Guardiola o sezoně City: Získal jsem 12 titulů za 16 let, člověk ale nemůže pořád vítězit
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Související články
Zobrazit jen nejnovější
Zobrazit všechny

Rodri bude plně fit až po zářijové reprezentační přestávce. Guardiola nechce nic uspěchat
09.08.2025, 09:46

Guardiola po vypadnutí City chválil brankáře Al Hilalu: Bono předvedl neuvěřitelné zákroky
01.07.2025, 09:14

Guardiola souhlasí s Kloppem. Kvůli mistrovství světa klubů má obavy o zdraví hráčů
30.06.2025, 11:52

Co bude s Grealishem? Guardiola ho hájí, zájem mají Bayern či Neapol
28.06.2025, 16:34

Guardiola má pro jihoamerický fotbal jen slova chvály. Ocenil tamní kulturu i fanoušky
22.06.2025, 19:49

Na lavičce Salzburgu schytal debakl od Sparty, teď bude Lijnders asistentem Guardioly
10.06.2025, 12:54

Manchester City má opustit Grealish, už nebude cestovat na MS klubů
04.06.2025, 19:50

Ponechat, či prodat Grealishe? Citizens podle Guardioly zváží hráčovu budoucnost
20.05.2025, 15:43

Je Enrique na podobné úrovni jako Guardiola? Kouč PSG si může polepšit výhrou LM
15.05.2025, 18:19
Komentáře (35)
Přidat komentářZískal jsi 12 titulů díky korupci, šílenému utrácení a ničení přestupového trhu. Navíc tolikrát, kolikrát si vyhrál titul, tak tolikrát si selhal v LM s týmy, které by měly ten titul v LM vyhrát i se zavřenými oči každý rok. Rovněž jsi kompletně zmrvil styl hry, jak se hraje fotbal.
Gratulujeme, blbečku nesoudný přehypovaný. Nezapomeň si zase poškrábat obličej a aplikovat sebepoškozování se, ty pasivně agresivní labilní sketo. Pepa 107ička a Pepek 115ctka? Pat Mat. Hihihihihihihi :) Ubožáčku, ty chudinko jedna separatistická katalánská.
ale ved neplac uz tolko
skus sa mozno vratit k tej lobotomii, znizi sa ti vnutrolebecny tlak a dobre bude ...
Staci nereagovat, za měsíc až dva zase zmizí
kdyby si tak člověk tady mohl zablokovat určité lidi, to by bylo fajn
Škoda. Tuhle funkci bych u tohoto jedince ocenil
To by bylo úžasný. A ještě lepší by bylo tohohle idiota najít a... a svět by byl lepším místem
Noooo, ty insecure chlapáku, manželka tě zase zbila a musíš si to kompenzovat vyhrožováním na EF?
Máme velice zajímavou dynamiku. Nesnášel jsi mě jako Usykovice, našel sis ke mně cestu jako k amputaci, ale teď už mě zase nenávidíš jako Lobotomii. Střídáš nálady jako žena v menstruaci. :)) hihihi
Zmizel Verbal z čsfd?
Já jsem upgradováná a inteligentnější verze verbala z EF.
Jediný způsob jak se mě zbavit je, abyste mi zase dali ban. Což je velice typické pro fanoušky rozvědčíka Pepy 107čky a fanoušky ManCity a Pepy 115tky, že? :)) Svoboda slova jen, jak se to demokratům hodí. Hihihihihihihihihi :)) hihi
Verbal je naprostý masterclass
Ty mu nesaháš s tou trapnou pózou a prvoplánovými žvásty ani po kotníky.
On má ty texty postavený jinak a člověk se i zasmál a to především těm jeho slovním hříčkám či spojením. Dokázal však i objektivní kritiky. Ty jen vaříš z vody a jsou to hovna.
Nemáš si ho především co brát do úst, ty lopato.
Nic lepšího tam nemáš? Je to celkem předvídatelná nuda a zmar z tvé strany.
Sypeš sem jeden paskvil za druhým a ani ti to nedává smysl ty génie.
Nicméně je hezké, jak každou další reakcí potvrzuješ, jaký jsi zouflaec. Je mi tě normálně líto. Musíš mít smutný život, ale přeji ti, aby ses z toho brzo dostal. Zase někdy příště na tebe zareaguji a uvidíme, jestli ses někam posunul. Měj se fajn.
on se vždycky reinkarnuje jak smradlavej prd
Tomu se říká trepanace.
ty tvoje ragebaity.. jestli to delas naschval, tak skvela prace
Vždyť jsi to pořád ty, to je tady každýmu jasný
Co to porad meles ty kokutku
To ako skurvil futbal je pravda
Výjimečně souhlasím. Tohle je svatá pravda. Haluziola by bez rychlých ropných prachů ve vybraných velkoklubech dokázal leda tak velké howno...
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1266456062147991&set=a.731475785646024
Tak to naozaj pride Ekitike
horsi nez Jackson nebude
Však měl letos xG 23 a dal z něj 15 gólů, to bude podobnej palič.
Ange Postecoglou has been sacked by Tottenham. More on @BBCSport shortly.
Je mi to líto, ale za mě správný rozhodnutí.
Mate
Už nemaj
Pozdě o rok a půl, ale přesto
lepší než s ním jít do sezony, hrát 10 flek, vyhodit v listopadu trenéra, nový nebude mít přípravu, posily a zajebe se celá sezona
Snad je Frank pošle do háje
Aït-Nouri už je hotovo, Reijnders bude zítra a teď co se zadrhává s Cherki?? Donnarumma už taky je na cestě? Moc Vám děkuji za nějaké info ohledně MAN City. Díky ????
Jedině že Livramento skoro jistě nepřijde. Zámky chtějí moc a pochybuju že jim to dáme
Livramento je asi b****, že nechce k nám...
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele