Víme, že poprvé jdeme do zápasu jako favorit, řekl Vrba

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Komentáře (18)

No nevim, řekl bych, že proti Turkům jsme byli mírní favoriti my

8lampard8

na domácím nebo neutrálním hříšti ano, ale u nich byli favority Turci

A co to je mírný favorit? Tohle je první zápas, u kterého je jasné, že proti nám stojí slabší soupeř a neočekává se nic jiného, než vítězství.

když se podíváš na kurzy sázkovek tak uvidíš že jsme favoriti nebyli

Abaddon

jasný, nebyli ani náhodou...hlavně v Turecku s jejich divákama...tam nevyhráli i lepší týmy, jak my.

Vy pořád s těma divákama tyvole Ta repre fans scéna je úplně něco jinýho než klubová scéna Sami jste mohli vidět,že ta atmosféra nebyla tak bouřlivá

a díval ses na to?se zvukem?

Ale ale

uz se tesim az uvidim CR zase na euro

to by museli Portugalci něco uhrát zítra v Dánsku, první zápas s Albánií se jim moc nepovedl...

tak my jsme jestě na euru nechyběly

Jste ženy no.

Vždyť jste ještě ani na jednom nehrály!

nevyhrát by uplně zazdilo první dva zápasy.....pevně věřím, ale myslím že právě tady stratíme...snad to nebude pravda a budou se plně soustředit od první minuty

Proč zazdilo, před začátkem kvaldy se čekalo, že po prvních 3 budeme mít 4-5 bodů. I kdyby si zítra remizovala, tak je to pořád nad plán.

Jakej favorit??Už to začiná,výhra s vydatnou pomocí rozhodčího,první poločasdna ručník a už jsme mistři.Bude fajn,když dostanou velmistři z díry jménem ČR na zadek,aby se probrali z euforie.