Macek se po dvanácti letech vrací do Česka, někdejší talent posílil Mladou Boleslav
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (22)
Přidat komentářblíže nespecifikovanou smlouvu
O drobek lepší Jirásek
Ted jsem koukal na toho Jiraska jak jsi to napsal. Pamatuju ze byl v dororstu neskutecne dobry kdyz sel do Interu ale oni za neho tenkrat dali opravdu pul milionu Euro v 16ti? To mu asi celkem v Interu verili
borec nakonec skoncil na Zizkove...
Boha jeho
Bolka jeho
Od focení s Ronaldem k Boleslavi. Ten dopadl.
Fotku s Ronaldem má asi kdekdo.
Bolka dobrý.
Další nenaplněný "supertalent".
Sice se oprávněně nadává na to, jak ta naše výchova fotbalistů stojí za hovno, ale když jdou fotbalisté do ciziny ještě jako dorostenci, tak to skoro vždycky skončí na píču.
Náš fotbal je prostě v hajzlu.
Tak ona je otázka, jak moc supertalent to byl. Protože když jde šestnáctiletý kluk do Juve, tak se o něm hned mluví jako o supertalentu. Jenže takových hráčů tam je, a samozřejmě nejen v Juve, který tenhle mladej kluk něčím zaujal, že si řekli, že ho zkusí. Zkusili, neměl na to. Stejně jako dalších x %, který těma juniorkama prošli a dneska o nich nevíš.
Tak on doplatil na to, kdy ta akademie Juve stála za prd. Dneska, kdy existuje Juventus Next Gen, kterej hraje Serii C, je ta úroveň akademie úplně někde jinde. Být tam Macek dneska, tak se by se v Next Gen vyhrál + určitě by nějaký minuty za áčko dostal a časem by třeba stabilně hrál v nějakým SA klubu.
ježiš jaký supetalent
to že jde v 16 do ciziny, kde je v takovym klubu x dalších takových z něj nedělá budoucí superstar..
Tak Juve si u nas nevybira 10 kluku kazdej rok, ze jo, takze tam urcity ocekavani a talent bejt musej.
Tak borec byl skoro 3 roky zraněný a v chlapech má odehráno ve 28 letech v průměru 800 minut na sezonu, to se pak blbě ukazuje talent.
Tak u něj to bylo těma zraněníma. V mládeži Juventusu vypadal hodně dobře, jednu přípravu už i naskakoval za áčko. Na Juventus by to nikdy nebylo, ale nebýt zranění, tak věřím, že by v Serii A hrál.
facka od Macka
Na co chce MB jeste linyho Michala Sevcika, kdyz je Macek jeho post?
To je jiný post ne? Macek je osmička.
Dopadne stejně tragicky jako Trmal po návratu... Za hranicemi aspoň někoho zajímal...
Dopadne stejně tragicky jako Trmal po návratu... Za hranicemi aspoň někoho zajímal...
Dopadne stejně tragicky jako Trmal po návratu... Za hranicemi aspoň někoho zajímal...
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele