Guardiola o sezoně City: Získal jsem 12 titulů za 16 let, člověk ale nemůže pořád vítězit

06.06.2025, 16:02
Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (35)

Přidat komentář
Lobotomie.navrat

Získal jsi 12 titulů díky korupci, šílenému utrácení a ničení přestupového trhu. Navíc tolikrát, kolikrát si vyhrál titul, tak tolikrát si selhal v LM s týmy, které by měly ten titul v LM vyhrát i se zavřenými oči každý rok. Rovněž jsi kompletně zmrvil styl hry, jak se hraje fotbal.

Gratulujeme, blbečku nesoudný přehypovaný. Nezapomeň si zase poškrábat obličej a aplikovat sebepoškozování se, ty pasivně agresivní labilní sketo. Pepa 107ička a Pepek 115ctka? Pat Mat. Hihihihihihihi :) Ubožáčku, ty chudinko jedna separatistická katalánská.

Reagovat
celeb

ale ved neplac uz tolko

skus sa mozno vratit k tej lobotomii, znizi sa ti vnutrolebecny tlak a dobre bude ...

Reagovat
pobody's nerfect

Staci nereagovat, za měsíc až dva zase zmizí

Reagovat
Seydou Doumbia

kdyby si tak člověk tady mohl zablokovat určité lidi, to by bylo fajn

Reagovat
kilobyte

Reagovat
Kinky7

Škoda. Tuhle funkci bych u tohoto jedince ocenil

Reagovat
Nieuwendyk

To by bylo úžasný. A ještě lepší by bylo tohohle idiota najít a... a svět by byl lepším místem

Reagovat
Lobotomie.navrat

Noooo, ty insecure chlapáku, manželka tě zase zbila a musíš si to kompenzovat vyhrožováním na EF?

Máme velice zajímavou dynamiku. Nesnášel jsi mě jako Usykovice, našel sis ke mně cestu jako k amputaci, ale teď už mě zase nenávidíš jako Lobotomii. Střídáš nálady jako žena v menstruaci. :)) hihihi

Reagovat
Lobotomie.navrat

Zmizel Verbal z čsfd?

Já jsem upgradováná a inteligentnější verze verbala z EF.

Jediný způsob jak se mě zbavit je, abyste mi zase dali ban. Což je velice typické pro fanoušky rozvědčíka Pepy 107čky a fanoušky ManCity a Pepy 115tky, že? :)) Svoboda slova jen, jak se to demokratům hodí. Hihihihihihihihihi :)) hihi

Reagovat
smazaný uživatel

Verbal je naprostý masterclass

Reagovat
smazaný uživatel

Ty mu nesaháš s tou trapnou pózou a prvoplánovými žvásty ani po kotníky.

On má ty texty postavený jinak a člověk se i zasmál a to především těm jeho slovním hříčkám či spojením. Dokázal však i objektivní kritiky. Ty jen vaříš z vody a jsou to hovna.

Nemáš si ho především co brát do úst, ty lopato.

Reagovat
Lobotomie.navrat

Ty jsi dobře deluded. Ale co už, nechám Tě ve tvém smyšleném světě postaveném na sebeklamu, ty kočičko. Hihihi. :) hihi

Reagovat
smazaný uživatel

Nic lepšího tam nemáš? Je to celkem předvídatelná nuda a zmar z tvé strany.

Sypeš sem jeden paskvil za druhým a ani ti to nedává smysl ty génie.

Nicméně je hezké, jak každou další reakcí potvrzuješ, jaký jsi zouflaec. Je mi tě normálně líto. Musíš mít smutný život, ale přeji ti, aby ses z toho brzo dostal. Zase někdy příště na tebe zareaguji a uvidíme, jestli ses někam posunul. Měj se fajn.

Reagovat
Kejza

on se vždycky reinkarnuje jak smradlavej prd

Reagovat
Mrcix

Reagovat
Pinturicchio

Tomu se říká trepanace.

Reagovat
Pithivier

ty tvoje ragebaity.. jestli to delas naschval, tak skvela prace

Reagovat
Nieuwendyk

Vždyť jsi to pořád ty, to je tady každýmu jasný

Reagovat
Pithivier

Co to porad meles ty kokutku

Reagovat
smazaný uživatel

To ako skurvil futbal je pravda

Reagovat
fantomas10

ale ne prachama ale hrou

Reagovat
eder

Výjimečně souhlasím. Tohle je svatá pravda. Haluziola by bez rychlých ropných prachů ve vybraných velkoklubech dokázal leda tak velké howno...

Reagovat
fantomas10

tady podpis no

Reagovat
Tchn69
Reagovat
O.Giroud

horsi nez Jackson nebude

Reagovat
John Obi Mikel

Však měl letos xG 23 a dal z něj 15 gólů, to bude podobnej palič.

Reagovat
Mates_Matesović

Ange Postecoglou has been sacked by Tottenham. More on @BBCSport shortly.

Je mi to líto, ale za mě správný rozhodnutí.

Reagovat
SunFells

Mate

Reagovat
John Obi Mikel

Už nemaj

Reagovat
Jesfey

Pozdě o rok a půl, ale přesto

Reagovat
Seydou Doumbia

lepší než s ním jít do sezony, hrát 10 flek, vyhodit v listopadu trenéra, nový nebude mít přípravu, posily a zajebe se celá sezona

Reagovat
mr.Silver

Snad je Frank pošle do háje

Reagovat
smazaný uživatel

Aït-Nouri už je hotovo, Reijnders bude zítra a teď co se zadrhává s Cherki?? Donnarumma už taky je na cestě? Moc Vám děkuji za nějaké info ohledně MAN City. Díky ????

Reagovat
Kinky7

Jedině že Livramento skoro jistě nepřijde. Zámky chtějí moc a pochybuju že jim to dáme

Reagovat
smazaný uživatel

Livramento je asi b****, že nechce k nám...

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele