Horejš přivítal očekávanou posilu. Hradec Králové udělal ze Slončíka rekordní přestup

Dnes, 11:11
Aktuality
Tom Slončík se vrací do Hradce Králové. (© FC Hradec Králové)

Hradec Králové hlásí na startu letní přípravy staronovou posilu. Z plzeňské Viktorie přichází Tom Slončík (21). Mladý záložník už pod Bílou věží v minulosti dvakrát úspěšně hostoval, nyní však do východočeského klubu přestoupil a podepsal víceletý kontrakt. Votroci podle nepotvrzených zpráv zaplatí kolem 2 milionů eur včetně bonusů (necelých 50 milionů korun), což by byl klubový rekord.

Přestože měl talentovaný záložník nabídky i z jiných ligových adres, východočeský klub pro něj představoval jasnou prioritu. "Vytvořil jsem si silné pouto ke klubu, fanouškům i celému městu. Těším se na to, až tu zase vyběhnu na hřiště," řekl čerstvě po přestupu Slončík.

Během jarní části, kterou strávil v Plzni, dění v Hradci poctivě sledoval. "Tam, kde se sezona lámala, to svým charakterem a tvrdou prací dokázali kluci strhnout na svou stranu a dosáhli úžasného výsledku," chválí kabinu.

Sám toho na jaře na západě Čech příliš neodehrál, o to větší má teď motivaci ukázat se v Chance Lize. A nejen v ní. "Teď to pro mě bylo velice náročné období. I proto je ve mně hlad, oheň a obrovská natěšenost na zápasy," hlásí sebevědomě.

Jasný cíl má i pro blížící se kvalifikaci o evropské poháry: "Je to pro mě obrovská motivace - dostat Hradec do skupiny."

Nejvíce se ale nyní soustředí na svůj návrat do Malšovické arény. "Věřím, že předvedu něco, co fanoušky zase přiměje k tomu, aby mě měli rádi ještě o něco víc," uzavírá s úsměvem nová akvizice Hradce Králové.

Autor: Martin Javůrek

Komentáře (29)

Přidat komentář
ACSeRw!n

50m pro Hradec asi rekord ?

Reagovat
Salfovic

Horejš přivítal očekávanou posilu. Hradec Králové udělal ze Slončíka REKORDNÍ PŘESTUP

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
BAN

Udělat "z něj dělo" už bylo nudné.

Reagovat
meno

Určitě. Mě ale víc zajímá, jak to bude s Hradcem za sezonu, dvě, protože nemají víc než 2 přestupy za milion euro plus (aspoň podle tfm) - Pilař a Spáčil. Teď tam mají pár super hráčů, které jestli zvládne Horejš posouvat a třeba udělají nějakej hezkej run Konferenční ligou ala Sigma, tak při současných cenách nepůjdou ven pod 1,5M.

Reagovat
Y.N.W.A

bylo by hezký dostat se do KL, ale dle mýho přes předkola prakticky bez šance...

Reagovat
Salfovic

Tam je to vyloženě o štěstí na los. Nenasazenej tým může mít klidně lehčí soupeře hež nasazenej.

Reagovat
$d0lar$

Jak si prisel na to, ze je to rekord?

Reagovat
srandamač

Tady už se nečtou ani titulky. Ještě pár let a přestane se číst i diskuze a budeme se chodit koukat jen na obrázky.

Reagovat
Salfovic

A diskuse bude tvořena jen emotikony.

Reagovat
Salfovic

Přeju Plzni ať do dvou let přestoupí do S/S

Reagovat
fantomas10

Ty kravo posila do Hradce za 50 micu kde to jsme jako dobry jen tak dal, at se prachy toci no, pristi sezona bude supr, snad si na sparte vytahnou hlavy z prdele aby to bylo vyrovnany

Reagovat
meno

Přesně, ať se to točí Sigma, Pardubky, Liberec, Hradec, Zbrojovka... Jen ať se liga lepší. Nejsme desátí v Evropě jen tak

Reagovat
poz3n

Stále bych potřeboval vysvětlení, proč jsme po odchodu Šulce v Plzni totálně zazdili takovýdleho hráče

Je uplně jasný, že příští sezonu bude v Hradci zářit.

Reagovat
$d0lar$

Protoze na to sral pri treninku a nebrani. To same je Panos, ale misto bylo jen pro jednoho z tech dvou, tak se rozhodli pro odchovance.

Reagovat
poz3n

I tak mě teda ale napadají další otázky. V Hradci co? Tam jim to nevadí? Nevěděli to, když ho kupovali? Přijde mi ten jeho přestup k nám jako strašnej provar.

Reagovat
$d0lar$

Tak provar to urcite neni, kdyz jsme ho prodali za 2.5x draz.

Spis je to skoda, protoze mne se fotbalove vzdycky libil. Ale je pravda, ze proste nebrani. Dalsi vec je, ze v Hradci je top3 fotbalista. Takze sebevedomi roste, veri si a pak to je videt na hristi. U nas byl jednim z mnoha, sice talent, ale.. A na hristi si pak neveril, spoustu veci zesral nejakou blbou prihravkou, zpracovanim.. To je o hlave.

Reagovat
Salfovic

Jj. Horejš je známej tím, že tohle mu u hráčů vůbec nevadí

Reagovat
Firkraag

Protože to je línej lempl

Reagovat
Y.N.W.A

jo no... na českou ligu totiž potřebuješ běhavý vojáky, co jsou v každým souboji v hlavičkovým výskoku... a ne fotbalisty

Reagovat
Firkraag

Hele problém je v tom, že když někdo umí o trochu líp kopat než ostatní, tak může srát na všechno ostatní, to je typická česká mentalita. Kdyby trochu dřel, tak pak teprve vynikne, že je fotbalista, takhle je to ale k ničemu. Proč můžou/mohli dřít Wirtz, Lampard, Xavi, Modrič, ale tady debílek ze Zlína ne?

Reagovat
Pablos

A to je nějáká jeho povinnost jo ? Musí dřít do roztrhání těla, aby o něm nemohl Firkraag říkat debílek. Je to absolutně jeho věc, jeho život, jeho kariéra, jeho vnímání co chce a nechce obětovat případně. Jediné co chápu, když to vadí vlastním fanouškům ...tam určitej závazek případně má, ale tobě je do toho úplný hovno

Reagovat
Firkraag

Tak jako mě je to u prdele, jen si myslím, že pro Plzeň to není žádná ztráta.

Reagovat
Salfovic

Výsledkem tohoto přístupu se můžeme pokochat za 15 hodin

Reagovat
fantomas10

A tohle mame overeny nebo je to nalepka pro technickyho hrace alias aliby proc ho nestavim a radsi dam jen bezce? protoze tohle v cesku slysim pomalu na kazdyho, kdo by chtel hrat fotbalove, at uz to byl zelenka, matejovsky, horvath, hellebrandt tehdy ve slovacku, karabec, schick, hlozek..

Reagovat
$d0lar$

ja to mam primo z klubu

Reagovat
fantomas10

ok tak potom jasne, to je skoda

Reagovat
Y.N.W.A

Reagovat
Salfovic

Prozože je Koubek starej kokot a Hyský mladej.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele