Pohroma pro Slavii i Nigérii. Defenzivní pilíř Ogbu si zřejmě přetrhl achillovku

Obránce Slavie Praha Igoh Ogbu se vážně zranil při dnešním tréninku s národním týmem Nigérie na přípravný zápas s Portugalskem. Podle informací webu allnigeriasoccer.com má šestadvacetiletý fotbalista zřejmě přetrženou Achillovu šlachu na levé noze. Přesný rozsah zranění potvrdí až další vyšetření.
Super Eagles CB Ogbu ruled out of Portugal clash with suspected Achilles tendon injury https://t.co/wZxi1KYzUL
— AllNigeriaSoccer (@Editor_ANS) June 6, 2026
Za Slavii odehrál Ogbu v uplynulém ročníku v české lize 17 zápasů a k obhajobě mistrovské trofeje přispěl Pražanům jedním gólem. Od konce klubové sezony absolvoval s reprezentací tři zápasy.

Komentáře (67)
Přidat komentářTakže N ́guessan jde do Slávie, po tomhle už určitě
Za 6 a za rok za 25
A po téhle zprávě půjde tak za 8 mega + bonusy.
Jsi si tím jistý?
Sir 27:28: "Pyšný je plný posměchu a urážek, pomsta už na něj číhá jako lev."
Jer 51:11: "Ostřete šípy, uchopte štíty! Hospodin probouzí ducha médských králů, neboť se chystá zničit Babylon. Ano, toto je Hospodinova pomsta, pomsta za jeho chrám!"
Řím 12:19: "Nemstěte se sami, milovaní, ale dejte místo Božímu hněvu - je přece psáno: "Má je pomsta, já zjednám odplatu, praví Hospodin.""
Ban
Proč chceš dávat ban?
BAN
Žl 37:13: "Hospodin se mu ale směje - vidí, že přichází jeho den!"
Př 5:21: "Hospodin vidí všechny lidské cesty, každý jejich krok pozorně sleduje."
Př 15:11: "Hospodin vidí do hrobu i říše záhuby - do srdce člověka tím spíš!"
Protoze jsi na diskuznim foru o fotbale a tyhle tvoje ubohe sracky tady nemaji co delat a nejsou k tematu ? Nebo jsi fakt takovy debil, ze ti to nedochazi ?
Ale já ti píšu dobrou zprávu.
Ne, ty jsi proste trotl co ma IQ 70.
Co tohle tohle, je to lepší?:
2 Mak 11:13: "Protože však nebyl hloupý, přemýšlel o porážce, kterou utrpěl, a došlo mu, že Hebrejové jsou nepřemožitelní, jelikož jejich spojencem je mocný Bůh."
Sir 22:14: "Co tíží víc než olovo? Hlupák - co jiného!"
BAN
Žl 66:1-2: "Zpívaný žalm pro předního zpěváka. Ať volá radostně k Bohu celý svět, o jeho slavném jménu zpívejte, jeho chválu slavně hlásejte!"
Jan 3:16: "Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v něj věří, nezahynul, ale měl věčný život."
BAN
Cos proved, že potřebuješ BAN?
Tobě to nedochází?
To je divný, že ti to nedochází, takže chceš poslat víc citátů?
Gal 5:3: "Každému, kdo se chce dát obřezat, znovu potvrzuji, že je povinen dodržovat celý Zákon."
Dt 7:23: "Hospodin, tvůj Bůh, ti je vydá, a budou žít v naprosté hrůze, dokud nebudou vyhlazeni."
Tvl jdi do pr.....A sešívaní kašpárci taky!
Př 1:26-33: "Vašemu neštěstí já nyní zasměji se i hrůze, jež vás přepadne. Bavit se budu, až jako bouře zachvátí vás hrůza, až jako vichr udeří vaše neštěstí, až soužením a tísní budete sevřeni. Až mě pak volat budou, neozvu se, budou mě shánět, avšak nenajdou. Protože nenáviděli poznání, úctu k Hospodinu si zvolit nechtěli, mými radami se nikdy neřídili, mojí domluvou vždy jen pohrdli, proto ať snědí, co si navařili, vlastními plány ať se nasytí! Omezenci zajdou na vlastní umíněnost, spokojenost tupců je jejich záhuba. Kdo mě však poslouchá, ten pohodlně žije v bezpečí před hrozbou všeho zla.“"
2 Sam 22:3: "Můj Bůh je má skála, v něm úkryt nalézám, můj štít, roh vítězství, můj hrad, má skrýš, mé vítězství - před násilím mě ochráníš!"
To by se ti hodilo, co?
