Karviná vyhlíží další posily. Chceme hráče na levou stranu a na ofenzivní posty, řekl Hyský
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (16)
Přidat komentářPrekvapuje me ze zustava Tomic. Minulou sezonu toho moc neodehral a nebyla s nim pry moc spokojenost. Dokonce i v nejakem clanku bylo, ze nebude zajem hostovani prodluzovat.
No uvidime zda zustane Vecheta, ale verim ze by mohl.
Z pripadnych posil se jeste resil Conde z Leganes x Vyskova, tak uvidime, ale vzhledem k tomu ze prisel Gning, tak tezko rict.
3 hráče a jízdenku, prosím.
A ktere chcete? Realizak uz mate snad komplet
To nevím, já béčku Slavie nefandím.
Chybí ti tu ještě hejt na Bořila, Transfermarkte.
Běž si hrát tenis, Mirku.
Že je to von? Ale Mirek není přece taková proruská poloopice ne?
Bořil je samozřejmě absolutní hovado
Je to on. V jedné diskuzi se zapomněl přelogovat.
Hyský do repre!!!
ten reprezentuje Slavii v Karviné
... mám dotaz, jak se ti zamlouvá mladý Bužek ? je to syn mého známého, tak bych to chtěl slyšet i fanouška Karviné
Ze zacatku to byl hrac na lavicku a nastupoval na par minut v zapasech, ale bylo na nem videt, ze i tak do toho daval vsechno a nic nevypustil. Obcas zaskocil i na beku, kdyz bylo treba. Do zakladni sestavy se dostal az na poslednich pet zapasu diky kartam a zraneni jinych hracu, ale patril na hristi k nejlepsim. Neboji se hrat. Vyborny do kombinace, hraje s hlavou nahore, nic nevypusti. Ja cekam, ze se k nam po priprave ve Slavii vrati. Prece jen tam je konkurence na jeho postu na jeste vyssim levelu a je skoda ho mit jen na lavicce, nebo posilat za Becko. Pro nas je to ted posila uz jednoznacne do zakladu a Hysky si ho hodne oblibil.
jo díky, tak to tatík nepřeháněl
Uplne v klidu si ho tam dokazu predstavit no, haskova cesta nevede nikam evidentne
Jo, úplně na klid tam může bejt on, nikdo lepší tady stejně neni krom trpiše a svědíka
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele