Další články

Kolumbie si chce proti Bolívii zajistit prvenství ve skupině

Doposud spolehlivě hrající Kolumbie bude chtít v duelu s Bolívií naplnit roli favorita, čímž by si zároveň zajistila prvenství ve skupině a do čtvrtfinále by tak šla z výhodnější pozice. Na postup však stále mohou pomýšlet i svěřenci Gustava Quinterose, kteří tak rozhodně nedají svou kůži lacino.

Kostarika porazila Bolívii a je průběžně druhá ve skupině

Hlavně díky skvělému druhému poločasu se Kostarika zařadila na Copě América na seznam postupových kandidátů. Naopak Bolívie zklamala, z menšího tlaku během prvního poločasu nic nevytěžila a zřejmě se proti Kolumbii s turnajem rozloučí.

Bolívie i Kostarika mají šanci předehnat Argentinu

V dalším duelu "béčkové" skupiny na sebe narazí protivníci, jejichž úvodní výkony byly minimálně překvapivé. Copa América pokračuje soubojem Bolívie s Kostarikou, soubojem dvou fotbalových "trpaslíků". Vítěz utkání se dostane na druhé místo před Argentinu.

Argentina s Bolívií jen remizovala

Vstup do domácího jihoamerického šampionátu Argentině nevyšel. Proti Bolívii se většinu času trápila a nakonec vybojovala pouze remízu 1:1, kterou zachránil Sergio Agüero v 75. minutě.

Jihoamerický šampionát otevře duel Argentiny s Bolívií

Poprvé od zápasu v bolívijském La Pazu má hrdá argentinská la albiceleste možnost oplatit soupeři ostudný debakl, který obdržela reprezentace bývalého trenéra Diega Maradony v kvalifikaci na mistrovství světa v JAR. Že budou mít hoši okolo Lionela Messiho motivaci navíc, je zřejmé, poněvadž se jedná o zahajovací zápas Copa América 2011, který Argentina hostí.