volat budou, neozvu se, budou mě shánět, avšak nenajdou. Protože nenáviděli poznání, úctu k Hospodinu si zvolit nechtěli, mými radami se nikdy neřídili, mojí domluvou vždy jen pohrdli, proto ať snědí, co si navařili, vlastními plány ať se nasytí! Omezenci zajdou na vlastní umíněnost, spokojenost tupců je jejich záhuba. Kdo mě však poslouchá, ten pohodlně žije v bezpečí před hrozbou všeho zla.“"

Reagovat
hory_udoli_reky

2 Sam 22:3: "Můj Bůh je má skála, v něm úkryt nalézám, můj štít, roh vítězství, můj hrad, má skrýš, mé vítězství - před násilím mě ochráníš!"

Reagovat
hory_udoli_reky

To by se ti hodilo, co?

Dt 25:2: "Zaslouží-li si viník bičování, soudce jej dá položit a zbičovat pod svým dohledem tolika ranami, kolik si zaslouží."

Reagovat
penaltovy_puntik

Nechceš už jít s těma sračkama do prdele ?

Reagovat
hory_udoli_reky

Sir 3:23: "Nepleť se do toho, co ti nepřísluší, vždyť už jsi přijal víc, než lze pochopit."

Reagovat
Transfermarkt_2

BAN

Reagovat
hory_udoli_reky

Job 34:16-17: "Máš-li tedy rozum, poslouchej, na moje slova pozor dej: Jak by mohl vládnout ten, kdo právo nesnáší? Chceš snad Mocného a Spravedlivého odsoudit?"

Reagovat
Moshe Dajan

Reagovat
Y.Cabaye

Jestli není Kania přizdisráč, tak aspoň Slávku pořádně vyždímá, když se honosil jak do ní nebude prodávat.

Reagovat
naheCZ

Ono se nic technicky nemění. Ogbu byl na odchodu, jestli do nemocnice nebo jiného klubu je v případě kupování nového stopera jedno...

Reagovat
Chittak_LFC

Tak minimalne se meni to, ze Ogbu je aktualne (pokud si urval achilovku) neprodejny a plat mu stale pobezi.

Zaroven se vyjednavaci pozice Slavie ohledne N'guessana zhorsila, byt asi ne nejak zasadne. Porad zdravy, a doposud neprodany Ogbu porad Slavii daval jakousi pojistku, tu ted nemaji.

Reagovat
meno

Jo, ale taky to Vítěz může dosrat, že bude chtít moc. Slavia si stáhne Konečného z Pardubek, Camaru otočí do Plzně a Nguessan, kterej se už viděl jinde než v Liberci začne trucovat a půjde se štěstím za 2 po mizerný sezóně bez pohárů.

Reagovat
veikko

Máte podle mě pravdu oba. Jo, vyjednávací pozice Slavie je horší, ale zároveň toho N'Guessana chtěla zaplatit právě z přestupu Ogbua. To teď padlo a nemyslím si, že by chtěli zůstat u té přestřelené nabídky.

Reagovat
Transfermarkt_2

Blbost, Vítěz je připravený ho do Slavie prodat. Jen se čeká jestli to bude 8mega € nebo 6 mega € + Kolisek a Bůžek

Reagovat
Nuno čomes

Reagovat
Nuno čomes

Že máte love neznamená že ho už nestřelíte za slušnou cenu a ten plat malý taky nebude

Reagovat
trywii & TOTTENHAM

Rip in piss.

Reagovat
Witcher

Hlavně že jim nestačilo 7 stoperů

Reagovat
Wednesdayite

Ty voe, tak tohle mu nepřeju. Au...

Reagovat
waynemarkrooney

Jsem rasista, ale taky mu to nepřeju Z přetrhnuté achillovky jsem měl vždycky strach jak cyp. Ale viděl jsem, že někteří lidi to snášeli v pohodě, ani je to tolik nebolelo.

Reagovat
ACSeRw!n

ja si ji pretrhl skoro presne pred rokem a jeste to dost citim.. ale nemam top doktory no

Reagovat
Csaplárova past

Já všechna zranění tak nějak peběhal, no když jsem měl v únoru bolavou achilovku, oteklou a tvrdou, tak jsem okamžitě přestal. Bylo mi jasné, že by se stal průser. A to jsem měl kurva velký štěstí, protože co jsem teda slyšel případy, tak tohle přichází bez varování a najednou se to stane a úplně se rozpadne

Reagovat
mayday

Je pravda, že je to jak výstřel z pušky?

Reagovat
ACSeRw!n

no jako ten zvuk kdyz to ruplo byl fakt hlasitej, nejdriv sem netusil co se deje vubec

Reagovat
meno

Někdy kulku uslyšíš

Reagovat
10adam

MASH

Reagovat
Puskas

Reagovat
Čenda

Reagovat
icefish

Reagovat
jenage

Spíš jako rána bičem.

Reagovat
Pozor skluz!!!

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Pablos

to byl můj poslední fotbal... levá natažená, pravá natržená ...od té doby na to seru a už jsem fotbalový gaučák, chodit jak lemra měsíc mi stačilo

Reagovat
Gareth Bale 11

U nas na fotbale ji ma kluk prervanou 3x za sebou behem snad 2 let. Jen se to zoperuje, dohoji a znova. Hrozny.

Reagovat
wjillm

Hnus. To zvládnul jak, když se to hojí asi rok?

Reagovat
hory_udoli_reky

Třeba má takový sarkofág, jaký byl ve Stargate.

Reagovat
Error

Kariera neni

Reagovat
ACSeRw!n

repre

Reagovat
Coutinho10

to snad ne

Reagovat
REPLIKATOR

Slavia ho zničila

Reagovat
Mass

Pokud se to vážné zranění potvrdí, tak pro Igoha je to obrovská rána a osobní tragédie. Takové zranění dokáže poničit kariéru kterýmukoliv hráči, zvlášť když doba na jeho přestup už uzrála. Na druhou stranu už fotbal ukázal mockrát, že právě podobné překážky často vracejí zpátky ty největší bojovníky. A Igoh je přesně takovej hráč, zarputilej, pracovitej a nikdy nic nevzdává. Pokud má někdo sílu se vrátit ještě silnější, tak právě on.

Z pohledu Slavie a přestupů se nic nemění. S jeho odchodem se pravděpodobně počítalo.

A možná to bude znít paradoxně, ale z dlouhodobého pohledu by z toho mohla těžit i Slavia. Je mu 26 let, čeká ho zhruba až roční pauza a po návratu bude potřebovat čas, důvěru a prostor dostat se zpět do top formy. Klidně se tak může stát, že místo zahraničního přestupu nakonec stráví své nejlepší roky ještě u nás, jako to bylo v případě Deliho, kterej se taky vždycky zranil, když už měl před přestupem.

Teď mu nezbývá než popřát hodně sil. Takové charakterové hráče chce mít každý tým a věřím, že ho ještě v našem dresu uvidíme ve velké formě.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele