Pérez po úspěchu ve volbách slíbil hvězdnou posilu. Real se vyptával na Álvareze

Real Madrid podle informací německého novináře Patricka Bergera ze Sky Sport začal zjišťovat podmínky možného přestupu Juliána Álvareze (26) z Atlétika Madrid. Argentinský útočník by mohl být vysněnou posilou prezidenta Florentina Péreze, který po obhájení prezidentského mandátu naznačil příchod hvězdy za "nejméně" 150 milionů eur.
Právě Pérez během volební kampaně několikrát mluvil o velké posile, která by měla potvrdit pokračování éry Galácticos. V zákulisí se nejprve spekulovalo o jménech jako Vitinha, Joao Neves nebo Michael Olise, nyní se však pozornost přesunula právě k Álvarezovi.
Případný transfer by měl pro Real i symbolický rozměr. Bílý balet by totiž nejen získal jednu z největších ofenzivních hvězd současnosti, ale zároveň oslabil městského rivala Atlético a definitivně zhatil případné ambice Barcelony na jeho získání. Problémem ovšem zůstává výstupní klauzule, která má dosahovat až astronomických 500 milionů eur.
????⚪️ Is Julian Alvarez (26/????????) the €150m player Florentino Perez wants to bring to Real Madrid?
— Patrick Berger (@berger_pj) June 8, 2026
Real Madrid are understood to have made enquiries about the Argentinian striker and rate him very highly.
Atletico Madrid would be keen to sell Alvarez if an offer of €150m...
Podle Bergera zatím neprobíhají oficiální jednání a celá situace je teprve na začátku. Real Madrid si měl pouze zjišťovat detaily ohledně hráčovy dostupnosti a finančních podmínek. Vedení klubu však má být myšlence příchodu argentinského reprezentanta nakloněno.
Otazníky kolem složení útoku
Zajímavostí je, že Álvarez už se v minulosti v Realu objevil. V roce 2011 absolvoval v akademii Los Blancos krátké testy, tehdy se ale jeho přesun neuskutečnil. Dnes je mistr světa s Argentinou jedním z nejžádanějších útočníků na trhu.
Z čistě sportovního pohledu ovšem není jasné, zda by jeho příchod dával smysl. Trenérský štáb už nyní řeší, jak vedle sebe správně poskládat Viníciuse Júniora a Kyliana Mbappého, přičemž příchod další ofenzivní hvězdy by mohl rovnováhu v útoku ještě více narušit.
???????? CONFIRMED: Real Madrid RATE JULIAN ALVAREZ VERY HIGHLY!
— Madrid Zone (@theMadridZone) June 8, 2026
They have ASKED about him.
Atletico would SELL if an offer of €150M arrives. @SkySportDE pic.twitter.com/fQmMfkcUTz
Ve Španělsku proto sílí spekulace, že by případný příchod Álvareze mohl souviset s možným odchodem některé ze současných hvězd. Nejčastěji se zmiňuje Vinícius, který stále neprodloužil smlouvu s Realem Madrid.
Související články






Komentáře (88)
Přidat komentářDo toho debilova bude aj 200mega malo.Z realu sa stal hnoj kam chcu ist len bezcharakterne kurvy.Perez cim dlhsie si v Madride,tym lepsie pre nas.Cin starsi,tym jebnutejsi.Vid angazovanie Mourinha.
Hodně se bojíte.
Vás?
Nás, soudů, mezd hráčů, splátkových kalendářů, Yamalových přítelkyní, po letošku i Atlética... Stačí si vybrat.
Perézovi o tento přestup nejde. Klasicky nám to chce znepříjemnit. Je posedlý
Jojo úplně a čeká na tvoje komentáře na eurofotbalu.
Co to meleš?
Spravaj sa slušne
Pekne nezvladas
Ja nemusim zvladat nic.Ide o Real.Skor sa bojim o Vas aby ste toho stateho chuja zvladali.
Ja mam spanielsku ligu u prdele
Ale najviac tu nervacis ty
pritom vacsina cules sa tu tesi
zvladat nemusis a napriek tomu nezvladas
Praveze nemam nervicky vobec.Asi ta matie sposob vyjadrovania.Nabuduce to napisem slusnejsie.
To by byla škoda.
Okej ako povies
to chce klídek...
Kam by teoreticky mohl Vinicius? Nějaká šance že by šel do premiér league ?
ne, proc ?
možno tak do Hull City
kym bude v reale perez, tak ten toxicky nestastnik je nepredajny. teraz mu flo nasype taky kontrakt, ze si miesto kralovskej koruny mozeme do znaku dat somarske usi. aky normalny klub by si chcel rozosrat dobrovolne kabinu a stazit robotu trenerovi?
Nikdy! Musi zustat.
Vysoká pořizovací cena, vysoký plat, za problémového hráče, který není prostě úplně top.
Nikam. Prodlouží.
Ať si ho vezmou City nebo Chelsea...
Jeho plat mu dají akorát učka nebo city...případně muze mrdnout v hlavě Newcastle
V Arsenalu si ho umím představit
Nereálné.
herně by se k vám hodil a křídlo potřebujete.
on ale není tak úplně křídlo že.
tak co teda úplně je jinýho?
hrot, druhý útočník?
Je to úplne, 100%ne kridlo...ak sa teda bavite o Pičiusovi.
Tvl. Blbé vlákno. Jsem reagoval na Alvareze a teď se dívám že je to vincek. Samozřejmě máš pravdu že Vincek je křídlo.
To jo,ale nějak si nemyslím, že by Arteta šel po takovém duševním mrzakovi
Kang-in Lee wants to leave PSG and PRIORITISES a move to Atlético Madrid.
PSG could let him leave for €30m.
There is a great relationship between Atleti and PSG.
Atleti want him for the pitch but also for marketing.
@mattemoretto
Toto ak sa Alteticu podarí klubov dole
kúpiť lavičkára z PSG?
Však je to skvělý a pracovitý hráč, akorát má smůlu, že Lucho nehraje na desítku.
Však o tom sa nehádam, ale neviem čo je na tom na klobúk dole
skôr to, že ešte PSG na ňom zarobia
Pro něj dost o ničem klub.
Tak za těch avizovanejch 150 mil ho Atleti rádi střelí.
Snad má Julian rozum a tomu bordelu se zesiroka vyhne.
jo , mal by ist do Barcy a čakať či ho zaregistuju, a potom dúfať že ho nezačnú vydierať ako De Jonga, že mu ponúkli príliš veľký plat
hej kupovali by sme gordona za 70+10 a ponukli za alvareza 100+ keby sme vedeli, ze ich nebudeme moct zaregistrovat...sak nemaj nas za jebnutych...kusok respektu
Ty si posledne roky asi nesledoval dianie v klube
ja nehovorím že by ho to čakalo teraz, len hovorím o tom ako ste sa k svojim hráčom správali, keď tu kolega ide hovoriť o "bordele" , a to som ani nespomenul z toho "rešpektu" tú platenú kampaň na očiernovanie vlastných hráčov
Teď je bordel v Realu, tak si ho užij
jak dobre viem to ociernovanie hracov, bolo este za cias bartomea ak sa nemylim. ja len ze tento rok s registraciou problem nebude. aspon dufam
Jaky je prumerny IQ tech volicu? Mne to prijde tak trochu na andreje
Jaké je průměrné*. Real je finančně stabilní, vyhrál jako jediný tým 3x po sobě LM. A co? Teď se jim nedaří a bude se vyhazovat?
Nejde o to, že sa im nedarí, ale že neriešia príčinu toho, prečo sa nedarí
Real je vyetko len nie financne stabilny.Perez Vam neukaze to co nechce aby ste videli.Este pride vytriezvenie z toho financne stabilneho sna.
Sa dosmejes ty financny a analfabet.Po nom zostane uver za 2mld.
Jojo
a ty z toho máš 4 procenta a chleba budeš mít levnější
Presne si to vystihol ty financny genius.
Hlavně se nerozbreč, že si někdo rýpne do nejstabilnějšího a nejbohatšího týmu, do Barcelony
absolutně se tě to netýká, maximálně si u jejich zápasů děláš dobře.
Já ty přestupy RM vážně ani trochu nechápu. Během roku řešíš problémy s morálkou a první posila je Konate, který byť by měl potenciál být fakt skvělý stoper, tak se o něm ví, že tréninkům nedává moc úsilí a teď ho hodíš k dalším lenochům, kde tomu úplně propadne. Teď Alvarez, který když byl v City, tak se choval jak malý uražený děcko, protože byl za Haalandem ten druhý a pokud mu nedáš stejně minut jako Mbappemu na hřišti, tak bude dusno v kabině. A zase RM měl hlavní problém v tom, že má tým plný hvězdiček, ale nemá žádného poctivého srdcaře a ty to vyřešíš tak, že vyhodíš Carvajala a pořídíš si minimálně další 2 namyšlené hvězdičky. Mourinho zažije velmi tvrdý náraz, ten tým loni byl složen špatně a letos bude složen ještě hůře.
Odkedy začal Romano pajcovat aj Felixa Diaza z AS a podobne sračky to úplný komik
V piatok full tvrdil ze ideme full Neves a Vitinha
V sobotu pomaly here we go Olise
V pondelok here we go Julián Alvarez
Zajtra / pozajtra tam bude Enzo ktory realne nechce hrať za Chelsea a očakávam ze slušne si bude platiť Romana
klobúk dole ak to bude pravda
tak ono staci jedna veta od Pereze a jak novinari, tak fanousci, ze muzou posrat
Místní culés jsou fakt materiál
Strašně maličký klub, hlavně mentalitou fanoušků.
jo, ty obře...
Presne tak! Iba Real vie oslavovať, hlavne titul a nejlepšieže už v októbri po EC.
Jhaaj, užívajte si leto.
Jasné, tvár sa že nevieš o čom je reč, typické
V tomto prípade sa tváriť nemusím, lebo fakt nemám šajn.
Samej finanční matematik a přitom auditovane zprávy ani jednoho z klubu nevideli...
koho zaujímajú fakty ?
Za to fanousci Madridu jsou tady atomovi inzenyri
Aspoň se nezasekli v pubertě
No tebe tiez dost trvalo kym si dospel.Tipujem ze mas cca 40rokov a do 35 si tu pisal kktiny ako 15-rocny..-)
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele