Fenerbahce hlásí dohodu. Stačí zvolit prezidentem Safiho a dorazí Greenwood

05.06., 23:06
Aktuality
Greenwood měl souhlasit s přestupem do Fenerbahce. (© NICOLAS TUCAT / AFP)

Kandidát na prezidenta tureckého Fenerbahce Hakan Safi oznámil, že se dohodl na podmínkách smlouvy s Masonem Greenwoodem (24). Anglický křídelník by měl po případném Safiho zvolení opustit francouzský Olympique Marseille, který za něj požaduje odstupné 50 milionů eur. O služby ofenzivního hráče přitom usiluje i italský AS Řím.

Safi, za jehož sportovním projektem stojí i legendární Paolo Maldini, představil dohodu s hvězdným útočníkem během tiskové konference. "Greenwood je náš hráč. Chtěl a souhlasil, že přijde do Fenerbahce právě v nejdůležitějších a nejproduktivnějších letech své kariéry," prohlásil sebevědomě kandidát na prezidenta.

Navržená smlouva má platit až do června 2030 a sám Greenwood chystaný přesun přiživil tím, že začal Safiho sledovat na sociální síti Instagram.

Do boje o oporu Marseille se už dříve zapojil římský celek. Trenér Gian Piero Gasperini se netají tím, že by Angličan ideálně zapadl do jeho rozestavení, a dokonce se s ním pokusil spojit napřímo. Římané ovšem nabídli jen 40 milionů eur včetně bonusů, což vedení Olympique neakceptovalo.

Francouzský klub se totiž nachází ve vážných finančních problémech a navíc musí polovinu z utržené částky odevzdat Manchesteru United. Z 50milionového požadavku tak nehodlá slevit, přičemž turecká strana je připravena částku akceptovat.

Bývalý hráč Manchesteru má za sebou ve Francii velmi povedenou sezonu. V tamní nejvyšší soutěži nastřílel 16 branek ve 32 zápasech a další tři přesné zásahy přidal v osmi duelech Ligy mistrů. "Tento přestup je jasným prohlášením, že Fenerbahce bude znovu cílit na největší evropské mety a postaví kádr na úrovni Ligy mistrů," dodal k ambicióznímu projektu Safi.

Autor: Vladislav Frk

Komentáře (16)

Přidat komentář
Amon

To sa nam tu rozmohol takovy nešvar s tymi volbami. Jak v politike uz

Reagovat
Salfovic

Tak předchozí prezident Fenerbahce skončil v base, to se politice zas tak nepodobá.

Reagovat
kitas

Tej slovenskej áno

Reagovat
Neutron

U nas su iba sudeni, ale realne tam v base neskonci nikto…bohuzial, keby existovala nejaka spravodlivost tak by novu vaznicu museli postavit…

Reagovat
kovi610

všechno je to jedna banda, proto se navzájem nikdy nezatvárají. ani v usa ani v evrope a ani nikde jinde.. na tzv "neprátele" to hrají jen pred plebsem..

Reagovat
Neutron

To je v poriadku, ja zase nie som naivny a viem, ze polarizovana spolocnost politikom vyhovuje, kazdopadne vies rozlisit takych, ktori iba kradnu a takych ktori aj realne rozumeju svojej praci a nieco pre ten plebs spravia. V ziadnom state sa nemoze stat, ze ti vladne clovek ako Gluck alebo Takac….okrem toho, ze je to obycajny zlodej, je to aj totalne neschopny primitiv a jedinu vyhodu ma v tom, ze jeho volici su este sprostejsi.

Reagovat
pistacik11

no len tych alternativ je velmi. malo. Ak sa pozries na to, ze lider opizicie je clovek, co mal 29r a mobil mu platila mamka z dotacii na mimovladku... Nad vyjde na tlacovku, s tym ze ako Kalinak predal kamaratom "srot" v hodnote milionov za par desiatok tisic a nakoniec to Nad tesne pred odchodom dal do odpisu/ respektive vyradil...

Clovek sam nevie, ci sa ma smiat alebo plakat.

Reagovat
Neutron

nasa opozicia je na smiech nakolko sa radsej vadia medzi sebou a v podstate je ich vina, ze tolko rokov tu vladne Smer/Hlas a ano alternativ je malo, ale to stale nie je dovod davat hlas tupcom co tu vladnu.

