Gordon nevyšel, Bayern spustil plán B. Mnichovský gigant se dohodl s tahounem PSV

03.06., 14:52
Aktuality
Ismael Saibari bymohl přestoupit do Bayernu Mnichov. (© Bas Czerwinski / ANP / AFP)

Bayern Mnichov po neúspěšném boji o Anthonyho Gordona (25) rychle obrátil pozornost jinam. Novým hlavním cílem německého šampiona se stal ofenzivní univerzál Ismael Saibari (25) z PSV Eindhoven, s nímž už se podle insidera Fabrizia Romana dohodl na osobních podmínkách. Bavorský celek však ještě musí najít společnou řeč s mistrem Eredivisie.

Původně měl Bayern posílit anglický reprezentant Gordon z Newcastlu, jenže křídelník nakonec zamířil do Barcelony. Mnichovský klub byl ochotný splnit finanční požadavky přesahující 80 milionů eur, anglický reprezentant však upřednostnil Katalánce. Bavoři se proto rázem obrátili na záložní variantu, kterou je marocký reprezentant Saibari z eindhovenského PSV.

Podle specialisty na přestupy Fabrizia Romana se ofenzivní hráč s Bayernem dohodl na podmínkách smlouvy. Saibari měl osobně mluvit s trenérem Vincentem Kompanym a o přesun do Mnichova stojí. Bundesligový mistr chce nyní transfer co nejrychleji uzavřít.

PSV ovšem není pod tlakem. Saibari má smlouvu až do roku 2029 a nizozemský mistr požaduje částku kolem 60 milionů eur. Bayern už měl podle nizozemských médií předložit úvodní nabídku ve výši přibližně 48 milionů eur včetně bonusů. Pokud by PSV skutečně obdrželo požadovaných 60 milionů eur, jednalo by o nejdražší prodej v historii klubu.

Marocký ofenzivní hráč zažil životní sezonu. V uplynulém ročníku byl nejlepším střelcem PSV a druhý rok po sobě zaznamenal dvouciferný počet gólů i asistencí. Jeho tržní hodnota prudce vzrostla - během posledních dvou let podle specializovaných serverů vyskočila o 150 procent a aktuálně činí 40 milionů eur. Saibari je momentálně nejcennějším hráčem Eredivisie.

Autor: Jiří Vojík

Komentáře (16)

Přidat komentář
VersaceChain

PSV Osmhoven

Reagovat
vladino10

Nechcel si si to osmhoven nechať radšej na prestup prestup osimhena?

Reagovat
sergi

Reagovat
Pozor skluz!!!

To se divím, že nešli po Godtsovi za podobnou sumu, ale kluk chce hrát, ne sedět za Diazem.

Reagovat
smazaný uživatel

A nechtějí radši Rashforda?

Reagovat
Bayern +

Chceme, keď nám ho pustite za 35 a platovo bude niekde na 150 v eurách.

Reagovat
smazaný uživatel

35 není problém, ale ten plat bude no.

Reagovat
Rich

Bayern nebyl ochotný zaplatit 80 milionů za Gordona... Sice ano točil by se s Diazem, ale i tak je taková cena moc za něj... To je první věc. Druhá věc je fakt, že tenhle hráč by byl dokonalým řeším a posilou, uvidíme za kolik přijde, myslím si, že 50 mega a možné bonusy budou fér.

Reagovat
zelickostesticko

Eredivisie nejzajímavější liga posledních 15 let

Reagovat
Rudnevs

Dres na prvý pohľad podobný chorvátskemu, k tomu tahúň PSV.. hneď som si spomenul na Mníchovské časy Perišiča.

Reagovat
Rudnevs

No ty kokos tak 1860 musia hrat znovu regionálku

Reagovat
MarcoBanco

Saakra tak to som nejak nezachytil. Je to už ofiko alebo je nejaká šanca že to ešte ošéfujú?

Reagovat
Rudnevs

Oficiálne, nepreukázali dostatočnú likviditu na získanie licencie. Spoliehali sa na Ismaika, že im dá prachy a ten nedal. Miesto nich malo ostať v lige zostupujúce Havelse, ale tí sa asi vzdali, tým pádom aspoň zostáva Aue.

Reagovat
MarcoBanco

Ach jo tak to mám radosť. Jeden z teamov ktorých som mal rád z nižších líg od doby čo tam behal Lauth, Halfar alebo teplákový král. Aspoň to Aue je pozitívum.

Reagovat
Rudnevs

Nápodobne, tiež som ich mal rád, pamätám si, že v tom 2017 som ťažko niesol, keď spadli. Teraz to paradoxne nevidím až ako taký veľký prúser. V tej tretej lige boli zaseknutí už dlho a niekedy je proste lepšie spraviť krok späť a vybudovať to odznova (zvlášť keď to znovu začali viesť zle - prestupy ako Volland, Niederlechner). Medzi treťou a štvrtou ligou je to taký celkom zaujímavý jav, že postupujúci majú častokrát pomerne veľkú šancu na ďalší postup, viď aj tento rok Duisburg.

Reagovat
MarcoBanco

Ja mám trochu obavy aby sa tam nezakopali na celú večnosť, tak ako to bolo keď spadli z 2. do 3.

To jo, Duisburgu som tú baráž prial, ale na Furthe by asi aj tak vyhoreli.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele