Baník potvrdil setrvání opory. Jedlička po úspěšné záchraně natrvalo přestoupil z Plzně

30.05., 16:48
Aktuality
Martin Jedlička zůstává v Baníku Ostrava. (© ALEXANDR SATINSKÝ / MAFRA / Profimedia)

Martin Jedlička (28) bude pokračovat v Baníku Ostrava, kterému pomohl k udržení v Chance Lize. Slezský klub po úspěšné baráži s Táborskem potvrdil aktivování opce a brankáře natrvalo získal z Viktorie Plzeň. Zkušený gólman se Baníku upsal do roku 2029.

Ostrava přivedla Jedličku během výrazného posilování v zimní přestávce. Součástí dohody s Plzní byla opce na trvalý přestup ve výši jednoho milionu eur (přes 24 milionů korun).

Baník měl doložku ve smlouvě aktivovat ještě před odvetným zápasem baráže s Táborskem, který vyhrál jednoznačně 5:0 a definitivně potvrdil setrvání mezi elitou.

Sám Jedlička už v průběhu května naznačil, že by v Ostravě rád pokračoval bez ohledu na to, jak baráž dopadne. "Je mi tady dobře," uvedl brankář. "Chci zůstat a myslím, že stejně to cítí i klub," dodal Jedlička, z jehož vyjádření bylo patrné, že byl připravený zůstat i v případě sestupu.

Ostravu po úspěšné záchraně v nejvyšší soutěži čekají další změny v kádru. Součástí brankářského týmu se od léta stane také Matouš Babka (24), který do Baníku zamíří z Opavy.

Autor: Jiří Vojík

Komentáře (34)

Přidat komentář
!!!OCIP_KINAB

Wow . Nečekal jsem že ho udržíme! Brabec

Reagovat
LH171186

“Že se udržíme “ …

Reagovat
Coromandel

Reagovat
kilobyte

Reagovat
KingMaster13

Reagovat
John Obi Mikel

Reagovat
Badbravo

Reagovat
!!!OCIP_KINAB

Wow . Nečekal jsem že ho udržíme! Brabec

Reagovat
HorajzmAmmann

Reagovat
thewall

Rovnou dvě skvělé zprávy. Že zůstává a že chtěl zůstat i v případě sestupu.

Reagovat
arvncrtx

To se na něj fanoušci složili, nebo ho Brabec fakt zaplatil?

Reagovat
Kepy_FCB

Prodá ho 2-3 násobek

Reagovat
Selänne

to určitě

Reagovat
Transfermarkt_2

Určitě ne

Reagovat
Nuno čomes

Když prý může dát Jurečkovi 500k euro za podpis, což je absolutně mimo, bo dřevo je víc, tak co by ne

Reagovat
ratusek

Reagovat
Design23

Kdyby ho neměli, tak by spadli přímo

Reagovat
Baníczech

Je to tak

Reagovat
pawelFCB

Tak ještě zbývá

- konec sportovního ředitele Luďka Mikloška

- konec výkonného ředitele Michala Běláka

- změny ve scoutingovém oddělení

- oznámení přestupu defenzivního univerzála Ondřeje Kričfalušiho do italské Monzy.

Reagovat
Baníczech

Reagovat
VersaceChain

Super věřím příští sezonu v návrat do boje o pohary

Reagovat
HorajzmAmmann

5-7

Reagovat
Bex5

at se dari

Reagovat
Houfi

Vítáme Kričfalušiho ve Štruncových sadech

Reagovat
Krony

No tak vítej, vyraž s fábory.

Reagovat
HorajzmAmmann

V Monze jsou Štruncovy sady? To jsem nevěděl…

Reagovat
Bex5

Struncci

Reagovat
arvncrtx

Parco di Monza e Strunze

Reagovat
John Obi Mikel
Reagovat
Puskas

Reagovat
KingMaster13

Že by se Brabec po té sezoně poučil?

Reagovat
MJ16

Ahoj, v rámci mé diplomové práce analyzuji, jak jsou fanoušci spokojeni s komunikací Chance Ligy na Instagramu (profil chanceliga).

Moc by mi pomohlo pokud byste si našli chvilku a vyplnili tento dotazník (je to na 5 minut). Díky!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYrUxRsulOU7op5oFBGaHYuztx-mDVCS-9TX5mflLSDgi-xw/viewform?usp=dialog

Reagovat
Wazz Wazz

Cirkus Mahren Ostrau aneb líheň havířských kurev a lidského odpadu SPD a ANO

Reagovat
Baníczech

Ale Baník je slezský, ty lemple sudeťácká

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele