Gabriel prodloužil smlouvu v Arsenalu. Doufám, že vyhrajeme tituly, řekl nadšeně

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Související články
Zobrazit jen nejnovější
Zobrazit všechny

Nörgaard do Arsenalu? Brentford už od městského rivala obdržel první nabídku
25.06.2025, 13:20

Zubimendi prý vyslyšel volání Arsenalu. Real tak pokukuje do budoucna po Rodrim
19.06.2025, 22:32

Partey po pěti letech opustí Arsenal. Ghanský záložník může zamířit do Barcelony
19.06.2025, 21:07

Ve 29 letech trenérem v Serii A? Cuesta z Arsenalu se má stát novým manažerem Parmy
18.06.2025, 12:06

Arsenal se rozhoduje mezi Šeškem a Gyökeresem. Sporting nenechá snajpra odejít levně
13.06.2025, 12:13

Letní odchod Gyökerese? Švéd odmítl spekulace. Ozvu se, až přijde správný čas, vzkázal
12.06.2025, 20:55

Luis Henrique se rozloučil s Olympique Marseille, jeho novým působištěm bude Inter
07.06.2025, 12:57

Jorginho oficiálně posílil Flamengo, na mistrovství světa klubů jej čeká i Chelsea
07.06.2025, 09:35

AS Řím oznámil příchod nového trenéra. Na lavičku usedne bývalý kouč Atalanty Gasperini
06.06.2025, 19:13

Postecoglou skončil v Tottenhamu. Zisk trofeje mu k udržení postu trenéra nestačil
06.06.2025, 18:30

Král se z Espanyolu vrací do Německa. Katalánci pročistili kádr od hostujících hráčů
06.06.2025, 15:12

Sparta získala mládežnického reprezentanta z Jablonce. Druhou letní posilou je Hollý
06.06.2025, 13:09

Chelsea využila speciální přestupové okno, z Ipswiche získala Delapa
04.06.2025, 23:23

Trh s útočníky se rozhýbal, Arsenal jde po Šeškovi. Lipsko chce za svou hvězdu balík
30.05.2025, 11:24

Isak má zůstat v Newcastlu, Liverpool tak cílí na Ekitikého z Frankfurtu
26.05.2025, 12:58

Arsenal si vítězstvím proti Southamptonu pojistil druhou příčku
25.05.2025, 20:15

Rice poslal Arsenal do Ligy mistrů. Kanonýři skončí potřetí v řadě stříbrní
18.05.2025, 19:45
Komentáře (48)
Přidat komentářhttps://youtu.be/5iP-04rB2-s?si=r2AUJjPI2vMdBuQX
To bývalá oblíbená píseň od Gerrarda?
Gerrard mal rád SLIPknot
Tak už ty tituly přineste. Tým máte skvělej s neskutečným potenciálem. Už delší dobu se mi líbí jak pracujou s hráčema z akademie a jakou práci tam udělal Arteta, ta obrana je monstrum a teď přivést devítku a LW. Poslední klasickej sympatickej klub v Anglii s Liverpoolem, na ostatní naflusat. Už bych jim přál, aby něco vyhráli.
Prave prace z hraceme z akademie byl asi duvod proc me driv arsenal bavil, Arteta ale je zrovna priklad toho kterej sanci mladym nedava, Skelly, Nwaneri se ukazali, ale dal by jim Arteta sanci? Ja si to proste nemyslim
Skelly - dostal sanci az kdyz na levyho beka fakt nikdo nebyl, zranenej Zinny, Calafiori i Tierney, proste to na nej zbylo a ukazal ze na to ma
Nwaneri - to samy, kdyz byl zranenej Ode nedostal skoro sanci, dostal sanci az kdyz se zrani Saka, Sterling, Martinelli, v ten moment nebylo koho hrat napravo tak ho tam zkusil a ukazalo se ze v nem neco je
Takze za mě opravdu arteta nedava sanci mladejm. Posledni zapasy mě s tim spis ral, kdy Nwaneri nedostaval minutaz a misto toho tam posilal porad toho Sterlinga, kterej byl tragickej snad pokazdy kdyz tam prisel
V čem nemá pravdu? Když se to takhle rozepíše, tak to ani tak nevypadá, že by ty hráče Arteta piplal, ale že tam prostě neměl koho dát a s tím Sterlingem má taky pravdu. Marnej hráč na hostování ti hraje na úkor talentovanýho odchovance.
Podívej se kolik minut ve svých 17 a 18 letech dostali. Oba jsou centrální hráči, tedy je komplikovanější dát jim prostor a oba hrají za nejambicióznější Arsenal v posledních 20 letech.
Arteta je bere sebou 3 roky na tréninky coby dost odskočené duo od ostatních cca vrstevníků a jejich cesta k příležitostem je na delší časové škále víceméně plánovaná. MLS byl dominantní na všech úrovních jako záložník a omezili jeho vliv tím, že ho začali v rezervě dávat x měsíců dopředu i na ILB, dost zřejmá cesta pro něj k prvním příležitostem v áčku a dostal tento ročník přednost ve většině momentů před několika seniorskými hráči.
Ethan dostal také dobrou porci, ačkoliv bylo vidět že i přes skvělé náznaky není ještě tak připravený jak MLS. V závěru mu zredukovali minuty, ale podle toho jak nyní vypadá se zdá, že ho vaří v gymu.
S MLS to tak není. V základu hrál poprvé s Monakem a následně Evertonem - v prvním případě byli na lavičce Timber i Tierney, ve druém Tierney, Kiwior a Partey.
Další zápas v základu Crystal Palace - na lavici Calafiori, Tierney, Kiwior, následně s Ipswichem i Partey.
Takže ti beci šli většinu času v pohodě poskládat i bez něj.
Na jenze zrovna Timber sedel, protoze hral predtim tak musel odpocivat, obcas tam byla rotace ze sedi Timber nebo Partey, protoze na pravym beku pak uz nebyl nikdo.Kiwior byl zase nas jedinej back up stoper, takze asi nechces poslat v jednom zapase vsechny stopery co mas. Jedina moznost byl Tierney, jestli mas pravdu a toho Arteta nemusel uz dlouho
Ja osobne sem zvedav, kdyz prijde noveh utocnik kam s Kaiem, prislo mi ze ten bude muset hrat vzdy
Huh
Prvně musíme jít do sezony papírově rovnocenní s Live a City, jinak to nepude. Furt tomu týmu chybí posily na klíčové posty a adekvátní šířka. Tak snad letos …
Mě přijde že současný Arsenal třeba na rozdíl od Wengerova Arsenalu zpočátku Wengerova působení nemá vítěznou mentalitu. Přece jenom Wenger s Arsenalem vyhrál třikrát PL. Oni sice hrají dobrý atraktivní fotbal a skončí vysoko ale nedosáhnou na ty nejcennější trofeje (ligový titul a LM). Takový opak současného Arsenalu mi přišel Real pod Ancellotim s výjimkou letošní sezóny (jeho 2. působení v Realu) ty hráli často herně hovno ale výsledky měli dobré a trofeje pravidelně vyhrávali.
Posledních 6 kol Arsenal vyhrál... kdyby City kdykoliv v té době ztratili, Arsenal by titul měl při úplně stejné mentalitě.
Tak vítězná mentalita je prostě schopnost urvat zápasy a trofeje. Ještě víc vyniká pokud ten tým nehraje nijak extra dobře herně. Mě přijde že Arsenal tohle v současnosti nemá oni hrají dobře a pravidelně se umisťují vysoko ale nevyhrávají ty nejcennější trofeje. Přijde mi že hrají až moc na krásu a trochu na to trpí podle mě by to chtělo aby hráli trochu víc pragmaticky a upřednostňovali výsledky před předvedenou hrou a třeba se pak dostaví ty trofeje.
Nevim, podle mě se pleteš. Arsenal hrál na krásu za Wengera. Když jsem viděl pár zápasu v týhle, i v předchozích sezónách, tak byl schopnej urvat body gólem z rohu, vysokým napádáním v čele s Odegaardem a nebo když byl soupeř v hlubokým bloku tak přes Saku kterej to zakončil sám nebo kroutil centr na zadní a někdo to tam urval. Ne vždycky hraji na krásu, ale i účelně. Nevim jakou mají statistiku proti týmům top 6, ale je tam cejtit hroznej progres za poslední roky, že ty zápasy neprohrávaj. Ta mentalita se tam tvoří dle mě, ale ten největší boost v podobě trofeje ještě nepřišel.
Arsenal by nějaký velký úspěch (PL / LM) potřeboval. Tým mají poskládaný pěkně, navíc předpoklad, že spousta hráčů ještě poroste. Pokud se trofeje nedostaví, jsem zvědav, jestli to udrží.
Letos to bylo Gabriel > Saliba. Saliba je možná talentovanější fotbalista, ale Gabriel je alfa samec gangu s vyvinutějšími varlaty. Není sporu o tom, kdo je šéf obrany. Určitě bychom přešli přes PSG v semifinále nebýt absence Gabriela... Už tak jsme PSG statisticky zdecimovali.
Šeško bude brzy oznámený, Zubi .... Pak už jen křídlo na levé straně a celá Evropa se potřese strachem.
PS Gabriel > van Dick
Hlavně v kolonce gólů jste je zdemolovali
Snad nebudou opět rozhodčí proti
1/15 hotovo, tak ještě 14 úkolů Berto
Bestie
Tak ted toho Kepu privedte
Díra za 6 mega euro
A vy o ni mate zajem
Tlemis se mi, že je Kepa nejvetsi dira na svete a pak si ho Arsenal koupi
Nejlepsi zaver nasi veskere diskuze
Ted ses ukazal jaky jsi dement
Jediný dement jsi pořád ty. Protože jsi z něho dělal top brankáře a top brankář nechodí za 5 mega
Top brankar byl a jasne, že když už je starsi a klesla mu forma, tak nepujde za palku, mysli hlavou a nee prdeli proboha
Ale tady te krasne dostihla karmička
Tlemis se nam jakou mame diru a pak si ji chce koupit Arsenal....tak najednou to dira nebude co?
Díra bude pořád. Neměním názory jako ty
A jaky delate prodeje panecku
Tavares, koupeny za 8 mega, prodany jenom za 5 mega do Lazia
Marquinhos koupeny za 3,5 mega, prodany za 3 mega ti Gruzeira
Ve srovnani s Chelsea, ktera uz jenom Humphreyse prodala za 14 mega
Vy to vubec neumite, ty furt meles o utraceny miliarde, ale uz nerikas samozřejmě prodeje a my jsme schopny no name hrace prodat za slusny prachy
Neumíme to máš pravdu. No name hráče ano,ale sranda jak ty píčo pokrytecká mlčíš o tomhle. Lukaku koupený za 113 mega euro, prodány za 30, Kepa za 80 prodány za 5, a to máte ještě na krku hvězdy jako Felix za 52 a sterling za 56 které nikdo nechce. O tom už nemluvíš ty zelená gumo
Ty mas asi hodne nizky IQ co?
Vsechno co jmenujes kromě Felixe jsou hraci vekove 30+ a tezko takovy hrace prodas s profitem
Ale my si to umime vynahradit "no name" hracema jako Humphreys, Levis Hall, Livramento, Hutchinson, Maatsen, Ângelo, Casadei a to bych mohl jmenovat x dalsich.... Tohle Arsenal vubec neumi
Tak už by mohli něco konečně urvat. Aspoň tu ligu. Vždy jim chybí nějaký ten krůček.
Právě, že vždy
Tak načase to zlomit. Já bych jim to i přál
Ty víš co? Ja taky
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele