Kompany vábí do Německa talent Liverpoolu. Reds ale prodej svého klenotu odmítají

Bayern Mnichov plánuje nečekaný krok na letním přestupovém trhu. Německý šampion se podle webu The Athletic zaměřil na křídelníka Ria Ngumohu (17) z Liverpoolu, ze kterého chce udělat svou novou ofenzivní zbraň na levé straně. Anglický klub však o uvolnění nadějného mladíka neuvažuje.
O snahu získat do svých řad obrovský talent se osobně stará společně s vedením klubu také trenér Vincent Kompany. Ngumoha si je jejich silného zájmu vědom, ačkoliv k oficiálnímu kontaktu mezi kluby zatím nedošlo.
???? EXCL: Bayern Munich exploring move to sign Rio Ngumoha. 17yo Liverpool winger primary #FCBayern target for left side & aware of pursuit. No contact yet between clubs. #LFC insist not for sale + plan to strengthen attack rather than weaken @TheAthleticFC https://t.co/mYbWdds6Ip
— David Ornstein (@David_Ornstein) June 5, 2026
Zástupci Liverpoolu ale trvají na tom, že mládežnický reprezentant Anglie není na prodej. Talentovaný křídelník navíc loni v září podepsal svůj první profesionální kontrakt, jenž ho váže k Anfieldu až do léta 2028.
V sezoně 2025/26 naskočil do 29 soutěžních utkání, ve kterých zaznamenal dva góly a jednu asistenci. Jeho raketový vzestup byl také hlavním důvodem, proč Liverpool minulé léto nehledal přímou náhradu za Luise Diaze po jeho přestupu právě do Bayernu.
Reds také nejenže neplánují prodávat, ale křídelní prostory by dokonce rádi ještě posílili. Za přestupový cíl si tak již dříve stanovili Yana Diomandeho z Lipska.

Komentáře (29)
Přidat komentářProtoze v Bayernu umi zapracovat mlade talenty snad nejlip na svete
Tak ale v pomalšich ligách to ide ľahšie
Aspoň netrep
Chce vyhrávat tituly
V sranda lige?
Bundesliga nie je sranda liga
To teda je
Whatever mysliet si koniec koncov mozes co chces
Pro všechny kromě bayernu ne, no.
Pro vsechny na EF
Tutově. Ale jak by rekl klasik, myslet si koneckonců muzes co chces.
Presne. Kazdopadne nazory na EF diskusiach nie su nejaky etalon zas
musime trpiet ludi co veria na chemtrails a ze je Zem plocha, takze zniest takych co si myslia, ze je Bundesliga sranda liga je najmenej
No ne, německá liga je skvělá, kvalitní, a pro 19 tymu fakt brutálně těžká, o tom žádná. Každopádně nemyslím sranda liga v tomhle smyslu, jen jako narážku na bayern.
*pro 17
Trofej jako trofej.
Protože je německá liga pro mladé hráče vhodnější pro jejich vývoj
Vymena za Oliseho ked budu velmi chciet
Ano, to by mohlo klepnout.
Ak dáte k nemu ešte Wirtza, Ekitikeho a Mamarda, tak možno
Wirtzovi dávám ještě jednou sezónu a je v Bayernu Německa liga mu sedí a nikdo jiny ho nezaplatí ????
Nám za Wirtze a Ngumoha za Oliseho nedává smysl - až se oba pod novým trenérem rozehrají budou oba stejně kvalitní jako Olise, který také nebyl superhvězdou v PL....Výměna za jednoho z nich zase nedává smysl pro Bayern.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele