Paraguay

Další články

DIARIO AMÉRICA - FAVORITÉ POSTUPUJÍ

Argentina porazila Peru tím nejtěsnějším rozdílem (1:0) a Kolumbie rozhodla o svém postupu v posledních pěti minutách prvního poločasu utkání s Kostarikou. Jinak bylo vidět hodně bojovnosti, méně technické vyspělosti. Jaká byla jihoamerická sobota a jaká bude neděle?

DIARIO AM. - ČTVRTFINÁLOVÝ VÍKEND

Sobota a neděle jsou na COPA AMÉRICA vyhrazeny čtvrtfinálovým soubojům. Již dnes (ve střední Evropě vlastně až zítra po půlnoci) se střetnou Peru s Argentinou a Kolumbie s Kostarikou. Favorité? Neexistují! Pojďme se společně podívat na poslední hodiny před zahajovacím hvizdem rozhodčího. Zranění, názory, ohlasy, tresty a mnohem víc...

DIARIO AMÉRICA - KLID PŘED BOUŘKOU

Před zahájením se mluvilo o Brazílii, Argentině a Peru. Tato tři mužstva měla vyhrát své skupiny. Dnes se mluví o Kolumbii, Mexiku a Paraguaji. To oni sebrali favoritům první příčky. Ale vlastně se nic nestalo. Až ve čtvrtfinále začíná boj o místa na výsluní.

DIARIO AMÉRICA – DO POSLEDNÍ VTEŘINY

Hasta no ver, no creer! Dokud neuvidíš, nevěř! Rčení se vyplnilo do puntíku. Utkání Chile - Kostarika rozhodovalo o posledním postupujícím. Naději měla Bolívie - při remíze 0:0 nebo 1:1, každý jiný výsledek posílal dál jednoho z dnešních soupeřů. A dramatičnost tohoto zápasu mělo podtrhnout i jméno rozhodčího: René Ortube, Bolívie! Večer pak Paraguay porazila Brazílii a vyhrála skupinu.

DIARIO AMÉRICA - BRAZILSKÁ SAMBA

Brazílie ve svém druhém vystoupení na COPA AMÉRICA porazila Kostariku 4:1 a Adriano dal 3 branky. Tím vyrovnal dosavadní bilanci Savioly, ale "jubilejní" 25. branku tohoto turnaje nevsítil. Byla to ta druhá v pořadí a jejím autorem se stal Juan. Skupina C uzavřela pořad 2. kola zápasem Chile - Paraguay (1:1). Je také jasno o prvních postupujících.

DIARIO AMÉRICA - NUDA V PERU

Zápasy skupiny C nemohly nadchnout snad nikoho. Ani samotné hráče a příznivce vítězů. Dvakrát 1:0, jednou z penalty, podruhé v poslední minutě. EURO 2004 snížilo na 1:2, COPA AMÉRICA včera zůstala daleko za očekáváním. Kolumbie - Bolívie a Peru - Venezuela budou muset dnes večer špatný dojem napravit!