Mistrovství světa - kvalifikace FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2010 - účastníci

Ukrajina

Další články

Ukrajinu čeká urputné dobývaní řecké tvrze

Oba týmy byly na největším fotbalovém svátku planety dosud jen jednou a po středečním večeru jeden z nich zvýší počet startů na dva. Ukrajinci by rádi rozhodli již v prvních devadesáti minutách, naopak Řecko bude opět sázet na své osvědčené defenzivní pojetí hry.

Bosňané proklínali po těsné prohře v Portugalsku tyče

Velká smůla připravila fotbalisty Bosny a Hercegoviny o lepší výsledek v úvodním utkání baráže o postup na mistrovství světa na hřišti Portugalska. Hosté po prohře 0:1 proklínali brankovou konstrukci - dvakrát trefili břevno a jednou tyč.

V Aténách gól nepadl, před odvetou jsou šance otevřené

Předpovědi o vyrovnaném utkání se naprosto naplnily. Ukrajinci, kteří ovládli první půli, se po přestávce dostali do mnoha hluchých míst. Řekové zase mířili mezi tyče nebezpečně pouze jedinkrát, když jim šanci na gól do šatny zhatil dobře chytající Pjatov. Po bezbrankové remíze z Atén se tak vše rozhodne až na Ukrajině.

Řekové chtějí doma vybojovat rozhodující náskok

Na jihu Balkánského poloostrova se v rámci barážového střetnutí o účast na mistrovství světa v Jihoafrické republice střetne domácí Řecko a ambiciózní Ukrajina.

Nominace Ukrajiny na Řecko

Nominace Ukrajiny pro barážové dvojutkání o postup na MS 2010 proti Řecku.

V baráži o mistrovství světa se utkají Slovinci s Ruskem

V evropské baráži o postup na mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice se utkají dvojice Irsko - Francie, Portugalsko - Bosna a Hercegovina, Řecko - Ukrajina a Rusko - Slovinsko. Rozhodl o tom dnešní los v Curychu. Hrát se bude 14. a 18. listopadu.