Niesom PS volic a neverim, ze niekedy budem, ale teda Simeckova manka je pseudokauza voci tomu comu by mali celit sucasny vladny predstavitelia. Ono vyznie trochu smiesne, ked napriklad ten krpaty pisklavy karatista ako minister skolstva rozkradol 300 mega € a pouzit protiargument no ale Simeckova manka ujebala ja neviem 100k €. Oboje je nahovno a ma sa potrestat, ale zase nebudme naivny, ziadny princ na bielom koni nepride, na ktoreho by nevysturali nikdy nic. Opozicia akurat nafukla jednu kauzu do takych rozmerov, aby odvratili pozornost od svojich 50 kauz a zlodejstiev v priamom prenose. A este k tomu zla EU nam ide odoberat dotacie a potom nic ine nevidis len tupcov ako sa zavzdusnuju nad tym ako mame z EU vystupit lebo tam len davame peniaze (hovno ich zaujima, ze sme naspat dostali mnohonasobne viac) iba nas sikanuju a este nam aj dotacie svojvolne chcu zobrat a nadovazok je vlastne uplne u pici, ze sme aj v posratej V4 obycajny chudaci, ale hlavne, ze mame dve pohlavia v ustave!!! Lebo napriklad Skandinavske staty to nemaju a normalne sa im tam zacalo oteplievat a nakoniec to tupci zaklincuju peticiami proti veternym elektrarnam kde dokazu vypotit take konspiracie, ze to hlava nebere...

Reagovat
kovi610

Nic ztoho ti ani nechci vyvracet. Občanku má každej z nás. Já jim tu hru na "dve neprátelské strany" proste nežeru. Furt a nonstop se "obe strany" ohání tím jak ta druhá strana porušila miliardu zákonu, spáchala miliardu závažných trestních činu ale kupodivu se pak nikdy nazvájem nazavírají. Nikdy a nikde! Docelá známy jsou i povesti o tom ja u vypnutych kamer jsou spolu úplne v pohode a absolutne za dobre i když pred chvíli u zapnutych kamer se šli div ne zavraždit. Taky tak neverím že ve svete kde jsou hypermultimilardový nadnárodní korporace s takrka neomezeným vlivem na cokoliv, bude o chodu vecí rozhodovat nejakaj posranej Pepa nebo Jano nekde z posraný Rimavský Soboty s nejakým posraným lístečkem v nejaký posraný urničce za nejakou posranou zatuchlou plentou. Nikdy jsem v žádné vojební místnosti nebyl a nehlede na všechny ty babiše,fialy,okamury,takáce,glucky a další šašky jsem si vždy život a veci vnem zarídil sám aby jsem mel všechno ok. Dle mýho tyhle kurvy tu nejsou na to aby mi život zlehčovali ale práve naopak. Ale uprimne závidím každýmu kdo ješte furt uprimne verí že politici vstávaji i zaspávají s myšlenkou jak pomoct a láskyplne zlepšit kvalitu,blaho a štestí života plebsu. Nikomu ale ovšem neberu jeho presvedčení ani názory. At si každy delá veci dle sebe a každej at si pomuže nejlíp a nejvíc jak umí.. At se darí..

Reagovat
Neutron

Tak nejde o to, zeby clovek potreboval, aby mu stat nieco daval, na to odkazany nie som, ale bohuzial ci chces alebo nie, ten stat ti vytvara ramec v ktorom sa musis hybat. A ano, do politiky sa nechodi menit svet, ale nahrabat si, alebo nahrabat si este viac plus o to mat moc, bez ohladu na to kto tam sedi, kazdopadne niektori politik dokaze spravit aj spravne rozhodnutie a lepsie investovat v podstate aj tvoje peniaze ako ten druhy. Nikto nema iluziu, ze premier ti zaspava s myslienkou na nejakeho Honzu myslivca, aby sa mal lepsie. Ze nevolis je tvoje rozhodnutie a je mi vlastne uplne jedno

Moj nazor vsak je, ze postoj typu, ved aj tak lepsie nebude nech tam je hocikto, nie je uplne spravny, lebo ano, keby takto k tomu pristupovali vsetky tak lepsie veru nebude ani o trochu. A teraz asi naivny budem, lebo napriek tomu, ze viem k comu/komu inklinuje vela Slovakov a ze sme zadubeny narod, ktory si nevidi za hranice svojej viesky, tak verim, ze stale tu este par ludi co maju vlastny rozum je.

Reagovat
burinka

Reagovat
Bowie

Presne a potom dopadnu ako Slovensko

Reagovat
kovi610

Reagovat
Pepesma

a za rok začne trucovat

Reagovat
pobody's nerfect

Za rok budou volby v jiném klubu

Reagovat
masly008

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele