Toni si po vítězné brance pochvaloval podporu a přístup fanoušků

05.10.2010, 12:03
Aktuality
Luca Toni v neděli odpoledne znovu ukázal, že rozhodně ještě nepatří do starého železa. Bývalý útočník Palerma, Fiorentiny, Bayernu Mnichov a AS Řím se v létě upsal Janovu a v duelu s Bari zařídil výhru, která je pro jeho tým hodně cenná...

Janov vedl od 36. minuty po trefě Palacia, po změně stran ovšem fauloval v pokutovém území Moretti, byl vyloučen a Barreto z penalty srovnal. Stav 1:1 poté platil až do páté minuty nastaveného času, v níž dal rozhodující gól Toni.

"Byl to velmi důležitý gól, po němž jsem si užil oslavu pod tribunou. Viděl jsem slavící fanoušky, jsou ještě šílenější než já. Hráli jsme o deseti, ale až do konce jsme se snažili dát branku. V tomhle místě se žije hodně nadšeně a viděli jsme, čím vším nám fanoušci mohou pomoci," řekl po utkání Toni.

"Chtěli jsme vyhrát za každou cenu. Ostatní týmy by vzdaly ofenzivní hru a snažily by se neinkasovat, my jsme místo toho stále prahli po výhře. Potřebovali jsme jí, tabulka nyní vypadá spravedlivěji," dodal 33letý útočník, jehož týmu nyní patří desátá příčka.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com