Dt 25:2: "Zaslouží-li si viník bičování, soudce jej dá položit a zbičovat pod svým dohledem tolika ranami, kolik si zaslouží."
Nechceš už jít s těma sračkama do prdele ?
Sir 3:23: "Nepleť se do toho, co ti nepřísluší, vždyť už jsi přijal víc, než lze pochopit."
BAN
Job 34:16-17: "Máš-li tedy rozum, poslouchej, na moje slova pozor dej: Jak by mohl vládnout ten, kdo právo nesnáší? Chceš snad Mocného a Spravedlivého odsoudit?"
Jestli není Kania přizdisráč, tak aspoň Slávku pořádně vyždímá, když se honosil jak do ní nebude prodávat.
Ono se nic technicky nemění. Ogbu byl na odchodu, jestli do nemocnice nebo jiného klubu je v případě kupování nového stopera jedno...
Tak minimalne se meni to, ze Ogbu je aktualne (pokud si urval achilovku) neprodejny a plat mu stale pobezi.
Zaroven se vyjednavaci pozice Slavie ohledne N'guessana zhorsila, byt asi ne nejak zasadne. Porad zdravy, a doposud neprodany Ogbu porad Slavii daval jakousi pojistku, tu ted nemaji.
Jo, ale taky to Vítěz může dosrat, že bude chtít moc. Slavia si stáhne Konečného z Pardubek, Camaru otočí do Plzně a Nguessan, kterej se už viděl jinde než v Liberci začne trucovat a půjde se štěstím za 2 po mizerný sezóně bez pohárů.
Blbost, Vítěz je připravený ho do Slavie prodat. Jen se čeká jestli to bude 8mega € nebo 6 mega € + Kolisek a Bůžek
Rip in piss.
Hlavně že jim nestačilo 7 stoperů
Ty voe, tak tohle mu nepřeju. Au...
Jsem rasista, ale taky mu to nepřeju
Z přetrhnuté achillovky jsem měl vždycky strach jak cyp. Ale viděl jsem, že někteří lidi to snášeli v pohodě, ani je to tolik nebolelo.
ja si ji pretrhl skoro presne pred rokem a jeste to dost citim.. ale nemam top doktory no
Já všechna zranění tak nějak peběhal, no když jsem měl v únoru bolavou achilovku, oteklou a tvrdou, tak jsem okamžitě přestal. Bylo mi jasné, že by se stal průser. A to jsem měl kurva velký štěstí, protože co jsem teda slyšel případy, tak tohle přichází bez varování a najednou se to stane a úplně se rozpadne
Je pravda, že je to jak výstřel z pušky?
no jako ten zvuk kdyz to ruplo byl fakt hlasitej, nejdriv sem netusil co se deje vubec
Někdy kulku uslyšíš
MASH
Spíš jako rána bičem.
to byl můj poslední fotbal... levá natažená, pravá natržená ...od té doby na to seru a už jsem fotbalový gaučák, chodit jak lemra měsíc mi stačilo
U nas na fotbale ji ma kluk prervanou 3x za sebou behem snad 2 let. Jen se to zoperuje, dohoji a znova. Hrozny.
Hnus. To zvládnul jak, když se to hojí asi rok?
Třeba má takový sarkofág, jaký byl ve Stargate.
Kariera neni
repre
to snad ne
Slavia ho zničila
Pokud se to vážné zranění potvrdí, tak pro Igoha je to obrovská rána a osobní tragédie. Takové zranění dokáže poničit kariéru kterýmukoliv hráči, zvlášť když doba na jeho přestup už uzrála. Na druhou stranu už fotbal ukázal mockrát, že právě podobné překážky často vracejí zpátky ty největší bojovníky. A Igoh je přesně takovej hráč, zarputilej, pracovitej a nikdy nic nevzdává. Pokud má někdo sílu se vrátit ještě silnější, tak právě on.
Z pohledu Slavie a přestupů se nic nemění. S jeho odchodem se pravděpodobně počítalo.
A možná to bude znít paradoxně, ale z dlouhodobého pohledu by z toho mohla těžit i Slavia. Je mu 26 let, čeká ho zhruba až roční pauza a po návratu bude potřebovat čas, důvěru a prostor dostat se zpět do top formy. Klidně se tak může stát, že místo zahraničního přestupu nakonec stráví své nejlepší roky ještě u nás, jako to bylo v případě Deliho, kterej se taky vždycky zranil, když už měl před přestupem.
Teď mu nezbývá než popřát hodně sil. Takové charakterové hráče chce mít každý tým a věřím, že ho ještě v našem dresu uvidíme ve velké formě.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele